Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Mariusz Doroz


Przystojny, szarmancki, utalentowany. Wszystkie te słowa opisują wspaniałego wokalistę Mariusza Doroza. Każdy, kto doceni spokojny i romantyczny głos Mariusza, odnajdzie w jego muzyce ukojenie.


Wokalista urodził się 25 września 1975 roku w Katowicach. Myśl o wydaniu swojej płyty kiełkowała w jego sercu od dłuższego czasu i w końcu sen stał się rzeczywistością. 15 lipca 2016 roku ukazał się debiutancki krążek artysty zatytułowany "To nie jest sen". Znajduje się na nim trzynaście piosenek, a wśród nich takie przeboje jak: "To tylko sen", "Śląskie szlagiery", "Lato ze snów" czy "Meksykańska dziewczyno". Płyta została nagrana przez Mariusza z myślą o swoich fanach i nadzieją, że każdy znajdzie na niej coś specjalnego dla siebie. Utwory Mariusza możecie znaleźć także na wielu składankach, miedzy innymi na: Fest Gorkie Szlagiery i Śląska Strefa Przebojów – zbiór najlepszych szlagierów ze śląska vol. 2.


Artysta stara się jak najwięcej czasu poświęcać na promocję swojej twórczości. Rozpoczynając od występów na licznych koncertach (takich jak: drugie urodziny Radia Silesia, benefis Remigiusza Murawskiego, festyn w Zabrzu) poprzez udzielanie wywiadów w wielu rozgłośniach radiowych (muzyk był wielokrotnym gościem audycji Muzyczne Klachy w Radiu Piekary), kończąc na prowadzeniu swojego profilu na portalu społecznościowym Facebook.


Niewiele wokalista mówi o swojej rodzinie i o życiu prywatnym w ogóle. Faktem jest jednak to, że córka Mariusza - Patrycja odziedziczyła talent po tacie. Udowadnia to na co dzień, występując jako jedna z wokalistek zespołu Silesia Band, z którym to nagrała teledysk do piosenki "My kochamy Katowice". Na swoim koncie ma również udział w audycji radiowej Muzyczne Klachy w Radiu Piekary, w której wystąpiła razem z ojcem. Nie zostaje więc nic innego jak tylko trzymać kciuki za tę piękną młodą osobę.


Mariusz Doroz to wspaniały wokalista, mocno skupiony na swojej karierze muzycznej. Artysta jest jednak człowiekiem niezwykle dojrzałym i rozsądnym, który nie sprzedaje swojego życia prywatnego. Uwierzcie, że warto poświęcić choć kilka chwil i zajrzeć na jego oficjalny profil na portalu społecznościowym Facebook, wpisując w wyszukiwarce jego imię i nazwisko. Pozwoli to wam przekonać się jakim wyjątkowym artystą jest Mariusz.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio