Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Magda


Są artyści, którzy muszą dojrzeć do swojej miłości do muzyki, są również tacy, którzy z taką miłością się rodzą. Magdalena Naglik zdecydowanie zalicza się do tej drugiej grupy. Kobieta już od najmłodszych lat była mocno związana z muzyką. Jej wokalna kariera – rozpoczęta w szkole podstawowej – rozwija się do dziś.

Piosenkarka, swoje pierwsze kroki na scenie stawiała w szkole. Dzięki ogromnemu talentowi, który przejawiała, dostała szansę wystąpienia w licznych konkursach wokalnych zarówno powiatowych jak i wojewódzkich. Był to między innymi konkurs Małopolskich Talentów, którego została finalistką. Magda śpiewała również w chórze oraz zespole regionalnym. Niejednokrotnie dawała występy podczas licznych wydarzeń w swoim regionie.

Droga, jaką przeszła artystka pozwoliła jej nabyć doświadczenie, które jest niezbędne przy występowaniu na żywo. Nie bez znaczenia była również możliwość poznania przez te lata szeregu profesjonalistów. To od nich Magda uczyła się techniki oraz różnych innych umiejętności wokalnych, jak i wrażliwości na muzykę.

Początek kariery artystki był przepełniony lirycznością. Jej wokal w utworach brzmiał niezwykle romantycznie, uczuciowo i nostalgicznie. Młoda kobieta pilnowała, by scena, na której stoi, była podobna. Uważała, że nie potrzeba dodatkowych rekwizytów dookoła. Wystarczy jej głos, muzyka, muzycy oraz szczery, pochodzący prosto z serca tekst, który poruszy do głębi wszystkich słuchaczy. Magda nie chciała kreować wokół siebie show, na które w dzisiejszych czasach stawia większość wokalistów. Wybierała mądry przekaz, nie chcąc niepotrzebnie rozpraszać swoich fanów. Kobieta zadebiutowała „Piosenką Walentynkową”. Dzięki niej, stała się rozpoznawalna. Jednak prawdziwym hitem okazał się inny utwór. „Miłość to najpiękniejszy w życiu dar” – to właśnie ten szlagier sprawił, że wszyscy ją pokochali. Autorem tekstu oraz kompozytorem tego utworu jest Adam Klęczar, pianista z zespołu Magdy.

Mimo określonej muzycznej drogi – bardzo lirycznych, melancholijnych i spokojnych kompozycji – Magdalena nie zamknęła się na nowości. Ciągle szukała siebie w nowych projektach. W końcu swoim odbiorcom dała się poznać z bardziej współczesnej strony, która niesie ze sobą nowoczesne brzmienia. Nowa twarz wokalistki okazała się zdecydowanie bardziej drapieżna. Okazało się, że Magda ma silny, mocno brzmiący wokal. Był to ważny krok dla kobiety, ponieważ bała się zaszufladkowania, jako piosenkarka balladowa. Po raz pierwszy artystkę w nowej odsłonie można było usłyszeć w utworze „Każdy nowy świt”. Kobieta, oprócz śpiewania własnych utworów, wykonuje również covery, między innymi piosenki Whitney Houston czy Elvisa Presleya.

Artystka prywatnie jest kochającą mamą oraz szczęśliwą żoną. Oprócz pielęgnowania w sobie muzycznej pasji, z powodzeniem realizuje się zawodowo, jako pracownik BHP w jednej z firm.

Magdalena Naglik jest niezwykle utalentowaną i wspaniałą kobietą. Jej piękno jest nie tylko zewnętrzne, piękna jest również jej dusza. Kocha występy na żywo, a najlepszą nagrodą, którą za nie dostaje jest zadowolenie jej słuchaczy. Magda jest pełna nowych inspiracji, ciągle się rozwija. Jak sama mówi – Kiedy śpiewam na żywo, czuję się szczęśliwa. Muzyka to pasja, moje miejsce na ziemi, moja droga.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio