Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Śląskie Trio Piotra Szefera

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Śląskie Trio Piotra Szefera


Zespół "Śląskie Trio Piotra Szefera" tworzą pasjonaci muzyki i śląskiej kultury. W swoich występach oprócz muzyki wykorzystują elementy humorystyczne. Skład zespołu to ludzie o wielkim poczuciu humoru i dystansu do otaczającego świata. Swoim pozytywnym nastawieniem pragną zarazić wszystkich, którzy mają na to ochotę. Zespół występuje na różnego typu imprezach, zamkniętych jak i plenerowych. Są bardzo doświadczeni, bo na scenie można ich zobaczyć już od wielu lat. Pasja do tego co robią przerodziła się w miłość, co przekłada się na zadowolenie każdej publiczności. Wykonując śląską muzykę przy okazji chcą dbać o kulturę tego regionu, dlatego podczas występów są ubrani w charakterystyczne, ludowe stroje. Pragną być autentyczni w tym co robią i udaje im się to w 100%.

Skład zespołu tworzą wykształceni wokaliści: Piotr Szefer, Agnieszka Szefer i Artur Musz. Każda z tych osób zajmuje się nie tylko muzyką, przez co tworzą ciekawe zestawienie. Oferta Śląskiego Trio nie jest w żaden sposób ograniczona. Występują zarówno na festynach, biesiadach, weselach, babskich combrach, imprezach okolicznościowych, a nawet w karczmach. Wszędzie tam, gdzie śląską muzyką i dawką humoru mogą rozbawić publiczność. Oprócz występów, prowadzą także imprezy. Śląskie Trio to doskonałe dopełnienie każdej imprezy, nieważne czy plenerowej, czy zamkniętej.

Zespół ma w swoim dorobku 3 płyty, wiele nagrań i teledyski. Jest również współpracownikiem dwóch stacji telewizyjnych - Telewizji TVS i Katowice, a także popularnych śląskich stacji radiowych.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio