Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Krzysztof Szpot


Krzysztof Szpot jest niespotykanie utalentowanym muzykiem, kompozytorem i aranżerem. Jego profesjonalizm oraz zaangażowanie pozwoliły mu osiągnąć wyżyny w polskim przemyśle muzycznym. Jest laureatem wielu konkursów oraz festiwali, miedzy innymi Disco Hit Festivalu Kobylnica w latach 2013 i 2014. Jako jeden z niewielu artystów może poszczycić się uczestnictwem w takich programach telewizyjnych, jak: „Kawa czy herbata”, „Droga do gwiazd” czy „Idol”.

Ten inteligentny i śpiewający z wielką klasą artysta pochodzi z Rybnika. Nie da się więc ukryć, że w jego żyłach płynie śląska krew. Na chwilę obecną mieszka jednak w Ustce. Być może w tamte tereny wywiodła go jedna z pasji, którą jest łowienie ryb.

Swoje utwory, w wielkiej mierze, muzyk tworzy sam. Kiedy tylko w głowie zrodzi mu się jakiś ciekawy pomysł a jego gitara jest w stanie to zagrać, nie zwleka. Od razu idzie do studia, kręci i wszystko nagrywa. Nie przychodzi to jednak z łatwością. Krzysztof, jak każdy artysta, potrzebuje chwili zastanowienia i zadumy. Bywa, że taka praca opiera się na licznych próbach i błędach, są momenty, kiedy wszystko przychodzi od razu. Koniec końców, zawsze spotyka się z pozytywnym finałem. Pisząc teksty, cały proces wygląda podobnie. Często jednak sięga po pomoc wśród swoich zaprzyjaźnionych Ślązaków, którzy dopinają wszystko na przysłowiowy ostatni guzik, dopisując piosenkarzowi kilka brakujących wersetów.

Najbardziej znanym szlagierem wokalisty jest piosenka pod tytułem: „Fandzolynie”. Została nagrana przy udziale Justyny Adamczak. Pomysłodawcą teledysku do piosenki był sam Krzysztof. Klip został nakręcony w Ustce. Zarówno tekst tej kompozycji jak i teledysk jest naszpikowany ogromną dawką dobrego humoru oraz dystansu do siebie, jaki prezentują występujący w nim artyści. Dzięki całemu projektowi, mężczyzna otrzymał miano wśród swoich słuchaczy: Lou Bega z Rybnika. Wielu z Was może kojarzyć Krzysztofa również ze znanego przeboju „Ślązok”.

Oprócz muzycznych sukcesów, jakie wokalista odnosi, śpiewając śląskie szlagiery, poświęca się też muzyce disco polo. Jest liderem grupy One Moment, którą założył w roku 2013. Zespół nagrał już wiele teledysków, które są wspaniale przyjmowane przez słuchaczy Krzysztofa z całej Polski. Mężczyzna koncertuje zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Piosenkarz stara się, by to, co robi z „One Moment” nie kolidowało w żaden sposób z jego szlagierową karierą. Pierwszy projekt niesie za sobą zupełnie nową falę brzmieniową, drugi skupia wszystkich tych, którzy oczekują nieco spokojniejszej, jednak ciągle bardzo rytmicznej muzyki.

Dla artysty najważniejsze jest, by słuchacze byli radośni, słuchając jego muzyki. Chciałby przekazywać im podczas swoich występów wartości, które są dla niego ważne, nie rezygnując jednocześnie z ogromnego poczucia humoru. Wokalista nie wyobraża sobie, życia bez swojej muzyki oraz ogromnego wsparcia, jakim obdarowują go jego najwierniejsi słuchacze.

Jeżeli poszukujecie artysty, który swoimi szlagierami sprawi, że na Waszych ustach pojawi się szerszy uśmiech – Krzysztof Szpot swoim repertuarem jest w stanie to zapewnić. Oprócz tego, będziecie mieli przyjemność podziwiać na scenie jego profesjonalizm i delektować się przepięknym, czystym głosem utalentowanego mężczyzny, który żyje, żeby dla Was grać.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio