Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Jorgusie


I będzie wesoło – to słowa, które witają nas na oficjalnej stronie internetowej Jerzego Moskały i zespołu Jorgusie. I właśnie dobra zabawa to priorytet podczas występów tej śląskiej grupy muzycznej. Band istnieje na scenie od wielu lat i gra ku uciesze wszystkich fanów biesiadnych melodii. Jorgusie zobaczysz w wideoklipach w Telewizji TVS i TVP Katowice a ich piosenki usłyszysz w regionalnych radiach. Zespół zajmuje się także profesjonalnym prowadzeniem imprez. Nie jest ważne czy będzie to festyn, impreza firmowa czy mały kameralny występ – Jorgusie dobiorą odpowiedni repertuar do każdej publiczności. Grupa oferuje dwa podstawowe programy. Pierwszy z nich to Biesiada Śląska – podczas jego trwania posłuchasz znanych piosenek biesiadnych, regionalnych oraz śląskich, a czas przyjemnie urozmaicą Ci dowcipy i konkursy. Cały występ trwa trzy godziny. Drugi program – półtoragodzinny Koncert Kabaretowy – to przede wszystkim pełne humoru piosenki przeplatane skeczami i dowcipami opowiadanymi stylizowaną gwarą śląską.

Na oficjalnej stronie internetowej zespołu znajdziesz informacje, w jaki sposób zorganizować występ tej śląskiej grupy muzycznej, dowiesz się jak wygląda cennik każdego programu, obejrzysz wideoklipy oraz posłuchasz fragmentów utworów MP3.

Uważasz, że śląskie granie nie byłoby takie samo bez dawki dobrego humoru? Zespół Jorgusie sprawi, że naprawdę będzie wesoło.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio