Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Rafał Lincner


Rafał Lincer jest z wykształcenia nauczycielem. Pracuje również jako konferansjer. Stworzył zespół, który wykonuje świetny program, nadający się na każdą imprezę. "Rafał Lincer Biesiadnie" to 5-osobowy skład, który rozbawi i rozerwie każdą publiczność. Jego program charakteryzuje kulturalny humor, przy czym nie narusza żadnych norm obyczajowych. Podczas występów wykonywane są również śląskie piosenki, lubiane nie tylko przez Ślązaków.

Twórca programu nie przestaje ani przez chwilę pracować nad swoim programem, ciągle go doskonaląc. Jego ponad 16-letnie doświadczenie na scenie, wysoka kultura osobista i świetny kontakt z ludźmi sprawia, że publiczność jest zawsze zadowolona z występu. Jego głowa jest pełna pomysłów, które stara się realizować w jak najlepszy i najciekawszy sposób. Rafał Lincer prowadził wiele programów i koncertów, na których występowały największe polskie gwiazdy muzyki i sportu.

Utwory podczas programu wykonywane są w gwarze śląskiej. "Rafał Lincer Biesiadnie" to swoista mieszanka śląskiej muzyki, kultury i humoru. Taki występ trwa godzinę i jest idealnym dopełnieniem dla organizatorów różnych imprez.

Ale to nie wszystko. Lincer swojej ofercie posiada także biesiadę, trwającą około 3 godzin. W tego typu programie założyciel jest konferansjerem i towarzyszy mu muzyczny zespół, grający na saksofonie, instrumentach klawiszowych i gitarze. Podczas takiej biesiady publiczność weźmie udział w wielu różnych, ciekawych zabawach i konkursach. Wykorzystywane są elementy kabaretu, a także gwary śląskiej. Każda biesiada jest urozmaicona akcesoriami związanymi z tego typu imprezą.

Dodaj komentarz

Formularz

Czekam w Lesku.Jestem starszą panią,ale nie przeszkadza mi to w byciu fanką tak młodego, acz zdolnego i sympatycznego,zespołu
dziękujemy za fajne walentynki i karczme i bieśade w 2012 na kopalni wieczorek
witam panie rafale miło było nam spendzić walentynki z pana udziałem i Biesiade i Karczme w 2012 na kopalni WIECZOREK rozmawialiśmy po wystempie w chck btło super pozdrawiam i dziękuje za autografy g
Grzegorz i Monika

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio