Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Kasia Piowczyk


Katarzyna Piowczyk jest młodą i piękną kobietą, która z powodzeniem realizuje się zarówno w życiu zawodowym jak i rodzinnym. Do tego rozwija swoją muzyczną pasję. Kasia pochodzi z Piekar Śląskich a obecnie mieszka w Kozłowej Górze niedaleko Katowic razem ze swoim mężem Kamilem, z którym zawarła związek małżeński 15 sierpnia 2013 roku i synkiem. Wokalistka ukończyła Wieloprofilowy Zespół Szkół w Tarnowskich Górach, Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczna imienia Fryderyka Chopina w Bytomiu oraz Wyższa Szkołę Bankową w Poznaniu z wydziałem zamiejscowym w Chorzowie. Ukończone z bardzo dobrymi wynikami studia wyższe pozwalają Katarzynie na realizowanie swojego zawodu w Kasie Centrum, gdzie sumiennie wykonuje swoje zadania już od 2009 roku.


Marzenie o śpiewaniu w głowie Kasi pojawiło się jeszcze w czasach, kiedy była małą dziewczynką. Kobieta przebierała się w wymyślone przez siebie stroje, śpiewała i tańczyła. Teraz jej sen stał się jawą. Artystka zawsze podkreśla, że śpiewanie jest jej największą pasją w życiu. Ogromną przyjemność sprawia jej nie tylko samo koncertowanie, ale także możliwość wysłuchania własnej piosenki w radiu, co odbiera jako pochwałę swojej pracy. Cieszą ją również sukcesy na listach przebojów, ponieważ dają jej dowód na to, że jej śpiew sprawia słuchaczom przyjemność.


Kasia jest prawdziwą Ślązaczką i nie wyobraża sobie wykonywania innego gatunku muzycznego. Dla niej to właśnie śląskie piosenki są melodyjne i doskonałe dla każdego. Wokalistka przepada również za śląską publicznością, ponieważ są to ludzie otwarci na nowych wykonawców muzyki tanecznej. Przyznaje również, że na samym początku swojej kariery wiele odwagi i wsparcia dała jej właśnie śląska publiczność, która jest jedyną w swoim rodzaju, nietuzinkowa.

"Moje urodziny" to tytuł piosenki, od której zaczęła się solowa przygoda Katarzyny ze sceną. Utwór ten został bardzo dobrze przyjęty przez publikę, więc kobieta postanowiła postawić krok dalej i aktualnie pracuje nad swoją pierwszą płytą. Ukażą się na niej utwory, które w całości są dziełami autorskimi wokalistki, nad którymi pracuje godzinami w studiu nagraniowym. Można więc liczyć, że płyta będzie doskonała.


Jedna z najnowszych piosenek Kasi "Ja wołam Cię" jest wykonana w duecie z Grzegorzem Poloczkiem. Jej pierwsza odsłona miała miejsce w Chorzowskim Centrum Kultury i jak nie trudno się domyślić została bardzo ciepło przyjęta przez publiczność. Jednak to nie jedyny duet jaki znajdziecie na płycie Katarzyny. Będzie tam również piosenka zaśpiewana z zespołem Beata i Marcin. Co prawda, ten utwór został nagrany dużo wcześniej, jednak artystka ma do niego wielki sentyment, gdyż było to jej pierwsze dzieło, które ujrzało światło dzienne.


Tym, co daje Kasi ogromną siłę i motywację do pracy nad nowymi utworami i występami scenicznymi jest jej syn, dla którego kobieta zawsze znajdzie czas między występami a nagraniami w studio. Wy z pewnością również znajdziecie chwilę wolnego czasu, aby poznać bliżej tę młodą i zaradną kobietę. Możecie to zrobić, wchodząc na jej oficjalny profil na Facebooku https://www.facebook.com/kasia.wylezek.9. Znajdziecie tam mnóstwo zdjęć, newsów oraz informacji z codziennego życia Kasi.

Dodaj komentarz

Formularz

Dziękujemy pani wraz z Grzegorzem Poloczkiem i całym zespołem za piekny koncert z okazji Dnia Barbórki w Radzionkowie !!!
Pani Kasiu! Jestem pod wrażeniem Pani występu w Łaziskach. I Pani kuzynek też. Pozdrawiam ????
MILUTKO I SERDECZNIE POZDRAWIAMY O GLOSACH NIE ZAPOMINAMY-DANUSIA I JUREK
Fajne te Pani piosenki. Szczególnie mi wpadła w ucho ,, Razem serca dwa" :-) pozdrawiam
Kasiu masz cudowny głos!!!
pani kasiu mieszkam w krasiejowie znanym z najwiekszego dinoparku w polsce jestem pani fanem a szczegolnie muzyki sloskiej pani piosenka z g.poloczkiem to strzal w 10 pozdrawiam zycze wszystkiego dobrego

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio