Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Golden Mix


Golden Mix to zespół, który na rynku muzycznym istnieje od wielu lat, jednak oficjalnie grupa powstała w 2007 roku. Celem zespołu było, jak sama nazwa wskazuje, miksowanie tanecznych kawałków. Podczas występów formacji każdy fan znajdzie coś da siebie, dzięki jej bogatemu repertuarowi.

Skład zespołu przez lata dość intensywnie się zmieniał. Główny pomysłodawca i twórca trio Kazimierz Sas, zajmujący się grą na klawiszach, komponowaniem i aranżacją jest w bandzie od samego początku. W latach 2007-2013, oprócz niego, w skład zespołu wchodzili: Katarzyna Matejczyk-Wylężek – wokalistka, kompozytorka i tekściarka oraz Karol Obrusik – odpowiedzialny za grę na akordeonie trąbce oraz prowadzenie koncertów. Karol w roku 2013 został zastąpiony przez Krzysztofa Pietrka, natomiast dwa lata później Katarzynę Matejczyk-Wylężak zastąpiła Katarzyna Piowczyk. Od tego czasu zespół mało koncertował, wręcz zawiesił na jakiś czas swoją działalność. Ale miłość do muzyki jest silniejsza niż koleje losu i już w 2022 roku Golden Mix został reaktywowany. Aktualnie, grupę tworzą: niezmiennie Kazimierz Sas, Karol Hadrych – kompozytor i wokalista oraz piękna i zdolna piosenkarka Martyna.

Piosenki z pierwszego krążka Golden Mix były napisane przez ówczesną wokalistkę Katarzynę Matejczyk-Wylężek. Choć większość utworów wykonywana jest w języku literackim, wśród nich pojawiają się również perełki stworzone w gwarze śląskiej. Muzyka Golden Mix to połączenie pop i dance, nie brakuje też wolniejszego balladowego brzmienia. Większość najbardziej znanych utworów zespołu, jak „Ten zaczarowany świat”, „ Słodkie wino”, „Barwy jesieni”, „Tyle chwil przed nami” czy „Kto się czubi ten się lubi” posiada własne teledyski, które fani mogą obejrzeć na Facebooku lub na kanałach śląskich rozgłośni na YouTube.

Podczas własnych koncertów, zespół wykonuje autorski repertuar, jednak posiada również szeroką ofertę występów na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Golden Mix dba o to, aby oprawa muzyczna była doskonale dopasowana do klimatu uroczystości.
Zespół prowadzi oficjalny profil na Facebooku, na którym regularnie dodaje aktualności i ciekawostki z działania grupy. Na stronie zobaczymy pracę nad teledyskami oraz gotowe wideoklipy oraz obejrzymy najnowsze zdjęcia z imprez i koncertów Golden Mix. Dowiemy się także, w jakich miastach w najbliższym czasie usłyszymy trio. Dla fana grupy, śledzenie strony na FB to najlepszy sposób na bycie na bieżąco z życiem zespołu.

Droga Golden Mix pokazuje, że wytrwałość i prawdziwa miłość do muzyki zawsze znajdzie dobre rozwiązanie. Choć nowy skład zespołu występuje ze sobą dopiero od 2022 roku, to jego brzmienie wpada w ucho jeszcze szybciej niż za dawnych czasów.

Dodaj komentarz

Formularz

Doskonała Oprawa Muzyczna Wspaniale Towarzystwo Przyjaciół Zespół Golden Mix Mój Ulubiony Zespół Jesteście Dwóch Wspaniałych Ludzi Przepięknia Mądra Kobieta W Środku W Przystojnch Mężczyzń Przepięknie Piosenki Romantyczne chwile ze Nóżki Rwą się Do Tańca Fanka Andżelika ptaszynska Grodzisk Wielkopolski pozdrawiam
Jesteście kul
SUPER ! SUPER !

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio