Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Tomek CORAL


Śląska muzyka biesiadna jest szczera, optymistyczna, prostolinijna, energiczna i zarazem melancholijna, kiedy nadarza się do tego okazja. Ma w sobie coś, co nie pozwala słuchaczowi o niej zapomnieć. Te same słowa idealnie opisują Tomasza Cibę, o którym mogliście już usłyszeć pod pseudonimem Tomek CORAL. Jest wspaniałym i doświadczonym artystą, mającym wiele do zaoferowania swoim słuchaczom.

Tomek swoją przygodę z muzyką rozpoczął, bagatela, ponad 20 lat temu! Stał się
jedną z bardziej rozpoznawalnych postaci śląskiej sceny muzycznej. Jego
niesamowita pasja oraz miłość do muzyki sprawiła, że jego projekt Duo Coral stał
się niezwykle interesującym dla rzeszy fanów. Po odejściu wokalistki z składu duetu, Tomek nie pozwolił, by jego wierni słuchacze pozostali z niczym. Zdecydował się postawić na karierę solową i tak rozpoczął artystyczną działalność w pojedynkę.

Artysta pochodzi i mieszka w Bluszczowie. Jest właścicielem PHU CORAL - agencji artystyczno koncertowej, dyspozytorem ds. tąpań w JSW S.A., muzykiem, konferansjerem, radiowcem i humorystą. Jego długoletnia praca w branży muzycznej sprawiła, że jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych postaci śląskiej sceny muzycznej. Jego zaangażowanie, pracowitość i nieograniczona wyobraźnia dała życie wielu muzycznym programom estradowym. Tomek nigdy nie spoczywa na laurach więc, aby wynagrodzić swoich wiernych fanów oraz zaskoczyć nowych słuchaczy, przygotował nowy program opierający się na autorskich kompozycjach, będących kompilacją najciekawszych pozycji muzycznych z dwóch kolejnych płyt, m.in. "To taka miłość", "Życie bez Ciebie", "Dobry znak" czy "Z muzyką we dwoje". Cały program dopełnia muzyka biesiadna, nie brakuje w nim również sporej dawki humoru, z czego znany jest artysta. Dla uatrakcyjnienia całości wokalista zdecydował się na towarzystwo przepięknych tancerek na scenie.

Jeżeli zainteresowała was postać Tomka CORALA i jesteście zauroczeni jego nietuzinkowym i ciepłym głosem, z powodzeniem możecie go zobaczyć na koncertach oraz w wielu muzycznych programach telewizyjnych, gdzie emitowane są jego teledyski. Głosu Tomasza nie brakuje również w licznych rozgłośniach radiowych.

Mówi się, że ktoś może być do tańca i do różańca. Niestety, ciężko znaleźć osobę, która w rzeczywistości pasowałaby do tych słów. Bez żadnego wahania należy powiedzieć, że tacy ludzie istnieją i jednym z nich jest właśnie Tomek CORAL! Kiedy trzeba jest przykładnym pracownikiem i biznesmenem, ale najważniejsze jest to, że daje z siebie wszystko, bawiąc swoich fanów na koncertach. Sprawdźcie sami Tomka w akcji, a nie będziecie mieli co do tego żadnych wątpliwości.

Dodaj komentarz

Formularz

Panie Tomaszu chciałam podziękować za utwór "Mój dom", który usłyszałam ostatnio w radiu. Piękny. Można go słuchać bez końca i za każdym razem dostrzegać jego wartości.
Panie Tomku urzekła mnie jedna z Pana piosenek. Po nitce do kłębka dotarłam do większosci Pana utworów. Są wspaniałe w każdym calu. Dziękuję.
Panie Tomaszu- wszystkiego dobrego. Dziękuje za wspaniałą kompozycję do moich słów
Tomku z okazji Świąt życzę Tobie i całej rodzince zdrowych, spokojnych i radosnych chwil. Na pewno w domu też zaśpiewasz kolędy tak pięknie jak śpiewasz na koncertach. Byłem na Twoim występie kolędowym. To było piękne i prawdziwe. Dziękuję.
Miałem okazję uczestniczyć w festynie w Bycinie i posłuchać Tomka. To był wspaniały występ i należą mu się wielkie brawa. Reszta wykonawców musi się jeszcze sporo od niego nauczyć.
Tomek CORAL jest po prostu prawdziwy i autentyczny. Do tego obdarzony niezwykle ciepłym głosem, którym raczy nas w swoich utworach.
Przeczytałam na profilu Tomka, że jest facetem do zadań specjalnych i faktycznie tak jest - Tomek do tańca i do różańca. Kilka razy byłam na plenerach gdzie występował i jestem pełna podziwu względem jego swobody na scenie i profesjonalizmu. Tomek zaśpiewa, pożartuje, poprowadzi imprezę jako konferansjer i zawsze z uśmiechem na twarzy. Dobrze że występuje bez tej blondyny bo wiele na tym zyskał.
Słuchając utworów muzycznych w wykonaniu Tomka Corala to prawdziwa uczta dla ucha. Oby tych muzycznych perełek w Pana repertuarze stale przybywało. Panie Tomku dziękuję bo jest za co.
TOMEK CORAL to MISTRZ w swoim fachu. Byłam na imprezie którą prowadził i oczywiście na której śpiewał - CUDOWNIE.
Miałem okazję być na koncercie MIX ORCHESTRA z solistami Nadią oraz Magdą Witoszek. Jakież było moje zdziwienie, kiedy zobaczyłem w tym składzie Tomka CORAL, który cudownie prowadził koncert oraz śpiewał z solistkami. To był wspaniały koncert orkiestrą Pana Adama! Z roku na rok poziom jest coraz wyższy a męski głos Tomka wśród solistów sprawił, że poprzeczka została znowu wyżej podniesiona. Ciekawe co będzie za rok? Może Tomek CORAL pozostanie w składzie MIX ORCHESTRA na stałe? ;) Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.
Tomek to wspaniała postać sceny muzycznej. Jego utwory to w pełni przemyślane kompozycje. Miałam okazję uczestniczyć w kilku koncertach Tomka i byłam pod wrażeniem, zawsze pełen profesjonalizm.
Tomku zycze ci dalszych sukcesow na estradzie.aby kazda nowo powstala piosenka stala sie hitem....tak trzymać. i nie patrzec wstecz,wiesz co ma na mysli....
TOMEK tom drodom podziynkowac Ci chca za Twoji piosynki - jedna lepszo lod drugiy. Zycza Ci dadli wszystkigo dobrego we zyciu prywatnym i zawodowym i zapewniom ze Twoi Fanowie nie zostawiom Cie samego - tak jak to ktosik inny zrobiol.

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio