Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Wesoły Masorz i przyjaciele


Wesoły Masorz i Przyjaciele to kabaretowo-biesiadna kapela, do której należą: Grzegorz Grzywocz - lider, tekściarz i wokalista, "masorz" z zawodu i miłośnik Górnego Śląska, tancerki - Katarzyna Balicka oraz Monika Swakoń oraz kabareciarz i komik Jarosław Krzyżan. Każdego członka zespołu łączy ogromny sentyment do Śląska i potrzeba dzielenia się swoją muzyczną pasją z fanami i słuchaczami.

Zespół powstał w 2003 roku. Do tej pory wydał trzy płyty: "Życzenia do Ciebie", "... mamo kochom Cie", "Dlatego uśmiychej się". Ich utworów wysłuchasz w lokalnych stacjach radiowych a teledyski obejrzysz w regionalnej telewizji. Jeżeli chciałbyś posłuchać Wesołego Masorza na żywo, zespół proponuje 90 minutowe występy, łączące autorskie piosenki z wyjątkowymi śląskimi wicami i śmiesznymi skeczami. Grupa oferuje także program kabaretowo-biesiadny trwający 3-4 godziny i obejmujący występ Wesołego Masorza, innego śląskiego wykonawcy oraz profesjonalnego wodzireja. Zespół gwarantuje zadowolenie publiczności oraz atrakcyjne ceny. Cokolwiek chcesz zorganizować, czy to będzie biesiada, comber babski, czy impreza okolicznościowa Wesoły Masorz i Przyjaciele na pewno Cię nie zawiodą i w doskonałym stylu poprowadzą każde spotkanie.

Zespół zadbał o swoich fanów, tworząc profesjonalną oficjalną stronę internetową, która jest łatwa w nawigacji i bardzo czytelna. Na stronie startowej przeczytasz o najbliższych koncertach. W zakładce Multimedia obejrzysz ogromną kolekcję zdjęć oraz najnowsze teledyski i wideo z koncertów. Na podstronie O nas dowiesz się, co gra w sercach członków kapeli. Jeżeli interesuje Cię dyskografia - warto kliknąć zakładkę Płytoteka - tam również posłuchasz niektórych utworów Wesołego Masorza. W zakładce Kontakt znajdziesz informacje potrzebne do skontaktowania się z zespołem i umówienia koncertu.

Świetne teksty, urocze tancerki, piękne melodie i doskonały wokal - wszystko to składa się na tchnienie prawdziwej śląskości, której ciężko jest się oprzeć.

Dodaj komentarz

Formularz

MILUTKO I SERDECZNIE POZDRAWIAMY O GLOSACH NIE ZAPOMINAMY
Znajdziesz mnie na GG nr 1725987
Grzesiu Ty moze niewierzysz ale ja Cie znam jeszcze z Os. Jerzego z przedszkola. Bez obaw jestem bardzo daleko od Slaska i na kark niemam Ci sie narzucac.Mam z Toba fajne zdjecie i chcialbym Ci je przeslac.Pozdrow mame Wande i ojca Janka.
Dej ino Twoj namiar a posla Ci zdjecie jak byles mniejszy i nie taki wyzarty.

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio