Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Agnieszka Strzelczyk


Agnieszka Strzelczyk to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy i głosów na Śląsku. Ta młoda, pracowita i niezwykle utalentowana dziennikarka zaskakuje swoich widzów i słuchaczy każdego dnia. Można ją usłyszeć nie tylko w radiu. Jest też prezenterką telewizyjną. Doskonale radzi sobie również, jako konferansjerka. Ci z Was, którzy są za pan brat ze stacją telewizyjną TVS i z Radiem Silesia doskonale wiedzą, że Agnieszka obdarzona jest zarówno ogromnym talentem jak i wspaniałą osobowością.

Jako mała dziewczynka, prezenterka marzyła o występowaniu na scenie. Chciała być piosenkarką. W przedszkolu brała udział w różnego rodzaju konkursach piosenki. Po pewnym czasie uznała, że śpiew nie jest jej przeznaczony. W latach gimnazjalnych wymarzyła sobie dziennikarstwo. Jako ambitna, młoda osoba Agnieszka wytrwała w swoim postanowieniu aż do pójścia na studia. Kierunkiem, jaki wybrała był dyskurs publiczny na Uniwersytecie Śląskim.

Pierwsze poważne kroki w dziennikarstwie zdolna prezenterka stawiała właśnie podczas studiów. Na trzecim roku dostała angaż w Dzienniku Zachodnim. Podjęcie się tego wyzwania było jedną z lepszych decyzji, jakie wtedy mogła podjąć. Agnieszce udało się poczuć jeszcze pewniej niż do tej pory oraz zdobyć niezbędną wiedzę.

Po pewnym czasie dziennikarka zapragnęła zmiany. Chciała się sprawdzić, zacząć przyswajać nowe treści i zdobywać coraz więcej doświadczenia. Zdecydowała się na złożenie CV do telewizji TVS. Informacja o zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną była dla niej nie lada zaskoczeniem. Wspaniała osobowość Agnieszki, jej charyzma, pracowitość oraz dotychczasowe umiejętności pozwoliły młodej dziennikarce na angaż. Początkowo pracowała w Silesia informacjach, przedstawiając widzom newsy z pierwszej ręki. Nagrywała polityków, prezydentów miast, zwykłych ludzi. Trwało to trzy lata, aż do urlopu macierzyńskiego, na którym prezenterka była jedynie cztery miesiące, udowadniając wszystkim, że praca, jako dziennikarz, jest tym, co kocha robić najbardziej.

Po powrocie do pracy w telewizji, Agnieszka dostała szansę pracy w radiu. Oczywiście, wykorzystała ją. W Radiu Silesia na zmianę z Tadkiem Daniszem prowadziła newsy, z których w późniejszym czasie zrezygnowała, by robić w radiu inne rzeczy. Aktualnie prowadzi w eterze kilka audycji.

Agnieszka najbardziej kojarzona jest jednak ze Szlagierowej Listy emitowanej w telewizji TVS. Początki pracy prezenterki telewizyjnej listy przebojów były dla ambitnej kobiety wyzwaniem. Musiała, bowiem, zmienić nie tylko sposób, w jaki przekazywała muzyczne informacje, ale też poznać i nauczyć się śląskiej muzyki, by z łatwością odnajdywać się w temacie. Po krótkim czasie Agnieszka okazała się odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.

Dziennikarka obecnie występuje nie tylko w radiu i telewizji. Prezenterka doskonale odnajduje się również na wielkich scenach, gdzie prowadzi imprezy okolicznościowe oraz koncerty. Mimo że każda z tych ról jest zupełnie inna, Agnieszka we wszystkich spełnia się rewelacyjnie, czerpiąc od zadowolonych widzów i słuchaczy dobra energię.

Agnieszka od najmłodszych lat marzyła o występach na scenie. Mimo niespełnionego marzenia o byciu piosenkarką, i tak dopięła swego. Prezentuje wszystkim swój niezwykły talent dziennikarski każdego dnia w radiu, telewizji i na koncertach, czując się przy tym jak ryba w wodzie.

Dodaj komentarz

Formularz

Pani Agnieszko chciałabym Pani przekazać słowa do piosenki,którą w okresie świąt lubi Pani córeczka.Słowa napisałam sama i powstała piosenko- pastorałka.Połączyć się z Panią na antenie radia jest trudno,audycji Lepsza Strona Poranka mogę słuchać tylko od 8do 10.Pozdrawiam.
Pani Agnieszko .Dziennie Pani glos uslyszec to jakby glos Aniola slyszec .Mily glosik i duzo chumoru na co dzien .Przypominaja moje rodzinne strony .Oby tak dalej .Czlowiek ma chec do zycia.Wszystkiego Dobrego .

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio