Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Stach


Coraz trudniej o artystów, dla których muzyka jest najważniejszym i najszczerszym przekaźnikiem emocji. Przykładem piosenkarza, któremu zależy na radości słuchacza jest Stanisław Kittel. Stach - bo pod takim pseudonimem występuje - pochodzi z Rudy Śląskiej. Jego pierwsza przygoda z muzyką rozpoczęła się jeszcze w dzieciństwie, kiedy to rodzice Stanisława wysłali go na naukę gry na akordeonie. Następnie przyszła kolej na gitarę basową - piosenkarz grał na niej w zespole, koncertującym na festynach i śląskich imprezach. Po kilku latach drogi grupy się rozeszły a Stanisław Kitel zaczął występować solo. Obecnie piosenkarz gra przede wszystkim w Niemczech, gdzie mieszka a gitarę zamienił na keyboard. Niedawno artysta wydał pierwszą autorską płytę zawierającą skomponowane przez niego utwory, do których teksty pisał bliski przyjaciel Stanisława - Leon Komor. Dzięki ogromnemu sentymentowi, którym pała do Śląska Komor - piosenki Stacha pełne są emocji i refleksji nad codziennością naszego regionu. Utwór "Śląsku mój kochany" promuje całą płytę. Jednak nie tylko miłośnik Śląska zakocha się w tym krążku - wiele na nim również tekstów literackich, których przyjemnie będzie się słuchać każdego dnia.

Na oficjalnej stronie internetowej Stacha dowiesz się o najnowszych wydarzeniach z życia piosenkarza. Będziesz mógł również sprawdzić, gdzie w najbliższym czasie odbędzie się koncert z jego udziałem. Posłuchasz pełnych nostalgii, ale też humoru dem piosenek z najnowszej płyty Stacha. Obejrzysz wyjątkowe teledyski oraz fotografie artysty. W zakładce Księga Gości będziesz mógł skomentować utwory Stacha i przeczytać, co inni fani myślą na temat jego twórczości.

Kochasz Śląsk - jego tradycję, język i kulturę a dodatkowo lubisz słuchać muzyki pełnej refleksji i uczuć? Stach to jeden z niewielu artystów, który łączy miłość do muzyki i naszego regionu - tworząc proste, ale chwytające za serce utwory, w których zakochasz się od pierwszego usłyszenia.

Dodaj komentarz

Formularz

Super szlagry !!!
czy anioły mają rogi
Część muzyki Stacja porywa do tańca ale i też jest ta druga, którą miło słuchać w chwilach zadumy. Brawo Staszek!
Stachu dzięki wczoraj bylo super zresztą Jak zawsze
Super muzyka.
Stach Du bist der beste.
" Stach " , to bez wątpienia , jeden z najlepszych śląskich muzyków.
Piękna muzyka. Moja mama też z domu nazywała się Kittel i miała dwie siostry i dwóch braci. Z Goduli
Super szlagry!!!!????????
Przy takiej muzyce tylko sie bawic!!!
Super nagrania tylko sie bawic!!!!!
Super szlagry !!!!!!
Super szlagry!!!!!
Super szlagry trzymam ksciuki !!!!!
lubie sluchac nagran od Stacha super!!!
Uwielbiam sluchac szlagrow od Stach????????????
Super muza!!!!
Stachu ino tak dalej!!
Super nagrania!!!!!
Super hity!!!!
Nagrania super!!!
Super szlagry!!!!
Stach ma super szlagry!!!
Super szlagry!!!!
Super szlagry !!!
Super szlagry!!! Uwielbiam ich sluchac!!!!
Super szlagry !!!!!!

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio