Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Sebastian Parma


Dla Sebastiana Parmy nie ma w życiu rzeczy niemożliwych. Ten młody i uzdolniony prezenter radiowy jest oddany swojej pracy. Na co dzień jednak jest miłośnikiem gór i uwielbia koty. Jednym z jego ulubionych dźwięków są chwile ciszy, których zawsze może doświadczyć o poranku w swoim rodzinnym mieście – niewielkim, choć niezwykle malowniczym Radzionkowie.

Mężczyzna urodził się 7 czerwca 1989 roku. Był to środowy poranek. Uczył się w Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie. Kolejnym krokiem w jego edukacji było podjecie decyzji o kierunku studiów. Stanęło na dziennikarstwie i komunikacji społecznej. Dzięki jego wyborowi, Uniwersytet Śląski w Katowicach zyskał oddanego swojej pasji i niespotykanie uzdolnionego studenta.

Prezenterem został dzięki angażowi, jaki dostał w Radiu Piekary. Jego kariera w tej rozgłośni rozpoczęła się w marcu 2009 roku. Misją Sebastiana w tym zawodzie jest przekazywanie słuchaczom czegoś, co jest w życiu za darmo, a sprawia ogromną radość – mowa oczywiście o uśmiechu. W rozgłośni prowadzi rozrywkowy, momentami dość szalony program „Zgrana Paka”. Ci z Was, którzy nie mieli okazji posłuchać Sebastiana w swoim żywiole powinni bez mrugnięcia okiem, w poniedziałkowy wieczór – między godziną 18:00 a 20:00 – nastawić radioodbiornik na częstotliwość, na jakiej odbiera Radio Piekary. Dla osób, które wolą skorzystać z innego źródła nadawania jest możliwość odtworzenia transmisji audycji na żywo na profilu Facebook rozgłośni. Prowadzącymi projekt, oprócz Sebastiana, jest zespół Blue Party. Program jest stworzony, by dobrze się bawić podczas jego słuchania, jest przepełniony konkursami – można w nich wygrać moc nagród – wybornym humorem, a także, co najważniejsze, rewelacyjnie dobraną muzyką.

Doświadczenie, jakie mężczyzna zyskał przez lata praktyki w zawodzie pozwoliło mu na otworzenie własnej firmy. Agencja reklamowa Laverte działa w branży reklamowej. Działalność przedsiębiorstwa skupia się głównie na grafice użytkowej, projektowaniu stron WWW, ulotek, wizytówek, kalendarzy, filmówek, folderów, billboardów i innych podobnych elementów.

Sebastian Parma jest doskonałym przykładem na to, że ciężka praca i stu procentowe zaangażowanie w wykonywane zajęcie zdecydowanie popłacają. Ten młody, zdolny człowiek, dzięki swojej pasji, niepowtarzalnej osobowości, zjawiskowemu charakterowi i niebanalnemu kontaktowi z drugim człowiekiem, był w stanie osiągnąć wszystko, czego niejedna osoba mogłaby mu pozazdrościć.

Dodaj komentarz

Formularz

Bardzo fajna muza i prowadzący naprawdę super
Nareszcie się odnalazł p.Sebastian Parma bardzo się cieszę. Szkoda tylko że muzyka nie ta ale myślę że się zmieni na bardziej śląskie brzmienie .Pozdrawiam p.Sebastiana .
pozdrawiam pana sebastiana parme redaktora w radiu piekary ktorego moge sluchac w niedziele od godz9 do 13 czekamy na wiecj p sebastianie pozdrawiam cala red radia piekary do uslyszenia w tygodniu b czekamy
Co za radość Sebastian Parma pracuje ponownie w Radiu Piekary dzisiaj prowadził od godziny 9 do 13 pożegnał się do następnej niedzieli !!! SUPER
Jest!!!! Pan Sebastian Parma znowu w Radiu Piekary
gdzie pracuje Sebastian Parma ,gdzie mozna sluchac jego audycji bardzo był lubiany!!!!
nigdy nie zapomnimy pana sebastiana ktory pracowal wradiusilesia zawsze bedzie nam go brakowac inikt go nie zastapi gdzie mozna gosluchac serdecznie pana pozdrawiamy do uslyszenia,
Gdzie podział się pan Sebastian ? Dlaczego już nie pracuje w radiu Silesia ? Czy można go gdzieś indziej słuchać ???
My też na radiu Silesia czekamy ale Sebastiana nie ma????
SEBASTIAN GDZIE CIE MOŻNA SŁUCHAc?
No i teraz to już na bank wiadomo, że Sebastian już w radiu nie pracuje ☹️Ukazała się nowa ramówka i niestety bez naszego ulubionego redaktora Sebastiana ☹️Niestety nie wiemy dlaczego ,ale wiemy, że Sebastian prezentował super piosenki zwłaszcza niemieckie szlagierki i starszych wykonawców, których nikt nie prezentował oprócz Niego.Wielka szkoda bo zaczęłam słuchać to radio po Piekarach , ale teraz to już czasem przełączam bo tylko gadanie a i muzyka ciagle ta sama . Szkoda ,wielka szkoda ????????Sebastian gdzie Cię można słuchać !!!!!
Podobno Sebastian Parma został zwolniony z radia Silesia. Czy to jest prawda ?
Gdzie jest Sebastian Parma,gdzie mozna słuchać jego audycji ?
Dołączam się do poprzednich postów. Co z Sebastianem. Czemu nie prowadzi audycji. Tak fajnie grał. Czy ktoś coś wie, czy jeszcze będzie w radiu. Brakuje mi jego żartów i muzyki. ????
Hej słuchacze Radia Silesia czy ktoś wie dlaczego nie ma Sebastiana od pewnego czasu w radiu ? Ostatnio nie mogłam słuchać radia i nie wiem co się dzieje, ze Pan Arek sam prowadzi audycje .
Pozdrawiam i mam nadzieję, że Sebastian powróci :(:(
Nie mogę się z tym pogodzić że nie mogę cię słuchać w radiu Silesia. Gdzie jesteś? Chyba przestanę słuchać tego radia... Świetnie prowadziłeś, ta godka no i to granie...Bardzo mi smutno????
Również pytam gdzie w tej chwili można słuchać Sebastiana jego doboru melodii przepięknego repertuaru bardzo mi tego brakuje
Sebastian Parma dlaczego nie ma go już w radio Silesia?
Sebastian świetnie prowadzicie program razem z Arkiem????????Miło się słucha i słucha. Fajnie gracie! Oby jak najdłużej...
Powodzenia????????
To wspaniale, że p. Arkadiusz jest z Wami. Uwielbiam słuchać Radia Silesia i muzyki, którą nadajecie. Tak TRZYMAĆ!!! Pomyślności w 2019 roku.
FAJNIE GRASZ SEBASTIAN W TEN OSTATNI DZIEŃ WAKACJI ????I NIE TYLKO... UWIELBIAM CIĘ SŁUCHAĆ TAK TRZYMAJ. ????
Sebastian Parma obecnie pracuje w silesia.fm
Sebastian nareszcie Ciebie znalazłam.słucham Cię w radiu Silesia.zaraz poprawił mi się humor!!!,Pięknie gracie dzieki????????
Odkąd nie ma Cię Sebastianie w radiu piekary przestałam go słuchać.brakuje mi twoich piosenek i głosu.jest mi smutno...????
Sebastian P. od 5 marca dwa razy w tygodniu poniedziałki i czwartki http://silesia.fm

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio