Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Remix


REMIX to duet muzyczny, który powstał w 2015 roku. Zespół tworzą: Magdalena Słotosz – zdolna wokalistka oraz klawiszowiec i wokalista – Remigiusz Murawski. W tym składzie zespół gra od zeszłego roku, od czasu, gdy Magda zajęła miejsce poprzedniej wokalistki.

REMIX to przede wszystkim doświadczeni artyści, którzy w ten nowy projekt muzyczny włożyli wiedzę i zdolności nabyte przez lata muzycznej kariery. Pomimo krótkiego stażu, duet ma już na swoim koncie wiele udanych występów. Zespół cały czas pracuje nad autorskimi utworami, które mają już wkrótce pojawić się na debiutanckim krążku REMIX.

Remigiusz Murawski to znany w świecie śląskiej muzyki kompozytor i wokalista. W dzieciństwie rozpoczął naukę gry na fortepianie zarówno prywatnie jak i korzystając z lekcji dostępnych w Świętochłowickim Domu Kultury. Dzięki nauce u Andrzeja Skaźnika poznał tajniki komponowania i aranżacji. Na początku artysta grał i śpiewał w zespołach weselnych na przeróżnych imprezach okolicznościowych. Później na stałe związał się ze śląską muzyką, będąc wokalistą i założycielem grupy DUO BAYER'S, której największe hity z płyty wydanej w 2009 roku, jak "Złoto keta" czy "Do gory gowa" do dziś grane są w telewizji regionalnej i w lokalnych stacjach radiowych. Gdy drogi członków zespołu się rozeszły, Remigiusz rozpoczął współpracę z Klaudią Baron, tworząc duet, który z wydaniem kolejnej autorskiej płyty zaczął występować pod nazwą Klaudia i Remi. Gdy po 4 latach artystka rozpoczęła karierę solową, Remigiusz zaprosił do współpracy zdolną Magdalenę Słotosz, z którą jako REMIX właśnie pracuje nad następnym krążkiem.

Magdalena Słotosz już w dzieciństwie rozpoczęła zajęcia wokalne, emisję głosu prowadzoną przez Andrzeja Lamperta oraz kształcenie słuchu w Starochorzowskim Domu Kultury. Przez lata współpracowała z różnymi chorzowskimi zespołami, także z Teatrem Muzycznym ANIMO, gdzie pracowała – w ten sposób łącząc swoją pasję z karierą zawodową. Scena śląska, na której często się pojawiała pozwoliła jej na spotkanie z Remigiuszem Murawskim. Zajęła miejsce wokalistki w projekcie Remigiusza – Klaudia i Remi, w ten sposób powstał pomysł na nowy duet a zapał i miłość do muzyki pozwoliły na stworzenie grupy REMIX, gdzie obecnie artystka śpiewa i pisze teksty.

Występ zespołu to gwarancja niezapomnianych chwil. Oprócz standardowego półtoragodzinnego koncertu, okraszonego śląskim humorem, REMIX proponuje babskie combry, karczmy piwne, występy na imprezach okolicznościowych, festynach, zabawach firmowych, dancingach. Zaprasza także na wspólne kolędowanie.

Na oficjalnej stronie internetowej zespołu znajdziemy informacje o duecie, jego historię, notki biograficzne członków, wideo z koncertów REMIX, daty nadchodzących występów oraz dane kontaktowe. Warto również odwiedzić profil zespołu na Facebooku. Tutaj spotkamy innych fanów REMIX, będziemy mogli zadać pytanie artystom i podziękować im za występ. Również na Facebooku obejrzymy zdjęcia i filmiki z wielu koncertów duetu.

REMIX to doświadczony zespół ciągle powiększający swój autorski repertuar i dzielący się z fanami swoją pasją i miłością do muzyki.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio