Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Bajery


Bajery to zespół muzyczno-kabaretowy działający na scenie artystycznej już od 1985 roku. W skład grupy wchodzi gitarzysta, wokalista oraz założyciel bandu Bogdan Szula, młodziutka, ale zdolna wokalistka Angelika Szula oraz Artur Siwy - wokalista i klawiszowiec. Bajery wydali do tej pory cztery autorskie krążki: "Halo to my", "Splecione ręce", "Przyjaciel od serca" oraz "Tam kaj moje serce". Zespół usłyszysz także na wielu składankach oraz w lokalnych rozgłośniach radiowych, jak: Radio Piekary, FEST, Fan czy Vanessa. Grupa oprócz koncertów, przygotowała kilka oryginalnych programów na imprezy, np.: na biesiady, karczmy piwne, babskie combry czy wesela. Z tym śląskim bandem ani przez chwilę nie będziesz się nudzić! Pełne humoru występy z pewnością zapadną każdemu w pamięć.

Na prostej i przejrzystej oficjalnej stronie kapeli dowiesz się wszystkiego o najbliższych koncertach grupy Bajery. W zakładce Galeria przejrzysz kolorowe zdjęcia z występów i sesji fotograficznych. Posłuchasz fragmentów zabawnych utworów śpiewanych w języku literackim i po śląsku. Obejrzysz także oryginalne teledyski oraz te stworzone przez fanów zespołu. Na stronie internetowej nie zabrakło także fragmentów koncertów na żywo oraz pełnej dyskografii grupy. Ciekawym sposobem do zachęcenia słuchaczy do wspólnej zabawy i śpiewania jest udostępnienie przez Bajery kilku podkładów muzycznych, które urozmaicą każdy wieczór karaoke! Zespół przywiązuje dużą wagę do promocji śląskich radiostacji, których linki znajdziemy w zakładce Radio.

Pełne uśmiechu i doskonałej zabawy chwile ze śląską, melodyjnie grającą kapelą - to doskonale spędzony czas w towarzystwie zespołu Bajery.

Dodaj komentarz

Formularz

BARDZO LUBIE WAS SLUCHAC A SZCZEGULNIE PIOSENKE SLODKA ZONECZKA I HALLO CZY TY SLYSZYSZ MNIE ZYCZE W NOWYM ROKU NAJLEPSZEGO
Bardzo lubie sluchac was jestescie wspanialym zespolem Moja ulubiona piosenka slodka zoneczka i hallo czy ty slyszysz mnie Pozdrowienia od calej mojej rodzinki z Canady

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio