Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Happy Jędrowski Show

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Happy Jędrowski Show


Happy Jędrowski SHOW to projekt powstały z połączenia dwóch znanych i lubianych zespołów: grupy Mirosława Jędrowskiego oraz kapeli Happy Folk. Przed połączeniem, zarówno Krzysztof Szymura – założyciel Happy Folk jak i Mirosław Jędrowski odnosili nagradzane sukcesy na scenie, wydawali autorskie płyty, nagrywali teledyski i swoją wyjątkową muzyką oczarowywali tysiące fanów.

Pomysł na wspólny zespół – Happy Jędrowski SHOW – narodził się, według założycieli, podczas wspólnego występu w Kępnie, gdzie obaj artyści stwierdzili, że marzy im się stworzenie bandu, który sprawi, że ludzie będą się świetnie bawić. I tak koncepcja przerodziła się w projekt Biesiadella Show, który następnie stał się Happy Jędrowski Show. Jak powtarzają w wywiadach artyści, współpraca toczy się znakomicie, a połączenie sił znanych już marek pozwala osiągnąć znacznie więcej zarówno w obrębie muzyki jak i występów scenicznych czy całego wizerunku.

W 2022 roku zespół Happy Jędrowski Show wydał swoją pierwszą płytę pod tytułem HAPPY JĘDROWSKI SHOW vol.1. To zbiór wyjątkowych przebojów, które porywają do tańca. Krążek składa się z 14 utworów, wśród których znajdziemy takie hity, jak „To nie tak jak myślisz”, „Ludzie nie ryczcie” czy „Pocałuj mnie”.

Doświadczenie na scenie (ponad dwudziestoletnie u Mirosława Jędrowskiego i ponad 13 letnie u Krzysztofa Szymury – na scenie od 2010 roku) pozwoliło na zbudowanie jedynego w swoim rodzaju projektu, gdzie prym wiedzie dwóch frontmanów. Oprócz głównych wokalistów, klimatu występom dodaje zdolny klawiszowiec Michał i cztery piękne tancerki – Kasia, Magdalena, Bożena i Jola, które również śpiewają. Cała grupa żyje muzyką nie tylko na scenie, ale także poza nią. Zespół przyjaźni się, co wpływa na rewelacyjną atmosferę podczas autorskich koncertów oraz wszelkich recitali na uroczystościach i festiwalach. Formacja tworzy niespotykany klimat i przyciąga publikę energią, humorem, pięknymi strojami i oczywiście doskonałą muzyką.

Happy Jędrowski Show posiada szeroką ofertę występów, jak koncerty, babskie combry, biesiady swojskie, karczmy piwne, itp. Szczegółowo dobrana oprawa muzyczna sprawia, że każdy festyn czy impreza firmowa stają się niezapomnianym przeżyciem dla uczestników tych wydarzeń.

Zespół posiada oficjalny profil na Facebooku oraz dopracowaną stronę internetową. Profil to świetne miejsce dla fanów, którzy chcą być na bieżąco z wydarzeniami z życia zespołu. Znajdują się tutaj wszelkie aktualności, najnowsze piosenki czy teledyski. Na stronie www, możemy przeczytać obszerną historię zespołu, poznać jej członków, obejrzeć zdjęcia z koncertów, wywiady, wideoklipy, zapoznać się z pełną ofertą kapeli oraz skontaktować się w sprawie organizacji koncertu.

Happy Jędrowski Show to owoc doświadczenia, wiary w siebie i w to, że muzyka może odmienić ludzkie życie. Formacja gwarantuje doskonałą zabawę i niezapomniane chwile z klimatycznymi szlagierami w tle.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio