Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Zespoły muzyczne

Lubisz słuchać śląskiej muzyki? Uważasz, że za mało mówi się o zespołach z naszego regionu? Śląskie Radio Top Sender chce to zmienić!

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy niepowtarzalny katalog najpopularniejszych śląskich wykonawców i zespołów śpiewających po śląsku lub po polsku ale przekazujących w swoich tekstach śląskie myśli. Większość z nich zobaczyć można w telewizji, słuchać w wielkich rozgłośniach radiowych ale również osobiście spotkać na Śląskich imprezach, Biesiadach czy dożynkach.

Zebraliśmy tutaj listę zespołów i wykonawców grających naprawdę różnorodnie. Z pewnością znajdziesz u nas coś dla siebie. A gdy odkryjesz już zespół czy wykonawcę, którego muzyka spowoduje szybsze bicie Twojego serca – możesz na niego zagłosować i sprawdzić, co oczarowało innych słuchaczy Śląskiego Radia Top Sender.

Śląsk to miejsce,w którym muzyka wiedzie swoje własne życie. Łączy kulturę, język i historię z codziennością.

Słuchaj z nami, co gra w sercach Ślązaków.

Komentarze

Super piosenkarka o wielkim sercu
03.01.2022
Danio
Nie rezygnować ze swojej pasji. Tak można w jednym zdaniu podsumować drogę Agnieszki Ptak do medialnego sukcesu. Nikt inny, tak wspaniale jak ona, nie pokazał, że można pogodzić życie rodzinne i zawodowe ze spełnianiem swoich marzeń i dążeniem do samorealizacji.
01.01.2022
Ankowianka
Super pani śpiewa
28.12.2021
wiktoriatrela@gmail.com
Uwielbiam wszystkie Pani Piosenki. Serdecznie pozdrawiam.
21.12.2021
Jerzy
Pani Agnieszko chciałabym Pani przekazać słowa do piosenki,którą w okresie świąt lubi Pani córeczka.Słowa napisałam sama i powstała piosenko- pastorałka.Połączyć się z Panią na antenie radia jest trudno,audycji Lepsza Strona Poranka mogę słuchać tylko od 8do 10.Pozdrawiam.
16.12.2021
Eulalia
jestem już emerytem ale jak usłyszałem twoje piosenki tak cały czas lecom w moim samochodzie a nagłośnienie mam takie że 500m przed domem wszyscy słyszą jak jadę nie mówiąc co się dzieje jak jadę po mieście jesteś świetna gdzie nowe nagrania.
13.12.2021
szok
Jesiko uwielbiam twoje piosenki jesteś kochana.Pozdrawiam serdecznie z Lublina
09.12.2021
Jankes
Dziękujemy pani wraz z Grzegorzem Poloczkiem i całym zespołem za piekny koncert z okazji Dnia Barbórki w Radzionkowie !!!
02.12.2021
Janusz Kale
Wspaniały występ zespołu ARKADIA BAND w Knurowie. Pięknie WAM dziękujemy za niezapomniane wrażenia.
28.11.2021
Krzysztof
Dzisiaj w Głogówku było super.Dziekujemy bardzo p.Mateuszu.Serdecznie.pozdrawiamy
28.11.2021
Lidka

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio