Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Grupa Time


Time to nazwa zespołu, który funkcjonuje na śląskiej scenie muzycznej już 25 lat! W jego skład wchodzą na stałe trzy osoby, a mianowicie Mirosława Grajlich, Wojciech Kaczmarczyk oraz Marek Kaczmarczyk. Z grupą współpracuje również Janusz Szperka, który aktualnie przebywa poza granicami naszego kraju.


Można powiedzieć, że przed dwoma laty nastąpiła reaktywacja zespołu Time. Przez 23 lata muzycy grali głównie covery znanych grup zarówno polskich jak i zagranicznych, np. Abba. Występowali głównie na weselach i niedużych imprezach okolicznościowych. Kilka lat temu nastąpił pewien przełom w ich myśleniu nad muzyką. Zaczęli coraz poważniej myśleć o tym, by stworzyć swoje autorskie kompozycje. Wykonawcy obrali zupełnie inny kierunek i okazało się, że było warto, ponieważ już na przełomie stycznia i lutego 2016 roku wydali swój autorski krążek "Viva la".


Największym sukcesem dla Grupy Time jest: wyróżnienie Diamencikiem, 50 tygodni na Śląskiej Liście Przebojów Radia Piekary, w tym 33 razy na pierwszym miejscu, znalezienie się na trzech krążkach śląskich artystów, nagranie autorskiej płyty "Viva la", którą skomponował Marek Kaczmarczyk, nagranie płyty z kolędami, koncertowanie na urodzinach takich rozgłośni radiowych jak Radio Piekary czy równie znane Radio Silesia.
Time może pochwalić się również wspaniałymi teledyskami. "Dzień jeden w roku" to świąteczny klip, który jest jednym z najstarszych teledysków grupy. Powstał około 5 lat temu w Gliwicach. Możliwości były skromne, ale wszystko zawsze wychodziło doskonale, podobnie jest do tej pory. Grupa stara się wybiegać w przyszłość, obmyśla koncepcje teledysków, ale również ma zebrany cały materiał na swoją drugą płytę.


"Mari Mari" powstał 2 lata temu w klimacie śląskim w starej śląskiej chacie niedaleko rodzinnych Gliwic, natomiast "Kombajn kombajn" został nagrany z przymrużeniem oka. Ma na celu rozweselenie słuchaczy. Każdy z teledysków grupy Time jest przemyślany i dopracowany w stu procentach, w najmniejszym nawet szczególe.


"Nasza muza" to teledysk który doskonale oddaje styl w jakim zespół gra. Artyści chętnie inspirują się różnymi gatunkami muzycznymi. Świetnie są im znane: polka, rock and roll, country czy muzyka klasyczna. Nie zamykają się więc na jeden rodzaj muzyki. Jak sami twierdzą ich utwory spodobają się tym co maja 3 i 83 lata.


Zespół ma swoich wiernych słuchaczy od lat. Z pewnością jest to wynikiem wielkiego zaangażowania członków zespołu podczas koncertów. Starają się stworzyć jak najlepszy kontakt z fanami i dbają o swojski klimat. Marek razem z Mirosławą bardzo często z mikrofonem wychodzą do tłumu zachwyconych ludzi.


W 2015 roku grupa Time dała 8 wspaniałych koncertów. Ich artystycznym marzeniem jest z roku na rok podwajać ich ilość. Jeżeli jesteście ciekawi, gdzie w najbliższym czasie będziecie mogli ich posłuchać, śmiało zaglądajcie na ich stronę internetową www.grupatime.pl. Tam znajdziecie wszystkie, konieczne do poznania bliżej tych wspaniałych ludzi, informacje.

Dodaj komentarz

Formularz

Najmilsze i najcudowniejsze koncerty niosące i dające sercu wiele radości !
Porywają publikę !!
Mega imprezy bawiłam się rewelacyjnie ????????????????????
Mega imprezy!!
Potrwają publikę wspaniałymi koncertami!!
Bawię się za każdym rewelacyjnie....jest w ich koncertach magia ????????????
Grupa Time nic dodac nic ujac czytajac Ich opis to tylko Sromnosc,Serce i Przyjazn dla Fanow i Poblicznosci -Serce dla Niepelnosprawnych ,Kto choc raz byl na koncercie to Czuje klimast Rodzinny -oprucz tych sukcesow to trzeba Dodac 2 Miejsce jako Zespol LATA -POPROSTU SA SUPER EKSTRA -POZDRAWIAJA WSZYSTKICH DANUSIA I JUREK Z GLIWIC

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio