Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

HaNuta


Początki zespołu HaNuta sięgają roku 1998, kiedy to Aleksandra Turek i Jacek Krupa zadebiutowali wspólnie na scenie. Właśnie wtedy miała miejsce Chorzowska Biesiada Rocznicowa, na której oboje pojawili się u boku Krzysztofa Krawczyka. Długa muzyczna droga zrodziła w ich głowach pomysł założenia własnego zespołu. Tworzą go dzisiaj nie tylko Aleksandra i Jacek, ale również muzycy, którzy grają na dętych i klawiszowych instrumentach.

Sekretem sukcesu zespołu jest to, że na co dzień się przyjaźnią i charakteryzuje ich wielkie poczucie humoru. Są zdystansowani do życia i kochają muzykę. Takie połączenie cech musiało zaowocować ogromną sympatią, którą cieszą się wśród swoich fanów.

HaNuta często pojawia się w telewizji, udziela mnóstwa wywiadów i oczywiście występują na koncertach, biesiadach i innych różnych imprezach. Zespół nie tyle nagrywa swoje piosenki, co tworzy do nich teledyski. Na koncie ma 2 autorskie płyty, które mogą pochwalić się dużą sprzedażą. Posiada własne studio nagraniowe, w którym właśnie powstaje 3 płyta.

Piosenki zespołu HaNuta są tworzone od podstaw - oprócz komponowania muzyki, piszą również teksty do piosenek. Są one niezmiernie przyjemne i melodyjne. Charakterystycznym elementem ich piosenek jest brzmienie trąbek.

Zespół jest kochany przez publiczność, z którym mają podczas koncertów i imprez bardzo dobry kontakt. Najbardziej znane i cenione piosenki HaNuty to m.in "Wszystko jest możliwe", "Na zawsze razem", "Dla mnie ty dla Ciebie ja". Uwielbiają je fani, co ma przełożenie na częste pojawianie się tych tytułów w stacjach radiowych i listach przebojów w telewizji. Różnego rodzaju składanki muzyczne i płyty dvd również zawierają utwory zespołu.

Koncert, biesiada, recital, czy inne produkcje z udziałem zespołu to świetny pomysł na imprezę najwyższych lotów. Podczas charakterystycznych występów HaNuta nie tylko śpiewa swoje autorskie piosenki, ale również prowadzi konkursy, zabawy i wplata we wszystko swój niesamowity humor. Dobra i niezapomniana zabawa gwarantowana!

Dodaj komentarz

Formularz

POZDRAWIAM ZESPOL I DZIEKUJE WAM ZA TE SUPER PIOSENKI

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio