Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Flipers Duo


Flipers Duo to zespół, który w świecie muzycznym funkcjonuje od lat. Muzyka jest dla nich zarówno pracą, którą zajmują się na co dzień, jak i prawdziwą życiową pasją. Sami o swoich występach mówią: „nasz profesjonalizm, twoje zadowolenie”, z czym ciężko się nie zgodzić. W skład zespołu wchodzą dwie osoby: Sylwia oraz Marcin.

Wokaliści są duetem na scenie jak i poza nią, dlatego tworzą niezwykle zgrany zespół, łącząc swoje pasje do muzyki w jedną, spójną całość. Ich doświadczenie sceniczne w prowadzeniu imprez okolicznościowych robi wrażenie. Repertuar pary został przetestowany na setkach prowadzonych wspólnie wydarzeń.

Flipers Duo ma w sobie wszystko, czego potrzeba, by przetańczyć całą noc w doskonałym nastroju. Są zespołem, który łączy w sobie nowoczesność oraz tradycję. Podczas ich występów muzyka elektroniczna przeplata się ze śpiewem na żywo oraz grą na akordeonie i keyboardzie. Z takiej imprezy każdy wyjdzie zadowolony, ponieważ wszyscy znajdą coś dla siebie. Grupa jest elastyczna i dostosowuje się do indywidualnych potrzeb swoich klientów, chętnie grając na jubileuszu, weselu czy innej, mniejszej lub większej imprezie okolicznościowej.

Dla swoich fanów duet cały czas się rozwija i sukcesywnie dodaje kolejne oferty do swojej listy. Podczas występów na scenie lub w trakcie imprezy okolicznościowej z pewnością możecie liczyć na: profesjonalną obsługę konferansjerską, prowadzenie konkursów i szalonych zabaw, których nie da się zapomnieć, niesamowite efekty świetlne, grę na instrumentach podczas błogosławieństwa, wysokiej klasy płytę demo audio. Nie bez znaczenia jest też umiejętność poprowadzenia imprez okolicznościowych w dwóch językach. Zespół mówi zarówno w języku angielskim jak i niemieckim.

Flipers Duo to mieszanka składająca się z hitów muzyki rozrywkowej oraz najpopularniejszych szlagierów biesiadnych. Dla dwójki artystów bezpośredni kontakt z publicznością, gorące rytmy i szalona zabawa, to recepta na niepowtarzalną atmosferę.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio