Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Oxforduo


Oxforduo to duet działający na rynku muzycznym od wielu lat. Swoim fanom proponują cały Event-Service, czyli pełną organizację imprezy, łącznie z muzyką, salą i cateringiem. Grają różnorodnie, niezwykłe śląskie piosenki oraz znane przeboje polskie i zagraniczne. Na występach grupy usłyszymy czarowne brzmienia saksofonu, gitary, keyboardu oraz akordeonu. Oxforduo koncertują w pojedynkę, w duecie i w trio.

Duet muzyczny zobaczysz na balach, imprezach okolicznościowych i plenerowych. Ich utwory usłyszysz na dwóch składankach oraz płycie autorskiej. Klikając na zdjęcie okładki na ich stronie internetowej, możesz posłuchać dem wszystkich piosenek.

Oficjalna witryna Oxforduo stworzona jest w języku polskim oraz niemieckim. Po wejściu zwrócisz z pewnością uwagę, na plakaty promujące następny koncert. Więcej informacji o aktualnych poczynaniach grupy przeczytasz w zakładce News. Na dole strony znajdziesz linki do wideoklipów zespołu na YouTube. W galerii obejrzysz fotografie z sesji zdjęciowych oraz koncertów. To zespół ciągle poszerzający swoją działalność – w zakładce przedstawiającej partnerów i przyjaciół muzycznych (Linki) – trafisz na wiele lokalnych radiostacji i regionalną telewizję.

Oxforduo to z pewnością doskonały sposób na urozmaicenie każdej śląskiej imprezy.

Dodaj komentarz

Formularz

Uwielbiam ten zespol i slucham na okraglo super para
KRIS JOLA TO BYŁA TWOJA DRUGA POŁOWA BEZ NIEJ TO JUŻ NIE TO SAMO UWIELBIAŁAM WAS RAZEM.POZDRAWIAM.
Ciągle nurtuje mnie pytanie co stało sie z tą panią blondynką o cudownym głosie czyli panią Jolą. Dlaczego sie rozwiedli. Kris teraz spiewa z taka młodą pania o ciemnych wlosach. Ona również ma cudowny glos podobny do głosu pani Joli.
przezywam ze nie ma pani JOLI a tak ich uwielbiam i ich piosenki
Pozdrowienia z Bad Arolsen. Dzieki za zaj.... imprezka(Silberhochzeit).Do zobaczenia w Gudensberg!
SZKODA ZESCIE SIE ROZWIEDLI PIEKNA Z WAS BYLA PARA
a gdzie jest jola
Bardzoszkoda zescie sie rzwiodli bardzo ladna z Was PAra byla szadeeee
czekamy zawsze z mezem kiedy benda wkoncu w niedzielnj karuzeli
dlaczego tak malo sa w telewizji
Pozdrowiom cieplutko i dalszego powodzynio zycza!!!
Chris martwi mie nieobecnosc Joli - co jest grane?
WITAJ!! WSZYSTKIE PIOSENKI SĄ ŚWIETNE I UWIELBIAMY JE SŁUCHAĆ :)) ODNOŚNIE GALI W ZABRZU TO BYŁO SUPERR..:))) POZDRAWIAMY
Witom Wos i gorko pozdrowiom!Dziynkuja Wom za Wasze piesniczkie ino dalie tak trzymcie i zycza dali powodzynio i sukcesow.No to pyrsk!!!

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio