Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Marcin Janota


Pragnąc przeżyć wyjątkowe chwile podczas różnorodnych imprez okolicznościowych, należy wybrać nie tylko profesjonalny zespół muzyczny. Podstawą godnego zapamiętania wydarzenia jest zatrudnienie idealnego konferansjera, który dzięki swojej niepowtarzalnej osobowości zamieni zwykłą rocznicę w niebanalne święto okraszone pozytywnymi wibracjami i wyśmienitym klimatem.

Jedną z osób, która spełnia wszystkie powyższe wymagania jest, bez wątpienia, Marcin Janota. Jego umiejętność odnalezienia się w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji, miła aparycja, elokwencja oraz kojący głos – tak charakterystyczny, że bez problemu każdy, kto choć raz prezentera posłuchał jest w stanie go rozpoznać – przysporzyły Marcinowi całą grupę fanów. Wierni słuchacze, oprócz niezwykłego profesjonalizmu i empatii, lubią jego specyficzny śmiech oraz ogromne poczucie humoru.

Mężczyzna uwielbia występować jako konferansjer. Zaraz po pracy radiowca, jest to jego druga życiowa pasja. Główną przyczyną zamiłowania do tego typu pracy jest możliwość bezpośredniego kontaktu z publicznością. Jak sam mówi: „Tłum, publiczność absolutnie mnie nie przeraża – lubię to”. Marcin miał możliwość poprowadzenia różnorodnych imprez. Jego doświadczenie obejmuje nawet występ dla kilkudziesięciotysięcznej publiczności. Początki kariery były różne, czasami nie było łatwo, jednak każdy występ na scenie daje konferansjerowi ogrom motywacji do dalszego działania oraz inspiracji i pomysłów na poprowadzenie kolejnych imprez.

Marcin doskonale sprawdza się nie tylko jako mówca na licznych imprezach lokalnych, ale i prezenter typowo rozrywkowych oraz humorystycznych audycji radiowych. Wspaniale wychodzi mu też prowadzenie programów publicystycznych w telewizji. Mężczyzna pochodzi z Mysłowic, które są dla niego niezwykłym miejscem. Do tej pory jest z nimi silnie związany. Od dłuższego czasu mieszka w Siemianowicach Śląskich i cieszy się ogromnym poważaniem wśród lokalnej społeczności.

Swoją popularność konferansjer zawdzięcza głównie występom jako prowadzący FestPary w Radiu Fest. Od końca 2009 roku audycję prowadzi z Grzegorzem Stasiakiem. Nie wiele osób wie, że Marcin swoją przygodę z radiem rozpoczął jako młody chłopak, dziewiętnaście lat temu. Był wtedy uczniem technikum. W Radiu Borys prowadził nocne audycje równocześnie ucząc się i pracując. Radiowiec jest samoukiem. W wieku osiemnastu lat ukończył kurs na prezentera dyskotekowego i z powodzeniem postanowił spróbować swoich sił w radiach komercyjnych. Pracował w radiu studenckim z Sosnowca – aktualnie jest to znane Radio Eska – w Radiu Złote Przeboje i Radiu Plus. W międzyczasie Marcin został absolwentem politologii.

Marcin nie ukrywa, że jest bardzo zapracowany, jednak zawsze znajduje czas dla swoich najbliższych, a w szczególności ukochanej żony i córki. W wolnych chwilach chętnie wyjeżdża w góry.

Wszyscy, którzy nie mają przepisu na doskonałą imprezę powinni doprawić ją nie tylko wystrzałową muzyką, ale również wykwalifikowanym konferansjerem. Marcin Janota nadaje się do tego doskonale. Jego doświadczenie, profesjonalizm, elokwencja, wspaniałe poczucie humoru, inteligencja oraz niebanalny charakter pozwolą na przeżycie niezapomnianych chwil podczas każdej uroczystości.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio