Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Ela Mika


Są osoby, dla których muzyka odgrywa szczególną rolę. Tak jest w przypadku Eli Miki, która, pomimo pracy w innej branży, nie może bez niej żyć. Śpiew daje artystce wiele radości. Miłość do występów zrodziła się u piosenkarki z długo pielęgnowanej pasji. Elżbieta jest wokalistką, autorką tekstów i kompozytorką.

Wszystko zaczęło się kilkanaście lat temu od śpiewania na mszach świętych dla bliskich. Pomimo tego, artystka pragnęła podzielić się swoim talentem z większą publicznością i poszerzyć grono odbiorców. Swoje wykonania dedykuje osobom, którym jej barwa głosu i interpretacja utworów sprawia przyjemność i radość słuchania. Piosenkarka z Rybnika na Śląskiej scenie medialnie zadebiutowała dopiero w 2020 roku. Wokalistka swoją pierwszą piosenkę skomponowała w studiu nagrań, w którym znalazła się przypadkowo. Zrobiła to pod wpływem panującej tam atmosfery. W swojej twórczości opowiada o własnych emocjach i doświadczeniach.

Wokalistka, na co dzień pracuje jako przedstawicielka handlowa. Ela Mika śpiewa, ale również komponuje i pisze teksty własnych piosenek. Jest też malarką, co czyni z niej prawdziwą artystkę. Jej twórczość jest wynikiem wielkiej potrzeby tworzenia i realizowania się. Utwory Elżbiety utrzymane są w różnorodnej stylistyce. Można wychwycić w nich brzmienia muzyki pop, reggae, a nawet soul. Teksty opowiadają o życiu i miłości. Do najpopularniejszych piosenek artystki zaliczyć można: „Przypominaj mi”, „Melodia fal” i „List do Ciebie”.

Jedną z najcenniejszych piosenek wokalistki jest utwór: „Ofiaruję u Twych stóp”. To osobista rozmowa autorki ze Stwórcą. Kobieta, poprzez swoją kompozycję, pragnie, by wszyscy słuchacze poczuli wewnętrzny spokój, miłość, wdzięczność i radość za wszystko, co spotyka ich w życiu.

Piosenkarka zawsze powtarza, że jest wdzięczna Bogu za wszystkie osoby, które miała szczęście spotkać na swojej drodze. Kilkoro z nich jest dla Eli szczególnie ważnych. Piotr Skupień, to gitarzysta, z którym współpracuje. Jest też współautorem utworów na krążku: „Życie jest szansą”. Oprócz tego, z wokalistką połączyło ich zamiłowanie do tej samej muzyki oraz podobieństwo w jej przeżywaniu i interpretowaniu. Mateusz Kluba pomógł zrealizować Elżbiecie marzenie o nagraniu utworu w klimacie muzyki elektronicznej. Krzysztof 'leon' Lenard pomógł kobiecie uwierzyć w siebie i zmotywować do działania. Grzegorz Czech z GOrecords wyprodukował dla piosenkarki wszystkie utwory na płytę. Czuwał nad tym, by były różnorodne i zaskakujące dla słuchaczy. Nade wszystko Ela Mika jest wdzięczna swojej rodzinie. Zawsze podkreśla „Dziękuję mojej cudownej rodzinie, szczególnie mojemu mężowi Robertowi Mika za wyrozumiałość i wsparcie! Dziękuję, że dmuchasz w moje skrzydła a nie podcinasz ich! Dziękuję również każdej jednej osobie, która śledzi mój profil i wspiera mnie swoją aktywnością pod moimi postami! To dodaje mi chęci do dalszego działania!”.

Dla Eli Miki możliwość występowania dla szerokiej publiczności jest wielkim darem, który został jej dany. Każda chwila na scenie daje kobiecie wiele radości. Jeżeli chcecie posłuchać prawdziwie niebiańskiego głosu, nie zwlekajcie i posłuchajcie twórczości Elżbiety.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio