Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Mirosław Riedel


Jest prezenterem, konferansjerem, dziennikarzem, aktorem, reżyserem i artystą estradowym. Interesują go media, kino oraz teatr muzyczny. Lubi włoską kuchnię, wyzwania zawodowe i dobrą zabawę. Tak niezwykłą osobowość może mieć tylko jeden człowiek. Jest nim, oczywiście, Mirosław Riedel.

Mężczyzna urodził się 19 lutego 1981 roku w Rudzie Śląskiej. Mirosław jest stereotypowym zodiakalnym wodnikiem. Jest osobą ceniącą sobie wolność i niezależność. Szuka rzeczy nowych, niekonwencjonalnych, jeszcze niesprawdzonych, które będzie mógł na nowo odkrywać i testować. Ma ogromną zdolność do wybiegania myślą w przyszłość i nie boi się działania. Poza tym jest bardzo sympatyczny i towarzyski, pozytywnie nastawiony do otoczenia. Artysta ukończył studia wyższe na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Swoją medialną karierę rozpoczął na antenie Telewizji Zabrze. Występował wtedy jako prezenter programu informacyjnego. Rok 2011 przyniósł mu kontrakt z telewizją TVS, z którą związany jest do dnia dzisiejszego. Współpracuje również z innymi śląskimi mediami, między innymi z Telewizją Katowice, Sfera TV, czy Telewizją Zabrze.

W ciągu dnia Mirosław Riedel ma czas wypełniony po brzegi. Dzięki swoim rozległym zainteresowaniom i wspaniałym umiejętnością, jest nie tylko autorem wielu programów telewizyjnych i prezenterem pogody, ale również prowadzącym programy na żywo. Mowa o takich projektach jak Weekend z TVS i program śniadaniowy Cafe Silesia. Mężczyzna doskonale sprawdza się również jako prezenter programów publicystycznych. Swoich widzów zachwycił w serii „Turyści”, której nagrał aż dwanaście sezonów dla telewizji TVS oraz „Ogrodzie marzeń”. Rewelacyjnie odnalazł się też w roli reżysera. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że Mirosław reżyserował „8 smaków Europy” oraz koncert akustyczny „Barbórka 2014”.

Mirosław, oprócz roli prezentera, doskonale sprawdza się jako konferansjer. Swój wrodzony talent wykorzystał, zakładając własną firmę. Agencja Media Events Marketing zajmuje się głównie prowadzeniem dużych wydarzeń i kreowaniem całych eventów. Mężczyznę w pracy konferansjera cechuje: – profesjonalizm, który jest wynikiem wieloletniego doświadczenia, pozwalający na wykorzystanie najlepszych rozwiązań i sprawiający, że każda impreza jest wyjątkowym wydarzeniem, – kreatywność, umiejętność pozytywnego zaskakiwania wynikająca z setek przeprowadzonych eventów oraz zaplecza artystycznego i doświadczenia w Marketingu i Public Relations oraz – zaufanie, które budowane jest poprzez szczegółowy scenariusz i kompleksową realizację wydarzenia bez zbędnego angażowania czasu zleceniodawcy.

Konferansjer dzięki swojej firmie może realizować zamiłowanie do: prowadzenia imprez na zlecenie i organizacji dedykowanych wydarzeń dla firm i instytucji. Każdy klient Mirosława może być pewny profesjonalnie przygotowanej indywidualnej koncepcji wydarzenia lub promocji, doskonałego projektu scenografii oraz współpracy z gotowym do działania zespołem. Ponadto, nie musi martwić się o nadzór nad przebiegiem imprezy oraz problemy ze sprawami logistycznymi i technicznymi. Jako właściciel multiagencji, artysta świadczy takie usługi jak: kreowanie kampanii reklamowych, zakup mediów, organizacja konferencji prasowych, promocja w Social Mediach, produkcja filmów promocyjnych oraz produkcja programów dedykowanych z emisją w telewizji czy kanałach internetowych.

Oprócz roli konferansjera i prezentera, Mirosław w wolnych chwilach oddaje się swojej pasji, jaką jest aktorstwo. Pracował już niejednokrotnie na scenach śląskich teatrów muzycznych. Można było go oglądać na deskach Teatru Rozrywki w Chorzowie oraz w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Artysta jest przekonany, że doświadczenie zdobyte na scenie pomaga mu w pracy, kiedy musi sam przygotować scenariusz i zbudować kreację danego wydarzenia.

Jeżeli potrzebujecie doskonałego konferansjera a zorganizowanie ważnego wydarzenia jest dla Was niezwykle problematyczne, powinniście bez mrugnięcia okiem sięgnąć po telefon i skontaktować się z Mirosławem Riedlem. Ten wszechstronnie utalentowany mężczyzna na pewno nie zawiedzie waszych oczekiwań.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio