Poprzednie Radio
Następne Radio
Poprzednie Radio
Następne Radio

Player

Aktualnie Słuchaczy

Głosuj na Radiosr24

vote

Radiosr24

Grupa osób, którym bardzo zależy na tym, by gwara śląska nie zaginęła, postanowiła stworzyć internetowe radio, które miałoby w tym pomóc. Postanowienie weszło w życie, i bardzo niedawno, bo 8.10.2011 miała miejsce premiera stacji "Radiosr24". Siedem osób, 24/h stara się, by śląska kultura została zachowana jak najdłużej. Z tej też przyczyny strona internetowa została napisana w gwarze śląskiej.

Co oferuje oprócz muzyki? Każdy użytkownik może przesłać pozdrowienia wybranej osobie za pomocą konsoli. Ramówka została bardzo dobrze przygotowana, więc wiadomo co, jak i kiedy "piszczy". Lista przebojów została przewrotnie nazwana "Hitaparadą", dzięki czemu odznacza się wśród innych. Ale tak jak w przypadku każdej listy, można oddawać głosy na ulubione utwory i zgłaszać swoje propozycje. Jednak przy tej liście pojawia się coś jeszcze - fragmentu każdego kawałka znajdującego się w notowaniu można odsłuchać. Tym samym można sobie przypomnieć piosenki, albo poznać zupełnie nowe. Mimo tego, że jest to młodziutkie radio, do tej pory odnotowało dość sporo odwiedzin.

[HIDE]Audycje nadawane są po śląsku, a muzyka puszczana na antenie jest dobierana w taki sposób, aby każdy znalazł dla siebie coś miłego. Dlatego też możemy usłyszeć hity niemieckie, śląskie, disco-polo, czy kawałki z lat 70-tych i 90-tych. Stacja posiada audycje tematyczne, aby trafić w gusta jak największej liczby osób.

Standardem na stornie jest czat, galeria zdjęć, podgląd, kto aktualnie prowadzi audycję i o czym. W trakcie programu można swobodnie zadzwonić do studia. Radio posiada mało odnośników do innych stron. Znajdziemy tutaj gadżet Google-Horoskop, możemy też wpisać się do księgi gości.

"Radiosr24" posiada licencje Gema i GVL.[/HIDE]

Komentarze Radiosr24

Formularz

Wszystkim Prezenterom i Szefowi radia sr24 w Dniu Mężczyzny. Wszystkiego dobrego ,szczęścia ,zdrowia wszelkiej pomyślności i radości życzę.
Dziękuję mojej kochanej mamie, Krysi z Duisburga, za ciepłe słowa i życzenia urodzinowe. Pozdrawiam wszystkich słuchaczy i prowadzacego
Pozdrawiamy wszystkich naszych wiernych słuchaczy i miłośników radia radiosr24. Dziękujemy za każdy oddany głos. Życzymy wam jak najlepszego odbioru o zabawy, do usłyszenia.
Pozdrawiamy Redakcję Radia sr24 , znajomych i słuchaczy. Do Siego Roku życzymy :)
Pozdrawiam serdecznie wszystkich słuchaczy Radia sr24 i jego prezenterów ???? Życzę pięknego weekendu
BARDZO LUBIĘ TE MELODIE *** SUPER PIOSENKI****
Piękne muzyka w moim guście polecam
Boss Ty jesteś THE BEST
Facet też fest
Audycje prowadzisz wesoło
Wszystkich pozdrowiasz wkoło
Z radyjka  leci piękna muza
Jak ziemia duża
Słuchamy , pozdrawiamy
Na radyjko apetyt mamy
Wielkie dzieki za nie
Niech nam gra,,,I niech
Umila nam życie
Dziękujemy sowicie
Miło się słucha waszej muzyki ,i miło przebywać z cała redakcja Sr 24.Choc jesteście daleko,to zarazem blisko tuż ,tuż.jak się skończy radio Sr 24.Ale ważne,że jesteście z nami,s my z wami.Zawsze jest wesoło i miło spędzić czas z redakcją,prezenterami i słuchaczami.pozdrawiam.I życzę Błogosławionej niedzieli,całego następnego tygodnia,miesiąca,roku.Milo mi ,że jesteście.
Dziękujemy za każdy wpis i pozdrowiomy wos i wasze rodzinki, życzymy dalszego dobrego odbioru radia. Do usłyszenia
Piekna muzyka...
Piekni ludzie....
Piekne Radio SR24
Pozdrawiam cieplutko
Piekna muzyka....piekni ludzie....
piekne radyjko SR24
Pozdrawiam cieplutko
POZDRAWIAM CAŁĄ REDAKCJĘ RADYJKA SR24 POSYŁAM KUSIOLKI
Dziękuję bardzo radiosr24 za śląskie slagiery pozdrawiam serdecznie pracowników
Pięknie
Super ze trafilam na radyjko SR24. Pozdrawiam redakcje prezenterow i sluchaczy.
Wszystkim zycze dobrej zabawy
Siema Roger, wreszcie znalazłem
7 JANUAR 2023 ZYCZYM DUZO MILOSC DLA OJCZYZNY SLUNSKIEJ KAWOLEK O SLUNSKU
W tym Nowym Roku życzę redakcji prezenterom słuchaczom pomyślności szczęścia miłości i dużo zdrówka życzę
DZIEKUJE za te kilka wspólnych miesięcy na radyjku sr24. Samotnym życzę milosci, smutnym radości, zmartwionym spokoju, zagubionym- nadziei, chirym - zdrowia a Szefostwu dalszych sukcesow . DO SIEGO ROKU 2023!!!
Szczęśliwego Nowego Roku 2023 dla całej Redakcji radia sr24 i wszystkich słuchaczy życzymy . Do Siego Roku.
W oczekiwaniu na ten wyjątkowy czas, gdy na niebie zaświeci pierwsza gwiazdka, życzymy Wam i Waszym bliskim, wypełnionych szczęściem, miłością i bliskością Świąt Bożego Narodzenia.
Życzymy Wam, aby Nowy Rok przyniósł spokój, zdrowie i szczęście, które pozwolą na realizację planów i sukcesow. Z ciepłymi pozdrowieniami wasze radiosr24.de
Pozdrawiam Redakcję radiasr24 i wszystkich co słuchają Fridolina... gra super piosenki. Zdrówka i dobrej zabawy życzę oraz miłego słuchania.
Super, odkryłem was, już was lubię, pozdrawiam.
Dziekujemy za glosy , Dziekujemy za obecnosc , Dziekujemy ze jestescie .... zyczymy Wam , Nam dalszej wspolnej zabawy ....

Radio