Poprzednie Radio
Następne Radio
Poprzednie Radio
Następne Radio

Player

Aktualnie Słuchaczy

Głosuj

vote

Radiosr24

Grupa osób, którym bardzo zależy na tym, by gwara śląska nie zaginęła, postanowiła stworzyć internetowe radio, które miałoby w tym pomóc. Postanowienie weszło w życie, i bardzo niedawno, bo 8.10.2011 miała miejsce premiera stacji "Radiosr24". Siedem osób, 24/h stara się, by śląska kultura została zachowana jak najdłużej. Z tej też przyczyny strona internetowa została napisana w gwarze śląskiej.

Co oferuje oprócz muzyki? Każdy użytkownik może przesłać pozdrowienia wybranej osobie za pomocą konsoli. Ramówka została bardzo dobrze przygotowana, więc wiadomo co, jak i kiedy "piszczy". Lista przebojów została przewrotnie nazwana "Hitaparadą", dzięki czemu odznacza się wśród innych. Ale tak jak w przypadku każdej listy, można oddawać głosy na ulubione utwory i zgłaszać swoje propozycje. Jednak przy tej liście pojawia się coś jeszcze - fragmentu każdego kawałka znajdującego się w notowaniu można odsłuchać. Tym samym można sobie przypomnieć piosenki, albo poznać zupełnie nowe. Mimo tego, że jest to młodziutkie radio, do tej pory odnotowało dość sporo odwiedzin.

[HIDE]Audycje nadawane są po śląsku, a muzyka puszczana na antenie jest dobierana w taki sposób, aby każdy znalazł dla siebie coś miłego. Dlatego też możemy usłyszeć hity niemieckie, śląskie, disco-polo, czy kawałki z lat 70-tych i 90-tych. Stacja posiada audycje tematyczne, aby trafić w gusta jak największej liczby osób.

Standardem na stornie jest czat, galeria zdjęć, podgląd, kto aktualnie prowadzi audycję i o czym. W trakcie programu można swobodnie zadzwonić do studia. Radio posiada mało odnośników do innych stron. Znajdziemy tutaj gadżet Google-Horoskop, możemy też wpisać się do księgi gości.

"Radiosr24" posiada licencje Gema i GVL.[/HIDE]

Dodaj komentarz

Formularz

Super ze trafilam na radyjko SR24. Pozdrawiam redakcje prezenterow i sluchaczy.
Wszystkim zycze dobrej zabawy
Siema Roger, wreszcie znalazłem
7 JANUAR 2023 ZYCZYM DUZO MILOSC DLA OJCZYZNY SLUNSKIEJ KAWOLEK O SLUNSKU
W tym Nowym Roku życzę redakcji prezenterom słuchaczom pomyślności szczęścia miłości i dużo zdrówka życzę
DZIEKUJE za te kilka wspólnych miesięcy na radyjku sr24. Samotnym życzę milosci, smutnym radości, zmartwionym spokoju, zagubionym- nadziei, chirym - zdrowia a Szefostwu dalszych sukcesow . DO SIEGO ROKU 2023!!!
Szczęśliwego Nowego Roku 2023 dla całej Redakcji radia sr24 i wszystkich słuchaczy życzymy . Do Siego Roku.
W oczekiwaniu na ten wyjątkowy czas, gdy na niebie zaświeci pierwsza gwiazdka, życzymy Wam i Waszym bliskim, wypełnionych szczęściem, miłością i bliskością Świąt Bożego Narodzenia.
Życzymy Wam, aby Nowy Rok przyniósł spokój, zdrowie i szczęście, które pozwolą na realizację planów i sukcesow. Z ciepłymi pozdrowieniami wasze radiosr24.de
Pozdrawiam Redakcję radiasr24 i wszystkich co słuchają Fridolina... gra super piosenki. Zdrówka i dobrej zabawy życzę oraz miłego słuchania.
Super, odkryłem was, już was lubię, pozdrawiam.
Dziekujemy za glosy , Dziekujemy za obecnosc , Dziekujemy ze jestescie .... zyczymy Wam , Nam dalszej wspolnej zabawy ....
Witam, pozdrawiam Redakcję radia sr24 i serdecznie dziękuję za piosenki z mojej poczty. które Fridolin gra. od 16-19. słucham . Arleta.
WITAJ HENIU W CZWARTKOWY DZIONEK POZDROWIONKA DLA CIEBIE CAŁEJ REDAKCJI I WSZYSTKICH SŁUCHACZY RADYJKA ŻYCZĘ WSZYSTKIM MIŁEGO CZWARTKU POSYŁAM BUZIAKI
WITAM WSZYSTKICH POZDRAWIAM SERDECZNIE ŻYCZĄC MILUSIEGO RESZTY DZIONKA POSYŁAM KUSIOLKI
WITAJ BASIU WIECZORNE POZDROWIONKA DLA CIEBIE CAŁEJ REDAKCJI I WSZYSTKICH SŁUCHACZY ŚLĘ ŻYCZĄC MILUSIEGO WIECZORKU SPOKOJNEJ NOCKI POSYŁAM WSZYSTKIM KUSIOLKI
Super radio Sr24 przemili prezenterzy. Pozdrawiam Was jak również słuchaczy. Całuski ślę.
SUPER radio Sr24 pozdrawiam prezenterów słuchaczy.
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru walentynkowego
Jesteś tam Henio
Słucham Super Pozdrawiam redakcję Radia SR 24 i Wszystkich miłych słuchaczy.
Super stacja piosenki pozdrawiam serdecznie
SUPER RADYJKO DEJCIE WIECEJ PIOSYNEK DARKA NOWICKIEGO
Pozdrawiam Redakcję radiasr24 i wszystkich co słuchają Fridolina... gra super piosenki. Zdrówka i dobrej zabawy życzę oraz miłego słuchania.
Zlucham jak tylko mogę super radyjko pozdrawiam wszystkich życzę zdrówka i zawsze dobrej zabawy
Pozdrawiam całe radio.
szczególne pozdrowienia dla Marysi emerytki - fajnej kobitki...:)
ladnie gracie

Radio