Poprzednie Radio
Następne Radio
Poprzednie Radio
Następne Radio

Player

Aktualnie Słuchaczy

Głosuj na Radio Best

vote

Radio Best

Radio Best to nie tylko śląskie radio internetowe, to prawdziwa perła wśród stacji radiowych, stworzona z pasji i miłości do muzyki oraz śląskiej kultury. Założone przez cenioną ekipę doświadczonych prezenterów, w tym Marcin Janotę, Marcina Skalskiego, Grzegorza Stasiaka i Marcina Godzika, Radio Best jest kwintesencją muzycznej doskonałości i lokalnego ducha.

Każda audycja w Radio Best to emocjonalna podróż przez bogactwo muzyki szlagierowej, polskiej i zagranicznej, która rozbrzmiewa echem śląskich tradycji. Radio jest miejscem, gdzie muzyka łączy serca, budzi wspomnienia i inspiruje do celebracji każdego momentu. Dzięki starannie dobranym utworom i charyzmatycznym prezenterom, słuchacze są zapraszani do świata, w którym muzyka staje się językiem duszy.

Radio Best to także społeczność, która tętni życiem i pasją. Twórcy radia, z głębokim zaangażowaniem i szacunkiem do słuchaczy, tworzą nie tylko programy radiowe, ale prawdziwe arcydzieła dźwiękowe. Każdy, kto dołącza do rodziny Radio Best, staje się częścią czegoś wyjątkowego – wspólnoty, która celebruje muzykę i kulturę na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do wsparcia tego niezwykłego projektu, który jest symbolem śląskiej dumy i muzycznego majestatu. Dołącz do nas na Facebooku, Instagramie i TikToku, aby być na bieżąco z wyjątkowymi audycjami, wydarzeniami i niesamowitymi momentami, które tylko Radio Best może zaoferować. Razem tworzymy historię i pielęgnujemy dziedzictwo

śląskiej kultury, która jest sercem i duszą naszej działalności. Radio Best to nie tylko stacja radiowa, to centrum kulturalne, które bije w rytm serc swoich słuchaczy. Każdego dnia, z miłością i pasją, dzielimy się z Wami najlepszym, co muzyka ma do zaoferowania, celebrując życie i wspólnotę.

Radio Best to Twoje radio, radio, które gra prosto z serca.

Komentarze Radio Best

Formularz

Kurcze taka ekipa, takie radio i tylko internet. Wiem że na Śląsku ciężko z FM i koszty spore. Bądźcie przynajmniej DAB :) może jakiś sponsor się znajdzie. Życzę Wam tego.
pozdrowienia dla całego radia i słuchaczy
Najlepsze Radio. Najlepsza profesjonalna ekipa. Błagam Was zróbcie coś by było Was słychać w FM bądź przynajmniej w dab. Idźcie w tym kierunku bo warto.
Super radio piękne piosenki śląskie i zagraniczne wspaniali prezenterzy radio super muzyka piękna pozdrawiam serdecznie Sylwester z gdyni
Wspaniale Radio Best. Słuchajcie bo warto my codziennie
Najlepsze radio w internecie. Przede wszystkim profesjonalne radio. Polecacie wszystkim to radio.
Takiego radia nam brakowało! Cudowna, muzyka, wiadomości i moi ulubieni prezenterzy :) Dziękuję, że wróciliście i jesteście! Polecam serdecznie :) Karlus z Katowic :)

Radio