Poprzednie Radio
Następne Radio
Poprzednie Radio
Następne Radio

Player

Aktualnie Słuchaczy

Głosuj

vote

Radio Bienebea

Współdzielenie pasji i miłości z innymi to jedno z najpiękniejszych doświadczeń na świecie. Radio Bienebea jest wyjątkowym miejscem, które łączy ludzi, którzy ponad wszystko kochają muzykę. Pani Beatka, założycielka tej rozgłośni, stworzyła miejsce pełne dobra i szacunku dla innych, gdzie miłość do muzyki stoi na pierwszym miejscu.

Radio Bienebea powstało dopiero 1 października 2022 roku, ale szybko rozwija się i każdy może stać się jego częścią. To miejsce, które skupia się przede wszystkim na muzyce jako na lekarstwie na wszystko - zarówno energetycznej i poprawiającej nastrój, jak i refleksyjnej i spokojnej. Chociaż prezenterzy mają swoje własne preferencje muzyczne, to radio Bienebea nie narzuca z góry gatunku, a muzyka śląska zajmuje ważne miejsce w sercach prowadzących audycje oraz słuchaczy - dlatego często i z przyjemnością jest puszczana w radiu Bienebea.

Twórcy radia chcą, aby to miejsce było odskocznią od szarej, czasem bolesnej rzeczywistości. Szacunek i pomoc to cechy, które sprawiają, że radio Bienebea zyskuje nowy, ponadrozrywkowy charakter. Ludzie, którzy grają tutaj muzykę, tworzą coś więcej niż tylko radio - razem ze swoimi słuchaczami stają się piękną, wielowymiarową, muzyczną rodziną.

Dodaj komentarz

Formularz

Witam dzień spędzany przy muzyce umilą każdą pracę jak i wieczorny relaks. Słucha się na prawdę z przyjemnością. Pozdrawiam cały zespół
super muza super hiciory poprosku kul
Witam. Pierwszy raz Was slucham Was no i od razu wpadlo mi w ucho. Wielkie dzieki za radio..Teraz bede Was sluchal codziennie.Pozdrawiam z Bartoszyc,
Witam i pozdrawiam prowadzącego, wszystkim babcią życzę przede wszystkim zdrówka i pociechy z wnucząt
Witam-Pozdrawiam-Zapraszam-Dziekuje-Danke
dejcie piosenki darka nowickiego
Pozdrowienia od Szwacińskich, Ptaków oraz Szymczaków dla Chmurki i Radia Bienebea
Zapraszamy i zyczymy Super Zabawy z Radiem Biene Beatka ...Zapraszamy
prosimy o pioseynki DARKA NOWICKIEGO
Super radyjko Bienebea urozmaicona muzyka , wspaniali prezenterzy. Grajcie tak dalej .Gratulacje dla założycielki tego wspaniałego radia.
KOCHANI zapraszamy na nasze Radio i zyczymy Wam super zabawy z naszymi prezenterami i dobrego odbioru Radia Bienebea
super muzyczka

Radio