Poprzednie Radio
Następne Radio
Poprzednie Radio
Następne Radio

Player

Aktualnie Słuchaczy

Głosuj na Radio Bienebea

vote

Radio Bienebea

Współdzielenie pasji i miłości z innymi to jedno z najpiękniejszych doświadczeń na świecie. Radio Bienebea jest wyjątkowym miejscem, które łączy ludzi, którzy ponad wszystko kochają muzykę. Pani Beatka, założycielka tej rozgłośni, stworzyła miejsce pełne dobra i szacunku dla innych, gdzie miłość do muzyki stoi na pierwszym miejscu.

Radio Bienebea powstało dopiero 1 października 2022 roku, ale szybko rozwija się i każdy może stać się jego częścią. To miejsce, które skupia się przede wszystkim na muzyce jako na lekarstwie na wszystko - zarówno energetycznej i poprawiającej nastrój, jak i refleksyjnej i spokojnej. Chociaż prezenterzy mają swoje własne preferencje muzyczne, to radio Bienebea nie narzuca z góry gatunku, a muzyka śląska zajmuje ważne miejsce w sercach prowadzących audycje oraz słuchaczy - dlatego często i z przyjemnością jest puszczana w radiu Bienebea.

Twórcy radia chcą, aby to miejsce było odskocznią od szarej, czasem bolesnej rzeczywistości. Szacunek i pomoc to cechy, które sprawiają, że radio Bienebea zyskuje nowy, ponadrozrywkowy charakter. Ludzie, którzy grają tutaj muzykę, tworzą coś więcej niż tylko radio - razem ze swoimi słuchaczami stają się piękną, wielowymiarową, muzyczną rodziną.

Komentarze Radio Bienebea

Formularz

Pozdrawiam Szefostwo Radia Biene Bea ekipe oraz wspanialych sluchaczy ,za wspolna zabawe na pokoju przy muzyce ktora dedykuja wam prezenterzy .Niech zabawa trwa .
Pozdrowienia dla Chmurki . Fajnie się Ciebie słucha :)
Zaskoczony jestem, przez przypadek odkrylem ten Radiok, a powiem - ten Radiok jest World Class - Moderacja wspaniala, a muzyka takze - do tego jest miejsce na kawaly, porady i zabawa ! Tylko tak dalej !
Pozdrowienia dla całego poradnia i dla prezenterów Boys Jesteś szalona
Fajne radyjko, miło się słucha. Najbardziej lubię audycje Aldonki i jej głos. Pozdrawiam wszystkich.
Witam dzień spędzany przy muzyce umilą każdą pracę jak i wieczorny relaks. Słucha się na prawdę z przyjemnością. Pozdrawiam cały zespół
super muza super hiciory poprosku kul
Witam. Pierwszy raz Was slucham Was no i od razu wpadlo mi w ucho. Wielkie dzieki za radio..Teraz bede Was sluchal codziennie.Pozdrawiam z Bartoszyc,
Witam i pozdrawiam prowadzącego, wszystkim babcią życzę przede wszystkim zdrówka i pociechy z wnucząt
Witam-Pozdrawiam-Zapraszam-Dziekuje-Danke
dejcie piosenki darka nowickiego
Pozdrowienia od Szwacińskich, Ptaków oraz Szymczaków dla Chmurki i Radia Bienebea
Zapraszamy i zyczymy Super Zabawy z Radiem Biene Beatka ...Zapraszamy
prosimy o pioseynki DARKA NOWICKIEGO
Super radyjko Bienebea urozmaicona muzyka , wspaniali prezenterzy. Grajcie tak dalej .Gratulacje dla założycielki tego wspaniałego radia.
KOCHANI zapraszamy na nasze Radio i zyczymy Wam super zabawy z naszymi prezenterami i dobrego odbioru Radia Bienebea
super muzyczka

Radio