Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Happy Folk


Happy Folk to kapela, która powstała w 2010 roku. W swojej przygodzie z muzyką zawsze starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów. Zespół Happy Folk to wokaliści Katarzyna i Krzysztof Szymura, Artur Motyka grający na tenorowym i altowym saksofonie, klawiszowiec - Marek Kubasa oraz świetny trębacz i akordeonista Aleksander Knura.

Grupa do tej pory nagrała dwie cieszące się dużym powodzeniem płyty, pt. "Happy Folk" oraz "Paparango". Pop i folk to gatunki przeważające w utworach zespołu. Teledyski Happy Folk możesz zobaczyć w regionalnych telewizjach: ITV, TVT czy TVS. Kapela pojawia się również na okazjonalnych koncertach i wydarzeniach (np. Gala Śląskiej Piosenki) w TVP2 i TV3. Słuchacze rozgłośni radiowych mogą słuchać ulubionych piosenek Happy Folk w lokalnych radiostacjach.

Jeżeli marzy Ci się spotkanie, podczas którego wystąpi zespół, wystarczy skontaktować się z grupą i czekać na wyjątkowo spędzony czas. Happy Folk organizuje koncerty, biesiady, babskie combry, imprezy okolicznościowe. Różnorodne programy muzyczne z pewnością przypadną każdemu do gustu. Sama muzyka to za mało? Zespół pracuje także ze świetnymi konferansjerami oraz kabaretami i komikami - co dodatkowo wzbogaci każde spotkanie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim ulubionym zespole? Wystarczy, że odwiedzisz fanpage na Facebooku lub przejrzysz oficjalną stronę internetową Happy Folk. Na stronie w zakładce Galeria zobaczysz zdjęcia z koncertów i sesji zdjęciowych. Obejrzysz profesjonalne teledyski i posłuchasz dem najpopularniejszych utworów. W zakładce Dyskografia znajdziesz także linki do sklepów internetowych, w których będziesz mógł kupić płyty kapeli.

Happy Folk to lekkie, przyjemne dla ucha melodie i piękne życiowe teksty okraszone odrobiną humoru. To muzyka, której doskonale słucha się każdego dnia.

Dodaj komentarz

Formularz

Podoba mi się . Bardzo fajny ZESPÓŁ!. Życzę SUKCESOW!. Pozdrawiam!.
super zespół ,super piosenki,szczególnie ,,MOJA MIŁOŚĆ TO TY,,pozdrawiam i czekam na więcej podobnych utworów!!!

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio