Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Duo Coral


Duo Coral jest zespołem dwuosobowym zajmującym się przede wszystkim oprawą wszelkich imprez okolicznościowych. Magdalena Opolony to wokalistka odpowiedzialna również za chórki i grająca na saksofonie altowym, flecie poprzecznym oraz na instrumentach klawiszowych. Drugim członkiem zespołu jest Tomasz Ciba - wokalista, klawiszowiec i gitarzysta. Duet stara się z każdego występu czerpać doświadczenie, bo koncertowanie to nie tylko praca dla tej dwójki - to prawdziwa pasja. Zespół ciągle poszerza swoją muzyczną wiedzę i umiejętności.

Duo Coral powstał z myślą o osobach nie mogących pozwolić sobie na występy wieloosobowych grup muzycznych, ale chcących cieszyć się muzyką na żywo. Zespół zagra na weselach, dancingach, festynach, przyjęciach okolicznościowych, imprezach firmowych oraz kameralnych spotkaniach za ceny porównywalne do tych, za usługi DJ-ów! Zawsze na żywo i zawsze na najwyższym poziomie artystycznym. Oprócz zwykłego programu, duet stworzył także program biesiadny. Występ prowadzony jest w gwarze śląskiej, a muzyka z naszego regionu przeplatana jest doskonałym humorem.

Magda i Tomek starają się przede wszystkim zadowolić każdego klienta. Nie straszne im nowe wyzwania i kilometry, które muszą przebyć, by zagrać specjalnie dla Ciebie. Oprócz muzyki duet oferuje profesjonalną konferansjerkę i zabawy dla dzieci oraz dorosłych, które sprawią, że każda chwila spędzona w towarzystwie Duo Coral będzie warta zapamiętania.

Pod koniec 2012 roku na rynku muzycznym pojawiła się autorska płyta Duo Coral. Częścią promocji krążka była emisja teledysku stworzonego przez studio VIDEOKRUTY.PL. Słowa do utworów napisała Izabela Majcher. Muzyka i aranż były zasługą Magdaleny Opolony, Tomasza Ciby i Czesława Łatki.

Profesjonalna oficjalna strona internetowa zespołu w czytelny sposób przekazuje wszystkie informacje, konieczne, by bliżej poznać ten duet. Nie zabrakło tu także zdjęć, fragmentów utworów i wideoklipów. W zakładce Kontakt znajdziemy wszystkie dane potrzebne do porozumienia się z zespołem w sprawie występów, itp.

Duet grał w całej Polsce oraz w Czechach, Niemczech i na Węgrzech. Jeżeli zależy Ci na mile spędzonych chwilach w towarzystwie dobrej muzyki na żywo, postaw na Duo Coral.

[iFrame]https://www.youtube.com/embed/b-Cmm9soPk0[/iFrame]

Dodaj komentarz

Formularz

Moja muzyka - piękny teledysk.
wspaniałe utwory godne sluchania i icah wykonywania Magdalena i Tomek najlepsi wykonawcy na slaskiej scenie muzycznej
Kochamy wasze piosenki,a zwłaszcza To Taka Miłość,chciałbym zakupić płytę lecz nie mam kontaktu
Jesteście wspaniałym zespołem a Wasze utwory są super. Mamy Wasze płyty i często sięgamy do utworów na nich zawartych. Cieszą nas Wasze wizyty w programach telewizyjnych , w których zawsze wypadacie znakomicie. Po prostu niech wasze utwory rozbrzmiewają wszędzie tam gdzie ceni się dobrą muzykę.
Jesteście REWELACYJNI.
KOCHANI ! Jesteście dla mnie najlepszym zespołem jaki znam i jakiego słucham. Macie piękne mołosno-sentymentalne piosenki i śliczne głosy, Słucham Was tak i słucham i nacieszyć się nie mogę... I jeszcze jedno ; Jesteście piękną parą, a już Pani Magda wygląda jak Aniołek i jest taka ciepła, miła, sympatyczna - Pozdrawiam Was serdecznie.
Jesteście WSPANIALI. Waszych utwory można słuchać bez końca. Życzę powodzenia i do zobaczenia na koncertach z Waszym udziałem.
Serdecznie pozdrawiom i dzienkuja za super Zabawa w Wiedniu na 1. Slaskim Oktoberfescie, bylo z wami Super, tak dali trzymac!!!
Sa super, bylam tysz juz z nimi na imprezeie. Pozdrowiom
ZESPOL DUO CORAL TO WSPANIALY ZESPOL,.GRAL U MNIE NA WESELU,POPROSTU BOMBA,,JEZELI BEDZIECIE ORGANIZOWAC JAKIES IMPREZY,CZY WESELE,TO Z CALEGO SERCA POLECAM TEN ZESPOL WSPANIALI LUDZIE WSPANIALA MUZYKA,MOZNA SIE BAWIC 24 GODZ NA DOBE PRZY NICH ,PIEKNE PODZIEKOWANIA DLA ZESPOLU DUO CORAL ZA PRZEWSPANIALE GRANIE NA MOIM WESELU,WSZYSCY BYLI PELEN PODZIWU,DZIEKUJE I POZDRAWIAM
MACIE PIĘKNE ROMANTYCZNE I SENTYMENTALNE PIOSENECZKI.POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE.
Bardzo lubiymy nutki od Duo Coral są z nami zaprzyjażniyni i zawsze mogymy na nich liczyć że z różnej okazji do nas zagrają.Pozdrowiomy Magdy i Tomka zawsze momy ich w sercu i myślach.Kochani bardzo wom życzymy wydania w końcu tej nowej płyty,myślymy że w końcu sie doczekomy.Małgosia i Karol z Wodzisławia
Kochani Magdziu i Tomku tworzycie wspaniały duet ,w nutkach waszych jest zawarta wasza pasja i sfera uczuć które przekazujecie nam w swej interpretacji muzycznej .Życzymy dalszego tworzenia nie tylko autorskich utworów ,ale odważnie posłużyć się cowerami w waszej interpretacji ,bo pokazują Waszą muzyczną zdolność przekazu . dziękujemy Małgosia i Karol.
Jest to nasz zaprzyjażniony zespół,bardzo lubimy ich słuchać,zwłaszcza tych sentymentalnych nutek.

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio