Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

A To My


Jeżeli szukacie zespołu, który z łatwością i wdziękiem poprowadzi każdą imprezę okolicznościową, to koniecznie musicie bliżej poznać grupę „a To My”. Ich dwudziestoletnie doświadczenie w występach na scenie, niebywały profesjonalizm, szeroki repertuar, pozytywna energia, niesłychany talent, umiejętność nawiązania niesamowitej relacji z publicznością i zamiłowanie do muzyki sprawiają, że nie ma dla nich na scenie wyzwań, którym by nie sprostali.

Grupa pochodzi z Rybnika. W skład zespołu wchodzą dwie osoby. Łatwo zauważyć, że mowa o pięknym, łagodnym, ale bardzo energetycznym głosie damskim, oraz bardziej stonowanym i eleganckim głosie męskim. Duet na życzenie swoich klientów występuje również w poszerzonym składzie. Jest to okazja dla tych, którzy nie wyobrażają sobie uroczystości bez instrumentów grających na żywo. Artyści zazwyczaj proponują słuchaczom grę na akordeonie oraz instrumentach klawiszowych.

Wokaliści z „a To My” skupiają swoją twórczość w obrębie muzyki disco polo i pop. Są to nie tylko polskie piosenki, ale również dobrze znane hity zagraniczne. Oprócz własnego repertuaru, artyści z wielkim wdziękiem i profesjonalizmem wykonują covery. Mimo własnych upodobań muzycznych, są grupą tak wszechstronną, że zawsze dostosowują repertuar do typu prowadzonej imprezy oraz potrzeb zgłoszonych przez zleceniodawcę i bawiące się osoby.

Niezwykle ważne dla duetu jest korzystanie, podczas występów, ze sprzętu z najwyższej półki, dlatego koncertując zawsze używają: nagłośnienia Dynacord, Keyboardu YamahaTyros 4, mikrofonów Shure Beta 58A i akordeonu Weltmaister. Prowadzone przez „a To My” imprezy obfitują w różnego rodzaju niespodzianki. Do takich atrakcji należą: karaoke, zabawy, konkursy, profesjonalne efekty świetlne, wytwornica dymu czy lasery. Grupa jest też niespotykanie otwarta na kontakt z publicznością, dlatego swoje zabawy często prowadzi, podchodząc do stołów gości.

Duet jest niezwykle lubiany przez słuchaczy radia Silesia, gdzie prezentowane są jego utwory. Najbardziej znanymi autorskimi piosenkami muzyków są: „Raj”, „Jeden letni dzień na Majorce”, „Hiszpańska noc bez końca” oraz „Życia rejs”. Do ostatniej grupa zdecydowała się nagrać teledysk, który doskonale oddaje klimat całej kompozycji.

Każdy, kto szuka zespołu na swoje wesele, rocznicę, biesiadę, studniówkę, urodziny lub inną dowolną uroczystość powinien, bez zastanowienia, skontaktować się z grupą „a To My”. Udział w koncercie duetu zapewni wszystkim uczestnikom zabawy szereg niezapomnianych wspomnień.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio