Radio Śląsk®

Chat - Śląskie Radio Top Sender

Zapraszamy wszystkich na nasz nowopowstaly CHAT na Discordzie, jest to wirtualne miejsce spotkań dla wszystkich słuchaczy śląskiej muzyki na Śląskie Radio Top Sender. Jeśli jeszcze nie jesteś z nami na Discordzie, zachęcamy Cię do zalogowania się i dołączenia do naszej społeczności. Tam możesz porozmawiać z innymi słuchaczami, a także z nami


Link do naszego kanału na Discordzie znajdziesz tutaj:
https://discord.gg/wJyY4TanHw.

Do zobaczenia w naszym wirtualnym miejscu spotkań!

Śląskie Radio Top Sender

Top Sender

Serdecznie witamy na stronie Śląskie Radio Top Sender. Znajdziesz tu obszerną listę (w formie rankingu) śląskich internetowych stacji radiowych lub tych, które śląską muzykę na swoich audycjach prezentują.

Każdego dnia możesz zagłosować na swoje ulubione stacje radiowe lub zespoły muzyczne. Dołącz do naszej zabawy już dziś. Dla Twojej wygody posegregowaliśmy listę stacji tak, abyś za pomocą jednego przycisku mógł wybrać, czy chcesz korzystać z listy ułożonej alfabetycznie czy listy według poziomu aktualnej słuchalności.

Słuchając swojej ulubionej muzyki możesz śledzić prowadzone przez nas rankingi.

Ranking aktualnej słuchalności to widoczna w lewej kolumnie lista stacji posegregowana według liczby słuchaczy, którzy aktualnie słuchają poszczególnych stacji radiowych. tworzony jest na podstawie liczby głosów oddanych na stacje radiowe przez gości odwiedzających naszą stronę internetową w ciągu jednego miesiąca. Ranking średniej dziennej słuchalności prowadzony jest w oparciu o średnią liczbę słuchaczy, którzy w ciągu całego dnia słuchali poszczególnych stacji radiowych.

Wasza Muzyka

Prywatne stacje radiowe cieszą się coraz większą popularnością, zyskując nowych słuchaczy.

Poznaj zalety prywatnych radiostacji i przekonaj się, że to najlepszy wybór. Takie stacje są wolne od reklam, dzięki czemu możesz słuchać muzyki bez zakłóceń i rozpraszania. Chcesz posłuchać ulubionego utworu albo zrobić niespodziankę znajomemu? Nic prostszego – zamów wybraną piosenkę a prezenter zagra ją online. Nieważne, ile masz lat i jakiej muzyki słuchasz. Ogromy wybór prywatnych stacji radiowych sprawia, że nawet najbardziej wymagający słuchacze znajdą coś dla siebie. Odkryj swoje ulubione miejsce muzyczne i nastaw się na dobrą zabawę, rodzinną atmosferę i poznawanie nowych znajomych.

Wasze Radio

Gwarantujemy naszą rzetelność i dokładność. Wszystkie wyniki udostępniane na stronie Śląskie Radio Top Sender prowadzone są bardzo sumiennie i szczegółowo. Dodatkowo, w przypadku stacji, które mają kilka serwerów muzycznych nasze rankingi pokazują sumę wszystkich statystyk słuchalności. Prowadzone na naszej stronie rankingi słuchalności i popularności to świetny sposób na promowanie internetowych stacji radiowych. W dowolnej chwili do naszego rankingu może przystąpić każde niemieckojęzyczne radio internetowe, które udostępnia statystyki słuchalności.

Więcej informacji przeczytasz w regulaminie Śląskie Radio Top Sender. Znajdziesz w nim przydatne informacje dotyczące możliwości przystąpienia do rankingu, jak również zasady udziału w głosowaniu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zwycięzcy - radia prywatne

Prywatne stacje radiowe, które w poprzednim miesiącu uzyskały największą ilość głosów.
Podium 1
1
Radio Bercik Silesia
2736 głosów
Podium 2
2
Wesołe Slonzoki
1370 głosów
Podium 3
3
Radio Larmo
1086 głosów

Zwycięzcy - radia komercyjne

Komercyjne stacje radiowe, które w poprzednim miesiącu uzyskały największą ilość głosów.
Podium 1
1
Radio Opole
192 głosów
Podium 2
2
Silesia FM
144 głosów
Podium 3
3
Radio Piekary
127 głosów

Imprezy

Lista nadchodzących wydarzeń koncertowych śląskich zespołów
Baciary
18.07.2024
Restauracja Watra
Władysława Zamoyskiego 2
34-500 Zakopane
Koncert.
Impreza biletowana.
Toby z Monachium
07.03.2025  19:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury,Sportu i Rekreacji.
Powstańców Śląskich 7
47-330 Zdzieszowice
Koncert Toby z Monachium z gościnnym udziałem Karoliny Treli.
Impreza biletowana.
Dołącz do nas na Facebooku

Dołącz do nas na Facebook`u

Zachęcamy do odwiedzania naszego profilu na Facebook’u.

Znajdziesz tam najświeższe informacje z życia radia i dowiesz się, co się u nas aktualne dzieje. Jeśli lubisz naszą stronę, dołącz do nas i powiedz o niej znajomym. Spotkajmy się wszyscy online.

Komentarze

Super owo grocie brawo ino tak dali
12.07.2024
Grześ z Myslowic
Super radio. Super muzyka. Super audycje. Super prezenterzy.
11.07.2024
Fanka Ewki
Pozdrawiam wszystkich z Radyjka a wszczegolnosci karlusa Petra z Knurowa jest super facio super D.J: Radyjko jest super wszyjscy sa super i dobrzy ludkowie
09.07.2024
Georg aus Mannheim
Hej! Hej! Witom Wos Gryfnie i Gipko Pozdrowiom! 3mejcie sie zdrowo!
08.07.2024
Hanek że Bojszōw
Witom Gryfnie i Piyknie Pozdrowiom.
08.07.2024
Hanek że Bojszōw
Ah jak pięknie jak wesoło. Kiedy wszyscy grają w koło. My ramówkę piękna mamy. Troszkę się o.
08.07.2024
Misia Stała Sluchaczka
Bardzo chcieli myy podziękować pani prezenterce Halince Raciborzanie za piękne audycje muzyczne. Audycje w jej wykonaniu to była sama radość. Teraz już nie ma jej w załodze radyjka smutno nam się zrobiło bo my tak wyglądałi jej audycji. I dużo zdrowia jej zyczamy. .Umawialiśmy się na kawa w Ustroniu teraz nie mamy kontaktu no i smutno nam.Serdecznie pozdrawiamy zarząd radia z pięknego Ustronia.
07.07.2024
Wierny słuchacz waszego radyjka z rodzinom
Schönes Radio, liebe Grüße aus Berlin.
05.07.2024
Marylka aus Berlin
Super radio super muzyka prezenterzy polecam Ewka
04.07.2024
Ewka
Witam wszystkich i pozdrawiam życzę wam miłego wieczorka i fajnej zabawy ..czas tak szybko leci ..ja nadal jestem i słucham nigdy nie zostawiłam..
03.07.2024
Smerfetka
© Śląskie Radio Top Sender

Materiały na tej stronie są dostępne do wykorzystania pod warunkiem podania źródła lub linku do naszej strony. Prosimy o zachowanie zasad etyki dziennikarskiej i oznaczanie źródła w przypadku wykorzystania naszych treści. Wszelkie treści zamieszczone na stronie, takie jak opisy zespołów muzycznych czy radia internetowego, są chronione prawem autorskim.

Radio