Poprzednie Radio
Następne Radio
Poprzednie Radio
Następne Radio

Player

Aktualnie Słuchaczy

Głosuj na Radio Żory

vote

Radio Żory

Śląskie Radio Żory pierwszą audycję nadało 9 lutego 2009 roku. Idąc za ciosem, zespół radiowy stworzył własny statut, według którego rozgłośnia ta nie tylko chce dostarczać słuchaczom rozrywki, ale również wypełniać kilka misji pośród których znalazła się między innymi promocja zdrowia i bezpiecznych zachowań czy też szkolenie młodych prezenterów.

Strona radia jest bardzo prosta, czym zyskuje na przejrzystości. Znajdziemy na niej nie tylko ramówkę radia, czy opisy poszczególnych audycji, ale też wiadomości ze świata kultury oraz repertuar kinowy "Kina na Starówce". Jeśli jesteśmy ciekawi newsów ze świata muzyki, zainteresuje nas sekcja "Artykuły" oraz "Wywiady". Niewątpliwie widać, że w tej kwestii zespół radia postarał się, aby zadowolić czytającą część słuchaczy. Ramówka to maksymalnie dwie audycje dziennie i tu mogłyby pojawić się sprzeczne głosy: zwolennicy powiedzą, że ważniejsza jest jakość, a nie ilość, natomiast przeciwnicy stwierdzą, że dwie audycje dziennie nie są w stanie zadowolić słuchaczy.

Radio Żory posiada trzy fanpage na Facebooku. Jest to dodatkowa droga kontaktu z ekipą radia. Podstawową formą jest zakładka "Kontakt" i zamieszczony na niej formularz kontaktowy.

Komentarze Radio Żory

Formularz

super
WITOM
Serdeczne pozdrowieni dla wszystkich słuchaczy oraz Górników
pozd
teraz wlaczylem a pokazuje jeden sluchacz jak juz byl jeden
sciema
witam was goraco i przesylam pozdrowienia z hannover milego dnia zycze..iwona pozdrowienia rowniez dla mojch dzieci pauli edyty i syny daniela i wnukow mila macieja domisia i natali
pozdrawiam was,bo macie fajną muze do posłuchania
Pozdrowienia dla prezenterow i sluchaczy Radia Zory. Milo jest sluchac muzyki z rodzinnego miasta na drugim koncu swiata.
Super nie przypuszczałem źe znajdę tu tak ciekawą muze
kocham.was..i..wasze,,,piosenki
Miesiąc temu będac w Gliwicach zwiedzałam pobliskie miejscowości i między innymi Żory bardzo mi się podoba Rynek ogólnie bardzo ładne zadbane miasteczko ,piękny Ratusz .Ciekawostką były dla mnie małe żorki super pomysł .Obiad też mi smakował w barze .pozdrawiam...
Pozdrawiam kolegów z L.O.w Kępnie zamieszkałych w Zorach
Czemu Radio Nie gra

Radio