Poprzednie Radio
Następne Radio
Poprzednie Radio
Następne Radio

Player

Aktualnie Słuchaczy

Głosuj na Wesołe Slonzoki

vote

Wesołe Slonzoki

Śląskie radio internetowe o pogodnej nazwie „Wesołe Slonzoki” zostało założone 26 marca 2009 roku. Oficjalna audycja rozpoczynająca nadawanie muzyki odbyła się 9 maja tego samego roku. Radio powstało z wspólnej inicjatywy Zbyszka z Bergisch Gladbach i Marcina z Gliwic - Łabendy. Z biegiem czasu grono redakcyjne powiększało się i zmieniało. Obecnie składa się z dziewięciu kobiet oraz dziewięciu mężczyzn. Każda z nich reprezentuje zupełnie inną osobowość, dzięki czemu słuchacze mogą nie tylko posłuchać ciekawostek związanych ze Śląskiem i zaznajomić się z obyczajami tej kultury, ale również poznać poczucie humoru radiowej redakcji i dowiedzieć się o ważnych wydarzeniach.

Słuchacze mogą poznać dokładnie nie tylko kulturę śląską, ale również zapoznać się ze zwyczajami oraz charakterystyczną śląską gwarą. Mówiąc o radiu, nie można również pominąć niezwykłej śląskiej muzyki, która znana jest w całej Polsce. Warto poświęcić chwilę czasu, aby przesłuchać od początku do końca chociaż kilka przebojów, które umilą nam wolny czas. Ponadto każdy słuchacz ma możliwość przesłania pozdrowień dla bliskiej osoby lub rodziny, które ukazują się na stronie internetowej radia.

Komentarze Wesołe Slonzoki

Formularz

Super owo grocie brawo ino tak dali
Najleprze radio
Obojętnie kaj się na świecie jest.. włączając Radio ,, wesołe śląsoki,, zarołz w doma koźdy od razu jest...i tak trzymać z podziękowaniami do całej redakcji..co nom radość w naszych domach przez muzyka i dobre słowa wszystkim słuchaczom przynosi..
Dziękuję Pomarańczko za cudowną audycję z humorem i fajnymi śpiewkami....Jak miło słyszeć Cię za sterami radyjka Pozdrawiam Ciebie z rodzinką serdecznie. Celusia z mamą Marianna
pozdrowienia dla wszystkich prowadzących i dla całego zespołu pozdrawia ślonzok
Wszystkiego najlepszego na kolejną rocznice radia RWS ????podziekowania dla szefa radia Zbyszka ????-- serdecznie pozdrawiam wszystkich prezenterów i słuchaczy????????????
Dla szefa Zbyszka icalej redakcji RWŚ z okazji 15 lecia nadawania radyjka składam najserdeczniejsze gratulacje i życzę dalszych sukcesów i Jubileuszy radio,teraz były kryształowe a następne, a nie wiem na szybko które haha,ale po nich wiem ,że srebne,myślę, że się ich doczekam ,że zdrówko mi dopisze ,bo wiem że Wy to na pewno .Dziękuję Wam ,że Jestescie
Gryfnie Wos Tam Wszystkich Witom i Pozdrowiom. 3mejcie mi sie tam zdrowo. Pyrsk
Fajno audycja
Super piosenki
Bardzo ciekawe audycje. Pozdrawiam wszystkich prezenterów i prezenterki RWS
Pozdrawiam Prezentera Kroli i wszystkich słuchaczy radyjka i mojego Zięcia Józefa.
Kroli dziękuję za piękne granie i pozdrowienia jesteś De Best
Pozdrawiam całe radyjko i słuchaczy
Pozdrowienia dla super prowadzącego Krolii jestes De Best.
Super się Ciebie słucha jak jestes na antenie. Pozdrowienia dla całego radia oraz słuchaczy.
Dziękuję pięknie wszystkim za cudowne życzenia urodzinowe ...Pozdrawiam serdecznie Celusia z Chorzowa
Z Okazji urodzin Christine i Elwirki życzę Wszystkiego co najlepsze dużo zdróweczka i uśmiechu nacodzień..buziaki od Celusi z babcią Janką ????pozdrawiam wszystkich cieplutko
Słuchamy Was od niedawna. Zainspirował nas fantastyczny prezenter Kroli ,który w prosty sposób ale jakże zarazem profesjonalny podchodzi do swoich słuchaczy. Można dobrze w jego obecności na antenie przeżywać muzykę w sposób osobisty.
Super radio !
Pozdrawiamy wszystkich prowadzących.
Irence, dziękuję za wspaniałą audycję. Pozdrawiam całą ekipę radia, oraz wszystkich słuchaczy
Pozdrowienia dla całego radia dla prezenterów
Dziękujemy za życzenia, pozdrawiamy serdecznie całą ekipę RWS, oraz słuchaczy
Pozdrawiam serdecznie ekipę radia RWS, szczególnie prezenterki i Petera i Kroli
Witam serdecznie z przyjemnością słucham, Pozdrawiam
Witamy, dzień dobry pozdrawiamy całe radyjko RWŚ I słuchaczy .pozdrawiamy uśmiech I buziaki zostawiamy. Marianka z latawcem z Mazur.
Dzięki za fajne pieśniczki.Pozdrowienia dla całego radyjka przesyła.

Radio