Poprzednie Radio
Następne Radio
Poprzednie Radio
Następne Radio

Player

Aktualnie Słuchaczy

Głosuj

vote

Wesołe Slonzoki

Śląskie radio internetowe o pogodnej nazwie „Wesołe Slonzoki” zostało założone 26 marca 2009 roku. Oficjalna audycja rozpoczynająca nadawanie muzyki odbyła się 9 maja tego samego roku. Radio powstało z wspólnej inicjatywy Zbyszka z Bergisch Gladbach i Marcina z Gliwic - Łabendy. Z biegiem czasu grono redakcyjne powiększało się i zmieniało. Obecnie składa się z dziewięciu kobiet oraz dziewięciu mężczyzn. Każda z nich reprezentuje zupełnie inną osobowość, dzięki czemu słuchacze mogą nie tylko posłuchać ciekawostek związanych ze Śląskiem i zaznajomić się z obyczajami tej kultury, ale również poznać poczucie humoru radiowej redakcji i dowiedzieć się o ważnych wydarzeniach.

Słuchacze mogą poznać dokładnie nie tylko kulturę śląską, ale również zapoznać się ze zwyczajami oraz charakterystyczną śląską gwarą. Mówiąc o radiu, nie można również pominąć niezwykłej śląskiej muzyki, która znana jest w całej Polsce. Warto poświęcić chwilę czasu, aby przesłuchać od początku do końca chociaż kilka przebojów, które umilą nam wolny czas. Ponadto każdy słuchacz ma możliwość przesłania pozdrowień dla bliskiej osoby lub rodziny, które ukazują się na stronie internetowej radia.

Dodaj komentarz

Formularz

Hallo Claudia tu melduje sie Brygida i Norbert Ze Straubinga i bardzo sie cieszymy ze mogymy ciebie zas suchac na radiku wesole slonzoki pozdrowiom tez ciebie i cale Radio i chca poslac zyczenia urodzinowe dla Izabeli z Straubinga ktora dziesiej obchodzi urodziny i sklodumy zyczenia urodzinowe duzo zdrowia sczescia i spelnienia marzen duzo milosci od Mamy i norbetzycza sie piosenka lod Gina T da
Hallo Kochani pozdrowiom Redakcja i wszyskich sluchaczy. To wasza Avivience ( Ola) dziekuje bardzo serdecznie za 2 Mjejsce na liscie przebojow. Caluski
Dobry wieczor Irenko Serdecznie pozdrawiam Ciebie ,Jak i caly jeszcze zespol radiowy I wszystkich jeszcze Radio sluchaczy ze terenu Ok I milego wieczoru zycze
Witam, dobry wieczór pozdrawiam serdecznie całe radyjko wesołe ŚLĄZAKÓW I prezenterów I znajomych I słuchaczy. Pozdrawiamy uśmiech I buziaki zostawiamy. .
Pozdrowiynia do Wszystkich Wesolych i Smutnych Slonzokow i dziynkujymy za wszystkie glosy oddane na Radio.
Puk puk
Wesoła Haneczka, wesoła ślązaczka, bo jakże by inaczej
Wesoło pozdrawia wszystkich na całym świecie szczególnie tych którzy lubią nasze śląskie granie
Witam serdecznie z przyjemnością słucham
Pozdrawiam z Radomia. Dziś mój starszy kolega mnie poczęstował Waszą muzyką. I gra cały dzień przy robocie a na gębie uśmiech. Tak trzymać
Bardzo fajne Radyjko Wesołe Slozoki Pozdrawiamy
Pozdrawiam cały Tim radyjkowy oraz wszystkich WESOŁYCH SLONZOKOW
GRAJCIE DO KOŃCA ŚWIATA I TYDZIEŃ DŁUŻEJ
Pozdrawiam serdecznie wszystkich prezenterów RWŚ oraz wszystkich radio SŁUCHACZY
Witom piyknie. Pozdrawiom prezenterów i wszystkich słuchaczy. Od niedawna Was słuchom, ale coroz bardzij mi sie podobo :)
Pozdrowiam serdecznie Irene i wszystkich słuchających.
Sehr schöner Sender Wesołe Slonzoki Schöne Grüße an euch alle
Pozdrowienia dla brata Bernata który jest na besuchu w Polsce sle Asia
najlepsze slonskie radio
Dziękujemy Jolu Pomarańczko za super urodzinową audycję dnia 09.05. z okazji 13 Rocznicy powstania Radia RWŚ i składamy Założycielom radia i Wszystkim Prezenterom moc serdecznych życzeń..Grajcie nam Sto Lat i dłużej bo świetnie to robicie.
Dziękuję nasza Jolu za piątkową supe audycję Cytrusowe Klimaty i życzę Tobie i wszystkim Sluchaczom miłych snów..Do Zaś.
Pozdrawiamy wszystkichPrezenterow i wszystkich sluchaczy
Pozdrawiam wszystkich Prezenterów RWŚ i wszystkich Słuchaczy tego superowego radyjka.
Pozdrawiam wszystkich Prezenterów i słuchających
Pieknie dziekuje wszystkim bawiacym sie na audycjach ,zycze zdrowia na dalsze dni,pozdrawiam ......
Pozdrawiam serdecznie wszystkich słuchaczy
THE BEST RADIO
Witam serdecznie, wszystkich redaktorow radyjka Wesołych Slonzokow !! Pozdrawiam słuchaczy, prowadzącą Irenke !! Pyrsk ludkowie !!! To jo Hanys ze Warszawy !!

Radio