Poprzednie Radio
Następne Radio
Poprzednie Radio
Następne Radio

Player

Aktualnie Słuchaczy

Głosuj

vote

Muzyka Dwóch Serc

Szukając dla siebie rozgłośni internetowej, warto szczególnie zwrócić swoją uwagę na takie radia, które działają po to, by zadowolić wiernych słuchaczy. Jednym z nich jest właśnie Muzyka Dwóch Serc. Podczas słuchowisk prowadzonych na żywo, usłyszeć można pozdrowienia od słuchaczy, które każdy może wysłać za pomocą konsoli do tego przeznaczonej, znajdującej się, oczywiście, na stronie radia. Rozgłośnia posiada również własny pokoik czatowy. Wchodząc do niego, będziecie mieli możliwość porozmawiania nie tylko z innymi słuchaczami, ale również z prowadzącymi aktualną audycję. To świetna zabawa dająca okazję do poznania nowych, wartościowych osób. Dla prezenterów Muzyki Dwóch Serc niezwykle ważny są: kontakt ze swoimi słuchaczami, ich zaangażowanie oraz zainteresowanie. Jest to zastrzyk ogromnej energii oraz motywacji, które skutkują coraz wyższym poziomem nadawanych audycji.

Sama strona internetowa radia została zaprojektowana w sposób niezwykle intuicyjny. Kolorem zdecydowanie dominującym na stronie jest niebieski. Wybrane, stosunkowo ciemne tło jest doskonałym kontrastem dla błękitnych, dużych i czytelnych liter. Wpisując adres rozgłośni w przeglądarkę internetową, wyświetlona zostanie strona główna, na samej górze której znajduje się sporej wielkości logo Radia: Muzyka Dwóch Serc. Po lewej stronie widnieje pasek menu, na którym umiejscowione są wszystkie najpotrzebniejsze funkcje, takie jak: strona główna, ekipa radia, ramówka, pozdrowienia, lista przebojów, klipy-filmy, galeria zdjęć, wejście na panel oraz czat radiowy. Poniżej widnieje odtwarzacz, dzięki któremu będziecie mogli posłuchać rozgłośni bezpośrednio przez stronę internetową oraz trzy ikony, po kliknięciu których radio rozbrzmi poprzez program Windows Media Player, WinAmp lub Quick Player w zależności od wyboru słuchacza. Po prawej stronie strony głównej fani radia mogą znaleźć takie ciekawostki jak: aktualna data, godzina, kalendarz imienin, kalendarz, horoskop, ale również odnośnik do kontaktu z rozgłośnią.

Każdy, kto pragnie stać się częścią radia i aktywnie uczestniczyć w jego życiu, stając się częścią redakcji, ma, oczywiście, taką możliwość. Wystarczy zgłosić chęć zostania prowadzącym poprzez wysłanie wiadomości do radia.

Na antenie prezentowane są utwory, które mają zachęcać słuchaczy do kupna oryginalnych płyt wykonawców oraz bliższego zapoznania się z ich twórczością. Głównym celem prezenterów radiowych jest sprawianie przyjemności słuchaczom, a nie rozpowszechnianie .

Rozgłośnia Muzyka Dwóch Serc dba, by klimat, który tworzy był ciepły, rodzinny i przepełniony wzajemną miłością. Prezenterzy razem z wiernymi słuchaczami tworzą zgraną, muzyczną rodzinę. Nic w tym dziwnego, ponieważ rozgłośnia została stworzona z myślą właśnie o słuchaczach, którzy słuchają i cenią muzykę oryginalną i jedyną w swoim rodzaju.

Dodaj komentarz

Formularz

suppper dalej tak
Witam cieplutko wszystkich pozdrawiam z Norwegii
Poprosze o piosenke zloty krazek dla meza Krzysia z okazji 30 rocznicy slubu
Dobry wieczór:)...Witam radio dwóch serc :) i mam pytanie ,a brzmi ono tak :)...czy ja mógłbym ,dedykować piosenkę dla mojej ,ulubionej Lady ,z pokoju 50,która występuje pod pseudonimem ...kopciuszek...chcę wierzyć ,że Państwo ...spełniają moją prośbę )....i jeżeli można ,to prosiłbym o piosenkę ,zespołu Dwa plus jednen ....chodź,pomaluj mój świat ...Bardzo dziękuję . Dobranoc :)
Pozdrawiam serdecznie z Zielonej Irlandii
Poprosze nimfę z czarnego stawu dla mojej mamusi moze usłyszy w Niebiesiach kochała ta piosenkę dziekuje
Witam pozdrawiam z Irlandi zimowej poprosze o piosenkę Nimfa z,czarnego stawu dla mojej mamy kochała ta piosenkę moze usłyszy w niebiesiach
Na te Święta co nadchodzą, życzę ciepła i miłości. Niech Was ludzie nie zawodzą, i niech uśmiech w Waszych sercach gości... Tego całej załodze i słuchaczom życzy grajek
Jestem melomanem i zawsze szukam natchnienia przy polskiej, biesiadnej muzyki, szukając rozgłośni internetowej trafiłem na Radio dwóch serc, choć inne rozgłośnie tego typu interesują mnie, ponieważ słucham i wysyłam znajomym melodie i piosenki na różne okazje...
Z podziękowaniem i poważaniem.
Dzień dobry mam pytanie kto tu śpiewa w muzyce 2ch serc.....radio
Można zamówić piosenkę?,jeśli tak to proszę o Nimfę z Czarnego Stawu dla Wandeczki mojej żonki, dziękuję i pozdrawiam.
Fajna muzyka!
Dobrze że trafiłam na radio Muzyka Dwóch Serc, Warto posłuchać ładnych piosenek.
Dziękuję serdecznie Elu za pozdrowienia.Przesylam również gorące pozdrowienia i buziaki dla Adasia z Majorki.Jesli mogę chciałabym posłać mu piosenkę Dla Ciebie
Wspaniałe radio.
Piękna muzyka.
Wspaniałą prowadząca
Słuchać na Majorce
Dzień dobry Wszystkim czytającym, a przede wszystkim witam bardzo serdecznie Szefową Radia M.D.S. Rozalkę oraz całą Ekipę. Wyłącznie przypadek sprawił, że w pewien majowy wieczór wysłuchałam pierwszy raz audycji na Radiu. W miarę jej trwania coraz większe zaskoczenie pojawiało się w moich myślach. Wpisem swoim chciałabym zachęcić do słuchania Radia, które ma ogromny potencjał i życzliwą Ekipę.
bardzo za Wami tesknilam
Perełko poproszę o piosenkę Wielka miłośc.,dla Ciebie i innych słuchaczy
mężu kocham cię
Pozdrawiam panią prowadzącą,super muzyka.
Hallo odkrylem super radyjko jestescie super supersuper
Muzyka jest moim życiem, więc słucham jej siedząc przy komputerze - piękne granie pochwalam. Takie jest życie emeryta.
...wow...jaki piękny głos :). i jakie ,profesjonalne prowadzenie programu :)
Piękna muzyka, ale występują przerwy w odbiorze. Pozdrawiam.
Gdzie mieszka muzyka?
W wesołych strumykach,
w zielonych skrzydełkach
polnego konika.Gdzie mieszka muzyka?
W piosence słowika,
na dachu, po którym
deszcz tańczy walczyka.Gdzie mieszka muzyka?
W klawiszach i smykach,
i w strunach, i w dłoni,
co strun tych dotyka…
“ ... Gdy słowa już daremne, myśli daremne, a wyobraźni nie chce się już wyobrażać, jeszcze tylko muzyka. Jeszcze tylko muzyka na ten świat, na to życie.... ”
Przy okazji chcę pozdrowić Redakcję tego Radia Muzyka Dwóch Serc a szczególnie założycielkę, że założyła te wspaniałe Radio i każdy może słuchać tego wspaniałego Radia a są ludzie co potrzebują chodź tej muzyki nawet samotni czy schorowani.

Radio