Poprzednie Radio
Następne Radio
Poprzednie Radio
Następne Radio

Player

Aktualnie Słuchaczy

Głosuj na Muzyka Dwóch Serc

vote

Muzyka Dwóch Serc

Szukając dla siebie rozgłośni internetowej, warto szczególnie zwrócić swoją uwagę na takie radia, które działają po to, by zadowolić wiernych słuchaczy. Jednym z nich jest właśnie Muzyka Dwóch Serc. Podczas słuchowisk prowadzonych na żywo, usłyszeć można pozdrowienia od słuchaczy, które każdy może wysłać za pomocą konsoli do tego przeznaczonej, znajdującej się, oczywiście, na stronie radia. Rozgłośnia posiada również własny pokoik czatowy. Wchodząc do niego, będziecie mieli możliwość porozmawiania nie tylko z innymi słuchaczami, ale również z prowadzącymi aktualną audycję. To świetna zabawa dająca okazję do poznania nowych, wartościowych osób. Dla prezenterów Muzyki Dwóch Serc niezwykle ważny są: kontakt ze swoimi słuchaczami, ich zaangażowanie oraz zainteresowanie. Jest to zastrzyk ogromnej energii oraz motywacji, które skutkują coraz wyższym poziomem nadawanych audycji.

Sama strona internetowa radia została zaprojektowana w sposób niezwykle intuicyjny. Kolorem zdecydowanie dominującym na stronie jest niebieski. Wybrane, stosunkowo ciemne tło jest doskonałym kontrastem dla błękitnych, dużych i czytelnych liter. Wpisując adres rozgłośni w przeglądarkę internetową, wyświetlona zostanie strona główna, na samej górze której znajduje się sporej wielkości logo Radia: Muzyka Dwóch Serc. Po lewej stronie widnieje pasek menu, na którym umiejscowione są wszystkie najpotrzebniejsze funkcje, takie jak: strona główna, ekipa radia, ramówka, pozdrowienia, lista przebojów, klipy-filmy, galeria zdjęć, wejście na panel oraz czat radiowy. Poniżej widnieje odtwarzacz, dzięki któremu będziecie mogli posłuchać rozgłośni bezpośrednio przez stronę internetową oraz trzy ikony, po kliknięciu których radio rozbrzmi poprzez program Windows Media Player, WinAmp lub Quick Player w zależności od wyboru słuchacza. Po prawej stronie strony głównej fani radia mogą znaleźć takie ciekawostki jak: aktualna data, godzina, kalendarz imienin, kalendarz, horoskop, ale również odnośnik do kontaktu z rozgłośnią.

Każdy, kto pragnie stać się częścią radia i aktywnie uczestniczyć w jego życiu, stając się częścią redakcji, ma, oczywiście, taką możliwość. Wystarczy zgłosić chęć zostania prowadzącym poprzez wysłanie wiadomości do radia.

Na antenie prezentowane są utwory, które mają zachęcać słuchaczy do kupna oryginalnych płyt wykonawców oraz bliższego zapoznania się z ich twórczością. Głównym celem prezenterów radiowych jest sprawianie przyjemności słuchaczom, a nie rozpowszechnianie .

Rozgłośnia Muzyka Dwóch Serc dba, by klimat, który tworzy był ciepły, rodzinny i przepełniony wzajemną miłością. Prezenterzy razem z wiernymi słuchaczami tworzą zgraną, muzyczną rodzinę. Nic w tym dziwnego, ponieważ rozgłośnia została stworzona z myślą właśnie o słuchaczach, którzy słuchają i cenią muzykę oryginalną i jedyną w swoim rodzaju.

Komentarze Muzyka Dwóch Serc

Formularz

Ładna muzyka
lubije wasego radia
Piękne godziny z Waszą muzyką dla mnie
Piękne godziny z Waszą muzyką dla mnie /emeryta/ .Grajcie grajcie może odmieni się świat .Nie zabijajcie się ludzie .Przeklęci którzy wywołują wojny.
Kasieńkaaaaa,jak miło znowu usłyszeć Twój cudowny głos :):)...Pozdrawiam
Pozdrawiam serdecznie, muzyka jest piękna niektóre utwory działają jak balsam na duszę. Pozdrawiam serdecznie
Pozdrowienia z wielkopolski
Super Perełko przecudna nutka !!! Dziękuję Wszystkim Witam serdecznie !!!
Witaj Kochana !!!!
suppper dalej tak
Witam cieplutko wszystkich pozdrawiam z Norwegii
Poprosze o piosenke zloty krazek dla meza Krzysia z okazji 30 rocznicy slubu
Dobry wieczór:)...Witam radio dwóch serc :) i mam pytanie ,a brzmi ono tak :)...czy ja mógłbym ,dedykować piosenkę dla mojej ,ulubionej Lady ,z pokoju 50,która występuje pod pseudonimem ...kopciuszek...chcę wierzyć ,że Państwo ...spełniają moją prośbę )....i jeżeli można ,to prosiłbym o piosenkę ,zespołu Dwa plus jednen ....chodź,pomaluj mój świat ...Bardzo dziękuję . Dobranoc :)
Pozdrawiam serdecznie z Zielonej Irlandii
Poprosze nimfę z czarnego stawu dla mojej mamusi moze usłyszy w Niebiesiach kochała ta piosenkę dziekuje
Witam pozdrawiam z Irlandi zimowej poprosze o piosenkę Nimfa z,czarnego stawu dla mojej mamy kochała ta piosenkę moze usłyszy w niebiesiach
Na te Święta co nadchodzą, życzę ciepła i miłości. Niech Was ludzie nie zawodzą, i niech uśmiech w Waszych sercach gości... Tego całej załodze i słuchaczom życzy grajek
Jestem melomanem i zawsze szukam natchnienia przy polskiej, biesiadnej muzyki, szukając rozgłośni internetowej trafiłem na Radio dwóch serc, choć inne rozgłośnie tego typu interesują mnie, ponieważ słucham i wysyłam znajomym melodie i piosenki na różne okazje...
Z podziękowaniem i poważaniem.
Dzień dobry mam pytanie kto tu śpiewa w muzyce 2ch serc.....radio
Można zamówić piosenkę?,jeśli tak to proszę o Nimfę z Czarnego Stawu dla Wandeczki mojej żonki, dziękuję i pozdrawiam.
Fajna muzyka!
Dobrze że trafiłam na radio Muzyka Dwóch Serc, Warto posłuchać ładnych piosenek.
Dziękuję serdecznie Elu za pozdrowienia.Przesylam również gorące pozdrowienia i buziaki dla Adasia z Majorki.Jesli mogę chciałabym posłać mu piosenkę Dla Ciebie
Wspaniałe radio.
Piękna muzyka.
Wspaniałą prowadząca
Słuchać na Majorce
Dzień dobry Wszystkim czytającym, a przede wszystkim witam bardzo serdecznie Szefową Radia M.D.S. Rozalkę oraz całą Ekipę. Wyłącznie przypadek sprawił, że w pewien majowy wieczór wysłuchałam pierwszy raz audycji na Radiu. W miarę jej trwania coraz większe zaskoczenie pojawiało się w moich myślach. Wpisem swoim chciałabym zachęcić do słuchania Radia, które ma ogromny potencjał i życzliwą Ekipę.
bardzo za Wami tesknilam

Radio