Poprzednie Radio
Następne Radio
Poprzednie Radio
Następne Radio

Player

Aktualnie Słuchaczy

Głosuj na Radio Bielsko

vote

Radio Bielsko

Radio Bielsko zachwyca swoich słuchaczy od dwudziestego ósmego sierpnia 1994 roku – to właśnie wtedy, w samo południe, rozpoczęła nadawanie. Stacja jest doskonałym rozwiązaniem dla tych z Was, którzy szukają rozgłośni internetowej, wyróżniającej się przejrzystą szatą graficzną, prostym oraz intuicyjnym menu oraz dużą ilością interesujących audycji.

Wielką zaletą stacji Bielsko jest duża ilość audycji, które prezenterzy kierują do swoich słuchaczy. Ich zaangażowanie oraz profesjonalizm sprawia, że jest to element wyróżniający rozgłośnię spośród wielu innych.

Radio proponuje aż piętnaście ciekawych audycji. „Ale kultura” to w skrócie teatr, kino, muzyka i sztuka. Generalnie ten program jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy są „kulturalni". Podczas „Giełdy pracy Radia Bielsko” będziecie mogli usłyszeć wiele ofert pracy. „Gość Radia Bielsko” to słuchowisko, które skupia się na zapraszaniu gości, którzy chętnie mówią o rzeczach ważnych dla regionu. „Hit lista” to dwadzieścia najpopularniejszych przebojów na Podbeskidziu. O tym, która piosenka jest najlepsza, decydują, oczywiście, słuchacze. „Jarmark Radia Bielsko” to doskonałe rozwiązanie dla tych z Was, którzy chcą coś sprzedać, kupić lub zamienić. Podczas „Koncertu życzeń z kwiatkiem” możecie pozdrowić swoich najbliższych, złożyć im życzenia z okazji imienin, urodzin lub jubileuszu. „Mega Word Dance” daje możliwość pobawienia się w rytm największych hitów wszech czasów. To ponadczasowa lista tanecznych hitów z kręgu muzyki euro dance. „Party Mix”, czyli przebojowa mieszanka tanecznych hitów. Nagrania, które na przestrzeni ostatnich kilku, kilkunastu i kilkudziesięciu lat królowały i bawiły publikę na dyskotekowych parkietach. Słuchając „Pierwszej zmiany”, jasne stanie się, że dla prowadzących tę audycję nie ma tematów tabu, żartują ze wszystkiego i wszystkich. Podczas „Przygarnij Zwierzaka” prezenterzy zachęcają do adopcji zwierząt z lokalnych schronisk, ponieważ ich los nie jest im obojętny. „Radiorandka” to idealne słuchowisko dla osób, które pragną nawiązać nowe znajomości lub czują się samotnie. W „Recepcie na życie” lekarze, psycholodzy, dietetycy i instruktorzy różnych dyscyplin sportowych podpowiedzą jak sprawić, żeby chciało wam się dobrze żyć. „Strefa 80” to prawdziwa muzyczna uczta dla miłośników muzyki z lat osiemdziesiątych. Podczas „Szafy grającej” usłyszycie piosenki zamówione przez innych miłośników Radia Bielsko. „Z kina wzięte” jest audycją, w której dowiecie się o najnowszych filmowych rankingach, propozycjach premier, czy ciekawostkach ze świata kina.

Wszystkie informacje odnośnie dnia tygodnia, godziny oraz długości trwania audycji znajdziecie w zakładce ramówka. Warto podkreślić, że oprócz wyżej wymienionych słuchowisk, Radio Bielsko posiada stałe audycje poświęcone wiadomościom, prognozie pogody, sporcie oraz moto-serwisowi.

Wpisując adres stacji, pierwszą rzeczą, jaka rzuca się w oczy jest błękitna grafika, na której widnieje logo radia. Znajduje się tam również zdjęcie słuchawek, a po lewej stronie tytuł audycji, imię i nazwisko oraz zdjęcie prezentera aktualnie prowadzącego program. Przy fotografii radiowca z łatwością znajdziecie czerwony przycisk z białą strzałką, który włączy rozgłośnie. Pod główną grafiką, na czerwonym tle zobaczycie menu. Są tam takie zakładki jak: strona główna, wiadomości, ogłoszenia, ramówka, audycje, zespół, przygarnij zwierzaka, kalendarium oraz kontakt. Warto skupić się na zakładce „zespół”. Są tam informacje o ludziach, bez których Radio Bielsko nie istniałoby. Warto poznać bliżej tych wspaniałych, profesjonalnych oraz inteligentnych dziennikarzy.

Jeżeli nie macie jeszcze swojej ulubionej rozgłośni internetowej, a chcielibyście wiedzieć więcej o swoim regionie i utrzymywać kontakt z jego mieszkańcami, warto zostać słuchaczem Radia Bielsko.

Komentarze Radio Bielsko

Formularz

Serdeczne i gorące pozdrowienia dla mojej kochanej pzyjaciółki Madzi z Islandii wysyła Zygmunt

Radio