Poprzednie Radio
Następne Radio
Poprzednie Radio
Następne Radio

Player

Aktualnie Słuchaczy

Głosuj na Radio Moni Raj

vote

Radio Moni Raj

MoniRaj to internetowe radio grające śląską i biesiadną muzykę. Celem założycieli stacji było stworzenie radia, które będzie umilało czas wszystkim miłośnikom radosnej i skocznej nuty. Bardzo ważną zasadą jest nastawienie na słuchacza oraz na jego muzyczne potrzeby. Oprócz dużej dawki muzyki, radio zapewnia odpowiednią dozę humoru, dlatego z MoniRaj nie sposób się nudzić.
Rozgłośnia jest radiem amatorskim, w związku z czym prezentowane na antenie utwory są puszczane w obniżonej jakości dźwiękowej. Stacja chce w ten sposób zwiększyć popularność granych piosenek, a co za tym idzie zachęcić słuchaczy do kupowania oryginalnych płyt lubianych i cenionych wykonawców.

Ulubionych piosenek można słuchać za pośrednictwem strony internetowej, jak również w telefonie pracującym na systemie operacyjnym Android. W celu możliwości włączenia radia, konieczne jest pobranie odpowiedniej aplikacji dostępnej na stronie internetowej rozgłośni.

W radiu pracuje zgrana ekipa prezenterów, którzy dbają o to, by każdego dnia przygotować ciekawą audycję oraz aby dostarczyć odpowiednią dawkę muzyki. Rozpiskę przygotowanych na dany dzień audycji można sprawdzić na stronie internetowej. Tutaj też stworzone zostały zakładki Pozdrowienia oraz Zamów utwór, dzięki którym można pozdrowić swych bliskich i zadedykować im piosenkę. Dla słuchaczy lubiących rywalizację, została przygotowana lista przebojów z możliwością oddawania głosu na ulubiony utwór.

Strona internetowa radia to nie tylko źródło dobrej muzyki, ale także ciekawych informacji i humoru. Można tu bowiem dowiedzieć się kto danego dnia obchodzi imieniny, sprawdzić aktualną prognozę pogody oraz czas i datę, przeczytać dobry dowcip lub ciekawostkę jak i sprawdzić statystyki odwiedzin strony. Na Facebooku utworzony został profil radia, a wszystko to z myślą to użytkownikach ceniących kontakty za pośrednictwem portali społecznościowych.

Każdego dnia ekipa prezenterów pracuje nad zadowoleniem swych fanów i dzięki coraz lepiej przygotowywanym audycjom i coraz to nowym pomysłom na stworzenie nowoczesnego i ciekawego w odbiorze radia internetowego, zyskuje sympatię kolejnych użytkowników.

Komentarze Radio Moni Raj

Formularz

Muzyka ktora lubie.Dziekuje zespolowi.
Super radyjko piękna muza.Pozdrowionka.
Super radyjko. Pozdrawiam serdecznie .
Pozdrawiam serdecznie Radio Moni Super radio piękne piosenki ❤️❤️❤️
https://radio-moniraj.panelradiowy.pl/radio Kochani na tym linku można złożyć życzenia radiowe,zagłosować na listę przebojów i wrzucić swoją propozycję do listy przebojów a także wysłuchać audycji a tutaj możecie zagłosować na nasze radyjko,więc zapraszam i cieszą mnie wasze wpisy do naszego radyjka o naszym radyjku.
Super radyjko, fajni prowadzący, fajne przeboje - miło się spędza czas przy nim. Pozdrawiam wszystkich prowadzących.
Witam i Pozdrawiam Sluchaczy i Ekipe naszego Radia MoniRaj,zyczymy milego odbioru naszych Szlagierow,Dziekujemy za kazdy Klik na nasze Radio MR-Dziekujemy*
Dziękuję ślicznie za wasze wpisiki i głosy oddane na nasze i wasze radyjko,bo to przeciesz też jest i wasze radyjko bo co to za radyjko bez radiosłuchaczy.Dziękuję za wasze głosy oddane na radyjko MoniRaj.My i wszyscy prezenterzy będziemy się starali grać dla was coraz lepiej i to tak byście przy audycjach wszystkich prezenterów nóżki poderwali do tanca.
Rajmund świetne radio jak możesz to puść piosenka dla mojej żony Aurelii
Pozdrawiam wszystkich znajomych Dorota Mikulczyce
pięknie dziękuję za nutki z okazji moich urodzin.Wzruszylam się.Jubilatka Iza
Pozdrawiam super radio
Dzień dobry w sobotę Pozdrawiam gorąco wszystkich słuchaczy radia????????
Super piosenki Pozdrawiam ❤️
Witam wszystkich ????
Hejo Dorota z Mikulczyc pozdrawiam wszystkich kobietki Najlepszego
Witam Wszystkich Sluchaczy oraz Redakcje radia Moniraj,zycze Wam milej audycji nadawania jak i sluchania,zdrowia milosci i radosci przy naszym radioku pozdrawia Henio
Witam i Pozdrawiam Wszystkich Słuchaczy naszego Radia Moniraj życzę Wam miłego odbioru naszych Szlagierów,a Redakcji zdrowego nadawania.
Dziękuje Monice i Rajmundowi ze tu mogę grac na tym radiu i ze przyjęli mnie do Grona Redakcji.
Z całego Serca Dziekuje-Danke Schön.
pozdrowienia dla calej redakcji a pszedewszystkim za mily glosik pani aktualnie prowadzoncej z offenburga od moniki i ernesta
Super radyjki. Tak trzymać dalej. Pozdrawiam serdecznie
Zapraszamy wszystkich do słuchania nas na naszym Radyjku .Gramy http://radio-moniraj.panelradiowy.pl/radio .Zapraszamy do zabawy na radiu i czacie https://polfan.pl/app/ Zapraszam na moją audycję 21.10.2022rod godz.8:00.Zapraszam grać dla was będzie Rajmund.
Zaproszomy wszystkich radiosłuchaczy do audycji na jutro na 18:00 czyli na 22.09.2022r na audycjo nowego prezentera DJ-Henio.Zagro wom piyknie jak ino umi a powiym że fajnie mu to wychodzi i zaproszom tyż na inne audycje naszych prezynterów.Jak to godajom kożdy mo swój styl i swoje audycje swoimi piosynkami uprzyjemnio wom czas.Zaproszomy https://radio-moniraj.panelradiowy.pl/radio
Pozdrawiam całe radyjko Moniraj
Pozdrawiam właścicieli , prezenterów i słuchaczy tego radyjka
PIEKNIE GROCIE DZIENKUJEMY WOM A PIOSYNKI NOWICKIEGO REWELACJA

Radio