Poprzednie Radio
Następne Radio
Poprzednie Radio
Następne Radio

Player

Aktualnie Słuchaczy

Głosuj na Radio Opole

vote

Radio Opole

Radio Opole zostało swoją działalność rozpoczęło 1 listopada 1952 roku. O od tamtej pory stało się główną, jeśli nie jedyną rozgłośnią radiową Śląska Opolskiego, która pełni nie tylko funkcję rozrywkową, ale przede wszystkim stanowi bogate źródło informacji z regionu.

Strona radia Opole jest prosta i bardzo przejrzysta. Wyraźnie widać, że osoby zarządzające radiem stawiają na jakość. Struktury personalne radia są bardzo rozbudowane, co również świadczy o powadze przedsięwzięcia. Nie chcąc być gołosłownym, zespół radiowy zamieścił na swojej stronie informację o tym, że to śląskie radio otrzymało certyfikat Systemu Zarządzania Jakością w zakresie "Tworzenia i rozpowszechniania programu regionalnego radia publicznego".

[HIDE]Program radia jest stały i rozpoczyna się o godzinie 6:05 programem "Na dzień dobry". Do północy możemy słuchać przygotowanych programów oraz wyselekcjonowanych list przebojów, natomiast od północy do szóstej rano jest czas tych, którzy nie mieli okazji posłuchać radia w ciągu dnia (czyli powtórki). Każdy zainteresowany może sprawdzić na stronie internetowej radia program na dany dzień.

Radio posiada swoje studia terenowe, do których może przyjść każdy zainteresowany przekazaniem tematu na reportaż. W sumie takich punktów w terenie jest aż siedem i rozmieszczone są w różnych miejscowościach.

"Opole" zaprasza do udziału w audycjach znane autorytety z różnych dziedzin życia. I tak, gośćmi radia byli m.in. Wojciech Cejrowski czy Lech Starowicz. Oczywiście, słuchacze nie mogą również narzekać na brak konkurs, a przecież konkursy, czyli tym samym szansa na otrzymanie atrakcyjnych nagród to chyba to, co my, słuchacze lubimy najbardziej, choć nigdy głośno o tym nie mówimy.

I wreszcie, radio "Opole" działa na różnych częstotliwościach, w zależności od tego, w jakiej miejscowości przebywamy. Mamy również możliwość słuchania radia "Opole" on-line lub przy użyciu telefonu komórkowego.[/HIDE]

Komentarze Radio Opole

Formularz

Pozdrawiom I przajam wszystkim z Arnhem w Holandii
pozdrowienia z nad renu zmiasta köln.
pozdrawiam Radio Opole
WAZNY JEST PATRYJOTYZM SLUNSKA
OPOLANIE WAZNY JEST PATRIOTYZM
pozdrawia słuchaczy i redakcję ryniu
milego dnia
Witam wszystkich słuchaczy Radia Opole. W dalszym ciągu mam kłopot słuchania audycji tej stacji. Patrząc na wykres statystyki kwota słuchaczy radia Opole w poròwnaniu z innymi rozgłośniami radia internetowego jest nie za duża. Może przyczyną tego jest problem odbierania audycji? Tu pytanie dla odziału technicznego - istnieje możliwość polepszenia odbioru waszego radia? W tej chwili nadaje tyle rozgłośni radia internetowego i wszystkie odbieram tylko radio Opole milczy. Szkoda... .
Życzę wszystkim pięknego wieczoru .
Pozdrowionka dlo wszystkich z okolic Opola. Joł znom Radio Opole jeszcze z przed 30-tu lołt. Zawsze fajnie grali , ale dziesiej nie poradzam tego ocynić, bo niyma żołdnyj muzyki. Cosik sam niedziałoł. Je to zawsze tak? Jak to z moi strony źle załonczone je to byna dali szukać kaj tyn błond je. Miałaby być ale ta usterka ze strony rozgłośni to prosza wołs o szybkie naprawiymie tego.
Mam nadzieję że zrozumieli państwo w czym problem polega? Dawno niepisałem w gwarze ale jokoś to brzmi....pozdrawiom wszystkich Pyrsk
dobre audycje i muzyka pozdrawiam z krakowa
CZEKAJA FAJNA PIOSYNKE
Radio nienajlepsze i nie najgorsze,Ale ten niby śmieszny felieton nadawany w sobotę rano to ani do śmiechu ani do płaczu.
Pozdrawiam radio opole i sluchaczy
super radio ale zamalo informacji o olesnie
Radio Jest OK. Ale malo informacji z Regionow Opola.
Pozdrowionka dla Sporoka.
POZDRAWIAM OPOLE :)
to jest najlepsze rasdio jakiego nigdy wczoeśniej nie znałam grajcie tak dalej pozdrawiam :)
serdecznie pozdrawiam radio opole fajno muzyka milo posluchac pozdrawiamy iwona ichristian z hannoveru
Chetnie slucham te radyjko bo jest cos dla wszystkich (mlodych i doroslych )
pozdrawiam cala redakcja i zycze dalszych sukcesow..
super radio
fajne radio ino nje chce grać
WSPANIALE SLASKIE RADYJKO!!!! POZDROWIOM SERDECZNIE
Kiepsko, nic nie ma na eterze

Radio