Poprzednie Radio
Następne Radio
Poprzednie Radio
Następne Radio

Player

Aktualnie Słuchaczy

Głosuj na Radio Larmo

vote

Radio Larmo

Po czym rozpoznać naprawdę dobre radio internetowe? Oczywiście, po tym, jaką muzykę dla nas gra! Choć w Internecie znajdziemy wiele rozgłośni promujących muzykę śląską, Radio Larmo jest wyjątkowe – bo puszcza to, co gra w sercach zarówno prezenterów, jak i słuchaczy!

To bardzo młode radio, które chce dzielić się ze słuchaczami dobrym nastrojem i jeszcze lepszą muzyką. Jak sami wspominają, w najskrytszych marzeniach nie myśleli, że ich projekt będzie cieszył się aż tak dużą popularnością. Zainteresowanie radiem sprawia, że z jeszcze większym zaangażowaniem tworzą to szczególne miejsce w eterze!

Radio Larmo korzysta z najlepszej serwerowni w Niemczech, skupiającej rozgłośnie hobbystyczne, dzięki czemu może pochwalić się legalną muzyką w doskonałej jakości.

Mimo tego, że załoga radia nie jest liczna, każdy z prezenterów posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy przed mikrofonem. Oczywiście, każdy ma szansę, aby zostać prowadzącym audycje – wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na adres znajdujący się na głównej stronie radia i uwaga – mimo że doświadczenie jest zdecydowanie mile widziane, to nie jest konieczne. Radio Larmo cały czas się rozwija i jego twórcy mają nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będą grać jeszcze więcej, jeszcze lepszej, miłej i przyjemnej dla ucha muzyki.

Radio Larmo odnajdziemy w Internecie pod adresem http://radio.larmo.online/. Na stronie głównej znajdziemy tytuł aktualnej lub zbliżającej się audycji i to, jakiego utworu słuchamy oraz, co przed chwilą dla nas grało. Przeczytamy także, że radia możemy słuchać wszędzie z różnych urządzeń, takich jak komputer, tablet czy telefon. Znajdziemy tutaj również linki do playerów. Na górze witryny zobaczymy, między innymi, odnośniki do pełnej ramówki, czy do podstrony dotyczącej prezenterów radia. Warto zwrócić uwagę na ogłoszenie widniejące w dolnej części strony głównej, mówiące o tym, że każdy może zostać redaktorem radiostacji – czyli osobą przygotowującą listy utworów, które później odtwarza autopilot. Taka interaktywność pozwala nam poczuć się prawdziwą częścią Larmo.

Na samym wstępie rozgłośnia reklamuje się słowami, że z pomocą jej audycji, żaden poniedziałek nie będzie straszny. I przyznajemy – słuchając pełnych energii i przyjemnych dla ucha utworów – zdecydowanie mają rację.

Muzyczna podróż i życiowa przygoda – tak o radiu Larmo mówią jego współtwórcy i właśnie tym chcą dzielić się ze swoimi słuchaczami. Póki co, wychodzi im to znakomicie!

Komentarze Radio Larmo

Formularz

Oby tak dalej. Kibicujemy całemu radiu. Pozdrawiamy i codziennie na wieczór słuchamy.
Radyjko jest super dalej trzymac Tak
Radyjko się pięknie rozwija. Wszyscy prezenterzy widać że chcą i potrafią dla nas grać .
Dziękuję za pozdrowienia i piękne piosenki
Pozdrawiamy całe grono DJ słuchaczy dzięki a listy przebojów polskich i niemieckich super radyjko
MAMY PIEKNA STRONE GRATULACJE DLA NASZEGO SZEFA DARKA
WITOMY I POZDROWIOMY CIEBIE PETER I GABI NO I CALO ZALOGA MILUTKO I SERDECZNIE I ZYCZYMY DUZO ZDROWKA TEGO ZYCZA Z CALEGO SERCA SOFIE I RUDI Z DAMME
pozdrowienia do szefa i szefowej do wszystkich dj za super granie i wszystkich sluchaczy super radyjko
Pozdrowienia dla mojej koleżanki Asi z pracy która ma urodziny
Pozdrawiamy z Polskiego Pilzna zPodkarpacia Lucynka I Jurek u nas też pochmurno ale Krystyna twoje radyjko nam rozjaśniło serdecznie pozdrawiamy ciebie Krysia naszego przyjaciela Toniego nasze kochane dzieci i wszystkich słuchaczy radyjka
Pozdrawiam serdecznie całe Radyjko Larmo prowadzących z Rodzinkami i wszystkich co nas teraz słuchają a słucha nas na pewno Stefka z Szwelmu dużo zdrówka i pogody ducha i miłego słuchana życzy Janek z Szombierek .
Pozdrawiamy serdecznie Krystyna Ciebie I wszystkich słuchaczy radyjka i pamiętamy też o Tonim iteż go pozdrawiamy
Dziękujemy za tak wspaniale Radyjko jak i założycielom tego Radyjka Larmo
Pozdrowienia dla wszystkich prowadzących super muzyczka pozdrawiam z pomorza
Pozdrawiam Redakcje i wszystkich słuchaczy.Super gracie i dalej tak
Super muzyczka Jonek pozdrawiam z pomorza caly zespol i życzę miłego dnia Kochani
Super radyjko proszę grajcie tak dalej dzieki
Super szefostwo i wszyscy DJ super radyjko larmujcie tak dali brawo,,!!!
ciekawa biografia zespolu Kombi na 21 10 2022 pozdrawiam prezenterów radia
Pozdrawiam cala zaloge radyjka
wszystkich sluchaczy.Wspaniala atmosfera i super muzyka..
Super radio!
Pozdrawiam całą ekipę tego Radia i słuchaczy!
Dziękuję za miłą atmosferę i wspaniałe piosenki!
Larmujcie tak dalej...
witam wszystkich i pozdrawiam
SUPER RADYJKO POLECAM KAZDY COS ZNAJDZIE DLA SIEBIE OBY GRALO NAM JAK NAJDLUZEJ
POZDRAWIAM SZEFOSTWO CZYLI GABI I DARKA WSZYSTKICH DJ JAK I SLUCHACZY
Lubia słuchać waszego grania.
FAJNA PIOSYNKA DARKA NOWICKIEGO DEJCIE I CH WIYNCEJ-POZDRAWIOMY

Radio