Poprzednie Radio
Następne Radio
Poprzednie Radio
Następne Radio

Player

Aktualnie Słuchaczy

Głosuj na Radio ONY

vote

Radio ONY

Radio ONY już na wstępie wita swoich słuchaczy hasłem: „Nysa to ludzie, Nysa to Radio ONY”. Słowa te, pozwalają domyślić się, że ideą tej stacji są ludzie. Wszystko ma sens tylko wtedy, kiedy jest z kim dzielić pasję i tworzyć wspólną rozgłośnię oraz, gdy jest dla kogo to robić. Radio ONY ma to niezwykłe szczęście, że obie strony są niezwykle oddane swojej ulubionej radiostacji.

Radio ONY nadaje regionalny program radiowy w Nysie i jej okolicach. Jest to rozgłośnia komercyjna, stworzona przez niezwykłego człowieka, wieloletniego pracownika krajowej radiofonii publicznej i prywatnej – Piotra Czajkowskiego. „Radio ONY 93,1 FM stawia sobie bardzo wysoko poprzeczkę misji, która przyświeca jego działalności. Dziennikarze przybliżają słuchaczom zawiłości dzisiejszego świata, przekonując usilnie o jego ogromnych możliwościach wynikających z eksplorowania nieodkrytych jeszcze obszarów, czyli z innowacyjności. Uśmiechają się do słuchaczy cały dzień, na bieżąco przekazując im dobre i ważne wiadomości z ich regionu. W imię tej misji stacja opowiada również o projektach, szansach Polaków, nowoczesności i o tym, w czym Polacy są coraz lepsi - innowacyjności. Zarówno założycielowi radia jak i prezenterom zależy, aby słuchacze wiedzieli, że można i wiedzieli jak. Radiowcy chcą tchnąć w nich wiarę i obudzić wyobraźnię, zmusić do myślenia i działania. Chcą, żeby stawali się innowacyjni, bo sami tacy są”.

Strona stacji ONY jest zaprojektowana w sposób niezwykle przejrzysty. Każdy z łatwością odnajdzie się, szukając najistotniejszych dla siebie funkcji. Na samej górze po lewej stronie, znajduje się logo radia. Każda z liter ma inny kolor. Barwy są żywe i doskonale oddają optymistyczny charakter rozgłośni. Z kolorowym logiem doskonale współgra czyste białe tło strony internetowej radiostacji. Na prawo od nazwy widnieje to, co dla słuchacza jest najważniejsze, a mianowicie przycisk odpowiadający za uruchomienie radia. Nie sposób go nie zauważyć, ponieważ obok niego znajduje się spory czerwony napis „słuchaj”. Poniżej umieszczona została ruchoma grafika, która ukazuje, przytoczone na początku, promowane przez rozgłośnie hasło, jak i zdjęcie przedstawiające część konsolety radiowej. Jest na niej również informacja o częstotliwości, na jakiej stacja jest nadawana.

Poniżej głównej grafiki zauważyć można zdjęcie wszystkich pracowników radia ONY. Warto zatrzymać się, choć na chwile, by lepiej poznać każdego z nich. Wystarczy kliknąć na interesującego nas prezentera, by ukazały się o nim dodatkowe informacje – zarówno z życia prywatnego jak i tego radiowego. W eterze możecie usłyszeć dziesięć niezwykłych osób, których pasją jest muzyka, rzetelnie przekazane informacje oraz kontakt ze swoimi słuchaczami. Są to osoby w różnym wieku, różnej płci oraz często innych zainteresowaniach, których łączą pozytywne wibracje i mnóstwo zapału do pracy w Radiu ONY.


Na stronie internetowej stacji znajdziecie również czat, na którym, podając swój nick, porozmawiacie z innymi odbiorcami rozgłośni. Obok okna czatu, po lewej, umieszczone jest okno, po kliknięciu którego, zostaniecie przeniesieni na profil Facebookowy radia. Tam również można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji z życia radiostacji. Na samym dole widnieją zdjęcia pracowników z siedziby rozgłośni, diagram przedstawiający zasięg stacji oraz dane kontaktowe radia. Dla tych z was, którzy są fanami portali społecznościowych rewelacyjną wiadomością będzie, że stacja ONY posiada swoje profile nie tylko na Facebooku, ale też na Instagramie, Twitterze, Linked In oraz You Tube.

Radio ONY troszczy się o to, by rozwijać zdolności swoich słuchaczy do ogólnie pojętego tworzenia. Rozgłośnia wierzy, że dzięki temu ma swój udział w pobudzaniu innowacyjności mieszkańców swojego regionu. Jak sami mówią „razem z nimi budujemy radio inaczej niż inni”.

Komentarze Radio ONY

Formularz

Pozdrawiam Ciebie Piotrze z Lugano - nareszcie można po rozrabiać bo jak powiedziałeś tu ! na antenie w Lutym urodziły się rozrabiary, tak niby jest stwierdzone .. no to rozrabiamy i Pozdrawiam Grzegorza i całą załogę radia ONY...
lubie to radio

Radio