Poprzednie Radio
Następne Radio
Poprzednie Radio
Następne Radio

Player

Aktualnie Słuchaczy

Głosuj

vote

Radio Arkadia

Radio Arkadia rozpoczęło swoją działalność 17 września 2015 roku i wita swoich słuchaczy pięknym zdjęciem, które jest kwintesencją dobrej muzyki między innymi śląskiej. Po wpisaniu adresu radia internetowego http://www.radioarkadia.pl w tle widnieje ogromna płyta winylowa. Kolorystka całej strony jest utrzymana w tonacji czerwieni oraz pomarańczy.

Interaktywna część portalu znajduje się w samym centrum strony i jest stosunkowo niewielka. Jest prosta w obsłudze, a jej wygląd minimalistyczny, co sprawia, że staje się doskonałym narzędziem do odtwarzania wspaniałych utworów dla tych, którzy cenią sobie prostotę oraz funkcjonalność. Aktywne okienko wyróżnia się swoją kolorystyką, jego twórca użył obrazu w odcieniach niebieskiego oraz fioletu przedstawiającego twarz kobiety.

Po prawej stronie portalu widnieją trzy główne ikony, po kliknięciu których możemy wejść w najważniejsze opcje dla każdego internetowego radia. Pierwsza zakładka od góry daje nam możliwość poznania wszystkich prezenterów, którzy aktywnie angażują się w funkcjonowanie radia. Niezwykle ciekawe jest to, że w Arkadii można znaleźć zarówno młodszych jak i nieco starszych prezenterów.

Interaktywne okno, oprócz zapewnienia możliwości odsłuchania radia drogą online, pokazuje również informacje na temat prezentera, audycji, ilości słuchaczy, krótkiego opisu piosenki jaka w danej chwili jest odtwarzana oraz tego, że Arkadii można posłuchać również we własnym odtwarzaczu.

Radio Arkadia jest przeznaczone dla osób, które od portalu przeznaczonego do słuchania muzyki oczekują prostoty, minimalizmu oraz dużej funkcjonalności. Ta strona pozwoli każdemu skupić się jedynie na wspaniałych melodiach, czyli tak naprawdę na tym, co najważniejsze w każdej radiostacji internetowej.

Celem radia Arkadia jest promowanie utworów i zachęcanie do kupowania oryginalnych płyt. Jest to zgodne z ustawą o prawie autorskim z dnia 1 sierpnia 2000r. Audycje nadawane są w obniżonej jakości i zgodnie z umową licencyjną "Zaiks". Radio nie ma z tego tytułu żadnych zysków. Radio Arkadia emituje muzykę aby umilić Wam czas wolny i oderwać się od rzeczywistości. To radio gdzie możecie pozyskać odrobinę radości w tej szarej codzienności.

Dodaj komentarz

Formularz

Witam i pozdrawiam życzę wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy Radia Arkadia. Piękna muzyka dla ucha i ciała????
Super muzyka pozdrawiam wszystkich z Grupy Szalonych i całe Radio Arkadia ????
Pozdrawiam serdecznie całe Radio Arkadia wszystkich Prezenterów i Prezenterki Zbyszka Małgosię Jagodę Dancie Arka i Michałka super radio bardzo miło się go słucha
Kochani dziękujemy za każdy oddany głos na nasze radio, za miłe słowa,za Wasza obecność z Nami. Pozdrawiamy życząc dobrego odbioru i zawsze radosnego humoru :) Uszy do góry i byle do weekendu :)
Pozdrawiam Arka, Moniczke i całą Grupę Szalonych. Super muzyka ????????
Pozdrawiam Radio Arkadia i całą Grupę Szaleni z rana i wieczorem ????????????
Super muzyka pozdrawiam serdecznie Radio Arkadia ????
Super muzyka pozdrawiam całą Grupę Urwisków ????????
radio Arkadia pozdrawiam prezenterow i szefostwo.Super radio,ciekawe audycje.
Pozdrawiam Radio Arkadia i całą Grupę Urwisków ???????? Kocham Was
Pozdrawiam serdecznie Radio Arkadia
Pozdrawiamy Zbyszka z Piekar Śląskich który jest fanem tej audycji i prowadzącej a obecnie przebywa na urlopie w Bezledach pozdrawiają Marta i Maciek
Serdeczne pozdrowionka dla całej Redakcji tego radyjka oby tak dalej
Witam i pozdrawiam prowadząca jak i słuchaczy ????
Witam i pozdrawiam wszystkich słuchaczy ????
Dziękuję pięknie za pozdrowienia od Margot z Berlina i też pięknie pozdrawiam.To dopiero niespodzianka :)
Pozdrowiynia posyłom do cołkiyj Redakcji R.A.
Witam serdecznie i pozdrawiam , wszystkich słuchaczy na czele z Prowadzącym....pozdrawiam Dorotę z kurnika,
Pozdrowionka dla DJ Jagody od Margot z Berlina
POZDROWIENIA DlA RADIA ARKADIA
Pozdrawiam serdecznie
Pozdrowienia dla uroczych prezenterek jednego z lepszych stacji radiowych w Europie i na świecie
Superowo gracie,też pozdrawiamyteż głosuję,tak trzymać.
Pozdrowienia dla całej zgranej ekipy radia Arkadia...
Pozdrowienia dla Teresy i Bercika z Goczałkowic razem z całą rodzinką

Radio