Poprzednie Radio
Następne Radio
Poprzednie Radio
Następne Radio

Player

Aktualnie Słuchaczy

Głosuj na Radio Arkadia

vote

Radio Arkadia

Radio Arkadia rozpoczęło swoją działalność 17 września 2015 roku i wita swoich słuchaczy pięknym zdjęciem, które jest kwintesencją dobrej muzyki między innymi śląskiej. Po wpisaniu adresu radia internetowego http://www.radioarkadia.pl w tle widnieje ogromna płyta winylowa. Kolorystka całej strony jest utrzymana w tonacji czerwieni oraz pomarańczy.

Interaktywna część portalu znajduje się w samym centrum strony i jest stosunkowo niewielka. Jest prosta w obsłudze, a jej wygląd minimalistyczny, co sprawia, że staje się doskonałym narzędziem do odtwarzania wspaniałych utworów dla tych, którzy cenią sobie prostotę oraz funkcjonalność. Aktywne okienko wyróżnia się swoją kolorystyką, jego twórca użył obrazu w odcieniach niebieskiego oraz fioletu przedstawiającego twarz kobiety.

Po prawej stronie portalu widnieją trzy główne ikony, po kliknięciu których możemy wejść w najważniejsze opcje dla każdego internetowego radia. Pierwsza zakładka od góry daje nam możliwość poznania wszystkich prezenterów, którzy aktywnie angażują się w funkcjonowanie radia. Niezwykle ciekawe jest to, że w Arkadii można znaleźć zarówno młodszych jak i nieco starszych prezenterów.

Interaktywne okno, oprócz zapewnienia możliwości odsłuchania radia drogą online, pokazuje również informacje na temat prezentera, audycji, ilości słuchaczy, krótkiego opisu piosenki jaka w danej chwili jest odtwarzana oraz tego, że Arkadii można posłuchać również we własnym odtwarzaczu.

Radio Arkadia jest przeznaczone dla osób, które od portalu przeznaczonego do słuchania muzyki oczekują prostoty, minimalizmu oraz dużej funkcjonalności. Ta strona pozwoli każdemu skupić się jedynie na wspaniałych melodiach, czyli tak naprawdę na tym, co najważniejsze w każdej radiostacji internetowej.

Celem radia Arkadia jest promowanie utworów i zachęcanie do kupowania oryginalnych płyt. Jest to zgodne z ustawą o prawie autorskim z dnia 1 sierpnia 2000r. Audycje nadawane są w obniżonej jakości i zgodnie z umową licencyjną "Zaiks". Radio nie ma z tego tytułu żadnych zysków. Radio Arkadia emituje muzykę aby umilić Wam czas wolny i oderwać się od rzeczywistości. To radio gdzie możecie pozyskać odrobinę radości w tej szarej codzienności.

Komentarze Radio Arkadia

Formularz

Witam serdecznie całe Radio Arkadia pozdrawiam Wszystkich i szczególnie Jolę Krawiec ????❤️
Pozdrawiam Wszystkich Prezenterów z Radia Arkadia super muzyka ❤️????????????
Pozdrawiam Wszystkich Prezenterów Radio Arkadia życzę miłego wieczoru jesteście super ????❤️
Super radio oraz piękna myzyka pozdrawiam całą Redakcje R.A.
Fajnie grocie, i tak trzymać. Pozdrawiamy z pięknych zielonych Mazur
Cześć. Dla radio arkadia dla prezenterów dla słuchczy
Wszelkiej pomyślności pozdrawiam
Pozdrawiam serdecznie radio Arkadia
Pozdrawiam cieplutko wszystkich słuchaczy
Dziękuję że jesteście
Gorące pozdrowienia dla całego radio Arkadia
Oraz dla cudownych słuchaczy którzy słuchają codziennie życzę wszystkim dużo radości miłego słuchania bo z muzyką żyje łatwiej o życzę sukcesów prowadzącym
Witam !
Pozdrawiam całe radio Arkadia.
Jestem pod dużym wrażeniem prezentowanego dzisiaj w nowościach utworu pod tytułem W tym pięknym niebie młodej wokalistki Antosi. Wyśpiewane cudowne emocje, piękna niecodzienna barwa głosu oraz słowa które chwytają za serce. Łezka wypłynęła sama słuchając tej piosenki. Życzę z całego serca młodej wokalistce sukcesów.
Pozdrawiam całą wspaniałą Redakcje tego fajnego radyjoka oraz tych kerzy sluchajom jak tukej fajniscie grajom
Super radio fajna muza i profesjonalnie prowadzenie audycji brawo życzę dalszych sukcesów
Witam i pozdrawiam życzę wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy Radia Arkadia. Piękna muzyka dla ucha i ciała????
Super muzyka pozdrawiam wszystkich z Grupy Szalonych i całe Radio Arkadia ????
Pozdrawiam serdecznie całe Radio Arkadia wszystkich Prezenterów i Prezenterki Zbyszka Małgosię Jagodę Dancie Arka i Michałka super radio bardzo miło się go słucha
Kochani dziękujemy za każdy oddany głos na nasze radio, za miłe słowa,za Wasza obecność z Nami. Pozdrawiamy życząc dobrego odbioru i zawsze radosnego humoru :) Uszy do góry i byle do weekendu :)
Pozdrawiam Arka, Moniczke i całą Grupę Szalonych. Super muzyka ????????
Pozdrawiam Radio Arkadia i całą Grupę Szaleni z rana i wieczorem ????????????
Super muzyka pozdrawiam serdecznie Radio Arkadia ????
Super muzyka pozdrawiam całą Grupę Urwisków ????????
radio Arkadia pozdrawiam prezenterow i szefostwo.Super radio,ciekawe audycje.
Pozdrawiam Radio Arkadia i całą Grupę Urwisków ???????? Kocham Was
Pozdrawiam serdecznie Radio Arkadia
Pozdrawiamy Zbyszka z Piekar Śląskich który jest fanem tej audycji i prowadzącej a obecnie przebywa na urlopie w Bezledach pozdrawiają Marta i Maciek
Serdeczne pozdrowionka dla całej Redakcji tego radyjka oby tak dalej
Witam i pozdrawiam prowadząca jak i słuchaczy ????

Radio