Poprzednie Radio
Następne Radio
Poprzednie Radio
Następne Radio

Player

Aktualnie Słuchaczy

Głosuj

vote

Radio Arkadia

Radio Arkadia rozpoczęło swoją działalność 17 września 2015 roku i wita swoich słuchaczy pięknym zdjęciem, które jest kwintesencją dobrej muzyki między innymi śląskiej. Po wpisaniu adresu radia internetowego http://www.radioarkadia.pl w tle widnieje ogromna płyta winylowa. Kolorystka całej strony jest utrzymana w tonacji czerwieni oraz pomarańczy.

Interaktywna część portalu znajduje się w samym centrum strony i jest stosunkowo niewielka. Jest prosta w obsłudze, a jej wygląd minimalistyczny, co sprawia, że staje się doskonałym narzędziem do odtwarzania wspaniałych utworów dla tych, którzy cenią sobie prostotę oraz funkcjonalność. Aktywne okienko wyróżnia się swoją kolorystyką, jego twórca użył obrazu w odcieniach niebieskiego oraz fioletu przedstawiającego twarz kobiety.

Po prawej stronie portalu widnieją trzy główne ikony, po kliknięciu których możemy wejść w najważniejsze opcje dla każdego internetowego radia. Pierwsza zakładka od góry daje nam możliwość poznania wszystkich prezenterów, którzy aktywnie angażują się w funkcjonowanie radia. Niezwykle ciekawe jest to, że w Arkadii można znaleźć zarówno młodszych jak i nieco starszych prezenterów.

Interaktywne okno, oprócz zapewnienia możliwości odsłuchania radia drogą online, pokazuje również informacje na temat prezentera, audycji, ilości słuchaczy, krótkiego opisu piosenki jaka w danej chwili jest odtwarzana oraz tego, że Arkadii można posłuchać również we własnym odtwarzaczu.

Radio Arkadia jest przeznaczone dla osób, które od portalu przeznaczonego do słuchania muzyki oczekują prostoty, minimalizmu oraz dużej funkcjonalności. Ta strona pozwoli każdemu skupić się jedynie na wspaniałych melodiach, czyli tak naprawdę na tym, co najważniejsze w każdej radiostacji internetowej.

Celem radia Arkadia jest promowanie utworów i zachęcanie do kupowania oryginalnych płyt. Jest to zgodne z ustawą o prawie autorskim z dnia 1 sierpnia 2000r. Audycje nadawane są w obniżonej jakości i zgodnie z umową licencyjną "Zaiks". Radio nie ma z tego tytułu żadnych zysków. Radio Arkadia emituje muzykę aby umilić Wam czas wolny i oderwać się od rzeczywistości. To radio gdzie możecie pozyskać odrobinę radości w tej szarej codzienności.

Dodaj komentarz

Formularz

Pozdrawiamy Naszą wielopokoleniową rodzinkę która slucha teraz radia,team Arkadia i wszystkich słuchaczy.Milej niedzieli życzymy. Słoneczko w Ustroniu pięknie świeci, posyłamy Wam te promyki słoneczka na cały tydzień.
Pozdrowienia dla wszystkich słuchaczy. Za niedługo wiosna i zaczną się porządki wiosenne,
Przy dobrej muzyce dobrze się pracuje
Fajnie grocie
Witamy i pozdrawiamy cały team radiowy -tak trzymać. Gracie rewelacyjnie a to dlatego że kochacie to co robicie. Życzymy tylko udanych audycji, Pozdrawiamy również bardzo serdecznie słuchaczy i życzymy tylko trafionych piosenek.
Dzień dobry,tu Wojciech Mors Łebski, będąc wczoraj tj.sobota 21.I.2023 przejazdem w okolicach miasta Goczałkowice, wracając z gór,z ferii zimowych usłyszałem w radiu Arcadia pozdrowienia szerokiej drogi od kolegi przyjaciela Bercika. Niesamowicie mila niespodzianka sprawiła nam podróżującym nad morze wiele radości za które pięknie dziękujemy. Berciku Drogi jesteście cudownie sympatycznymi osobami
Serdeczne Pozdrowienia Dla Małgorzaty RA i Zbyszka z Piekar(Brzezin) Na Wspólnej Drodze Zycia Oraz Podziękowania Małgorzacie z RA Za Wspólne Prawie 30 Lat Małzeństwa .Tadeusz Papierowy Mąż
Pozdrawiam serdecznie bardzo lubie posluchac waszych piosenek
Witam słuchaczy Radia Arkadia. Kochani przesyłam Wam serdeczne pozdrowienia i podziękowania za to, że jesteście i także umilacie czas w czasie audycji. Buziaki dla Was.
Witam wszystkich słuchaczy całe radio Arkadia Prezenterów i Prezenterki bardzo lubię słuchać radia lecą fajne piosenki można kogoś pozdrowić i to się liczy
Pozdrawiam serdecznie prowadzacych
Witam wszystkich słuchaczy radia Arkadia! Przy audycji czas mija błyskawicznie i miło!
Dziś Radio Arkadia ma swoje siódme urodziny ,życzę wszystkim słuchaczom dalszego miłego odbioru ,oraz ekipie dalszych sukcesów ,niech to radyjko gra nam do końca świata i o jeden dzień dłużej,pozdrawiam założycielkę Gosię.
Milego dnia zycze pozdrawiam cala ekipę Radia Arkadia oraz Ciebie Jonek
Dzien dobry milego dnia życzę i pozdrrawiam
Milego popoludnia dla Jonka i calego zespołu pozdrawiam z pomorza
Wszystkiego dobrego w Nowym roku:-)
Dziś swoje naste urodziny obchodzi szefowa radyjka a więc Gosiu...
Takie to szczere, proste życzenia
Ci ofiarujemy w dniu Twego urodzenia:
Wiele uśmiechów, a mało żałości,
Długich lat życia w szczęśliwości,
Dobrego zdrowia i pomyślności,
Jak najmniej smutków, dużo radości,
Dużo przygód, morza wrażeń,
Moc słodyczy, nic goryczy
Tego Tobie Zosia z Adamem życzy!
Przed nami Nowy Rok. To zawsze czas pełen nadziei na lepsze jutro, na lepiej płatną i satysfakcjonującą pracę, powiększenie rodziny, poznanie tej jednej, jedynej na całe życie wybranki lub wybranka. I tego właśnie życzmy sobie i wszystkim radiosłuchaczom oraz całej załodze Radia Arkadia w 2021 roku, dodając do tego sporą dawkę wzajemnej życzliwości, zrozumienia, cierpliwości a także tej wyczekiwanej od dawna wygranej w lotto. Teraz z pewnością szczęście się do nas uśmiechnie. Nie zapominajmy też o ZDROWIU, bo jak głosi stara prawda, jeśli jest dobre zdrowie, to wszystko inne się jakoś ułoży. No i na koniec noworoczne postanowienia:-) nie będę już palił(a), przechodzę na dietę, zacznę aktywnie spędzać czas, może zacznę regularnie biegać? Nie poddawajcie się, jeśli od razu Wam nie wyjdzie. Wszak zawsze jest dobry czas, by coś zmienić w swoim życiu. A mamy na to całe 12 długich miesięcy. Tak więc wszystkiego dobrego w Nowym Roku i obyśmy mogli składać sobie życzenia także na 2022 rok w dobrym zdrowiu ! Dosiego !!!
Redakcji jak i słuchaczom Radia Arkadia życzymy
Wielu sukcesów, odważnych marzeń,
mądrych decyzji, satysfakcji, spokoju
i pomyślności na cały Nowy 2020 Rok,
przesyłają Zosia z Adamem z Rybnika.
Witam, miło się słucha. Pozdrawiam prowadzących oraz słuchaczy tego sympatycznego radyjka.
Ślicznie dziękuję za super nutki. Pozdrawiam szefostwo Tego Radia i wszystkich prezenterów oraz miłych słuchaczy.
Super radio
Super radio internetowe
Witam i milo pozdrawiam radio Arkadia milego weekendu
Ta i nie tylko ulubione melodie Darka uwielbiam i cieplo Pozdrawiam

Radio