Poprzednie Radio
Następne Radio
Poprzednie Radio
Następne Radio

Player

Aktualnie Słuchaczy

Głosuj

vote

Radio Sekret

Miła atmosfera, dobra zabawa oraz niezliczona ilość pięknych chwil, to synonimy przeżyć, jakie jako słuchacze Radia Sekret możemy doświadczać każdorazowo po włączeniu właśnie tego niesamowitego radia internetowego.

Sekret to radio prywatne, i jak sami prezenterzy przyznają, zostało założone po to, by dzielić się muzyką z najbliższym gronem rodziny, przyjaciół oraz znajomych. Nie wyklucza oczywiście osób spoza tego grona, ponieważ każdy, kto je odwiedza, poprzez serdeczną atmosferę może poczuć się właśnie jak członek wielkiej radiowej rodziny. Na antenie prezentowane są utwory, które mają zachęcać słuchaczy do kupna oryginalnych płyt wykonawców oraz bliższego zapoznania się z ich twórczością. Głównym celem prezenterów radiowych jest sprawianie przyjemności słuchaczom, a nie rozpowszechnianie muzyki dla celów komercyjnych.

Sama strona internetowa Radia Sekret jest bardzo czytelna i niezwykle instynktowna jeżeli chodzi o użytkowanie. Kolorystyka utrzymuje się w spokojnych czarno fioletowych odcieniach, dzięki czemu słuchacz może całą swoją uwagę poświęcić muzyce, a nie niepotrzebnym nachalnym barwom. Na stronie głównej bez problemu odnaleźć możemy okno, w którym wyświetlane są informacje o tym, jaki utwór jest w danym momencie grany, podczas jakiej audycji, kto ją prowadzi, jak również to, ilu słuchaczy aktualnie dzieli z nami muzyczną ucztę. Po prawej stronie znajduje się niewielki odtwarzacz, gdzie możemy zmniejszyć, bądź zwiększyć głośność oraz zatrzymać lub uruchomić odtwarzaną aktualnie muzykę. Strona główna daje możliwość sprawdzenia, kto w danym dniu ma imieniny, jaki znak zodiaku jest aktualny oraz napisania wiadomości na GG, jeśli chcielibyśmy zrobić przyjemność lub niespodziankę urodzinową ważnej dla siebie osobie. Na samej górze znajdują się zakładki prowadzące do takich przestrzeni jak: strona startowa, pozdrowienia, ramówka, ekipa radia, czat radia, panel dj i konfiguracja ICQ. Tam znajdują sie wszystkie najistotniejsze informacje. Miejsca te pozwalają także na zawiązywanie nowych przyjaźni poprzez czat, czy możliwość wysłania pozdrowień.

Niezwykle rodzinną atmosferę na którą stawia Radio Sekret budują prezenterzy. Rewelacyjne jest to, że możemy poznać każdego z nich nie tylko poprzez przedstawiany przez nich repertuar, ale również wizualnie, ponieważ wszyscy na stronie radia zamieścili swoje zdjęcie, co niezwykle skraca dystans między słuchaczem a prezenterem i pozwala poczuć się jak w rodzinie.

Muzyka nie tylko daje nam ukojenie i dostarcza rozrywki. Jest czymś więcej. Można poznać człowieka po muzyce jakiej słucha. Te piękne słowa Paulo Coelho będą myślą przewodnią oraz zaproszeniem dla wszystkich tych, którzy zdecydują się razem z Radiem Sekret przeżywać swoją przygodę z muzyką.

Dodaj komentarz

Formularz

Załoga Radia Sekret bardzo dziękuję Wspaniałym Słuchaczom za 9 wspaniałych lat miłej zabawy przy dobrej muzyce. Życzymy aby Wszyscy dalej przez wiele lat się bawili i miło czas spędzili na Radio Sekret.
Radio SEKRET to cudowna sprawa...
gdy je włączysz zaczyna się zabawa...
wszyscy dookoła tańczą i śpiewają....
bo natchnienie od muzyki mają....
Tu sie miło pozdrawiamy...
i na każdego prezentera czekamy.....
Kosze kwiatów dla Was zostawiam
i całą ekipę z Motylka na czele serdecznie pozdrawiam.
100 LAT i dłużej dla RADIA SEKRET !!!!!!!
Pozdrawiam wspaniałą ekipę Radia Sekret...
wszyscy prezenterzy som super
Witam i pozdrawiam Naszą panią dyrektor Małgosię Motylkę , prezenterki , prezentów , adminów , słuchaczy - gości na salonie radiowym i słuchających naszego Radia Sekret zapraszam do wspólnej i udanej zabawy
Hello pozdrawiam wszystkich sekretnych słuchaczy zapraszam do słuchania naszego Radia w imieniu swoim jak i całej załogi ....gramy i bawimy sie na radiowym czacie. Pozdrawiam naszą wspaniałą szefową Małgosie Motylkę i dziekujemy za miłą i serdeczną atmosferę ❤❤❤
Witam kochane Radio! Chciałam bardzo podziękować kochanej Joleczce i koleżance za wczorajsze życzenia i piosenkę. Byłam bardzo wzruszona, taka niespodzianka! Pozdrawiam Was kochane Radio a Jolce i koleżance życzę wszystkiego najlepszego i wyślijcie proszę dla niej wzajemnie piosenkę ode mnie. Krystyna z Niemiec.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości oraz błogosławieństwa Bożego w każdym dniu nadchodzącego Roku wszystkim Wspaniałym Słuchaczom życzy załoga Radia Sekret
Pozdrawiam Was wszystkich kochane Sekreciki
radyjko jest super super super
Super muza
Z pozdrowieniami dla wszystkich SEKRECIKÓW   i w ramach wsparcia, polecam sentencję...„Jeśli ktoś traktuje Cię źle, pamiętaj, że jest coś nie tak z nim, a nie z Tobą. Normalni ludzie nie niszczą innych ludzi.”
radyjko jest super
Radyjko Sekret super super super.
Pozdrawiam!! Fajne radyjko lux muza.
Małgosiu Motyleczko, stworzyłaś to radyjko na którym my sluchacze z ogromną przyjemnością przebywamy.Masz tu Wspaniałą załogę Prezenterow którzy swoją muza radują nasze Serca I koją duszę.Dziekuje.Jestescie najlepsi
Serdeczne i spontaniczne, a za razem profesjonalne, prowadzenie audycji "Radia Sekret" stwarza szczególny klimat i nastrój. To wielka sztuka w przekazie radiowym (i nie tylko). Słuchając pozdrowień od słuchaczy, na Waszej antenie, jak i czytając tutaj większość komentarzy, Jest nam potrzebna taka platforma komunikacji między ludźmi. Proszę-nie róbcie wyścigów: które radio lepsze, które gorsze.
Super Radio "SEKRET" - pozdrawiam całą załogę - wspaniale upływa z Wami czas
witam i pozdrawiam wszystkie Sekreciki
Radio sekret jest debest uwielbiam je
Super trzymajcie tak dalej .Pozdrowienia!!!
Mannheim pozdrawia radyjko radyjko jest super wszystko na radyjku super.
super radio Polecam
radyjko jest super prosze trzymac tak dalej
Pozdrawiam ekipe oraz sluchaczy RADIO SEKRET.....SUPER RADIO tak trzymajcie

Radio