Poprzednie Radio
Następne Radio
Poprzednie Radio
Następne Radio

Player

Aktualnie Słuchaczy

Głosuj na Radio Sekret

vote

Radio Sekret

Miła atmosfera, dobra zabawa oraz niezliczona ilość pięknych chwil, to synonimy przeżyć, jakie jako słuchacze Radia Sekret możemy doświadczać każdorazowo po włączeniu właśnie tego niesamowitego radia internetowego.

Sekret to radio prywatne, i jak sami prezenterzy przyznają, zostało założone po to, by dzielić się muzyką z najbliższym gronem rodziny, przyjaciół oraz znajomych. Nie wyklucza oczywiście osób spoza tego grona, ponieważ każdy, kto je odwiedza, poprzez serdeczną atmosferę może poczuć się właśnie jak członek wielkiej radiowej rodziny. Na antenie prezentowane są utwory, które mają zachęcać słuchaczy do kupna oryginalnych płyt wykonawców oraz bliższego zapoznania się z ich twórczością. Głównym celem prezenterów radiowych jest sprawianie przyjemności słuchaczom, a nie rozpowszechnianie muzyki dla celów komercyjnych.

Sama strona internetowa Radia Sekret jest bardzo czytelna i niezwykle instynktowna jeżeli chodzi o użytkowanie. Kolorystyka utrzymuje się w spokojnych czarno fioletowych odcieniach, dzięki czemu słuchacz może całą swoją uwagę poświęcić muzyce, a nie niepotrzebnym nachalnym barwom. Na stronie głównej bez problemu odnaleźć możemy okno, w którym wyświetlane są informacje o tym, jaki utwór jest w danym momencie grany, podczas jakiej audycji, kto ją prowadzi, jak również to, ilu słuchaczy aktualnie dzieli z nami muzyczną ucztę. Po prawej stronie znajduje się niewielki odtwarzacz, gdzie możemy zmniejszyć, bądź zwiększyć głośność oraz zatrzymać lub uruchomić odtwarzaną aktualnie muzykę. Strona główna daje możliwość sprawdzenia, kto w danym dniu ma imieniny, jaki znak zodiaku jest aktualny oraz napisania wiadomości na GG, jeśli chcielibyśmy zrobić przyjemność lub niespodziankę urodzinową ważnej dla siebie osobie. Na samej górze znajdują się zakładki prowadzące do takich przestrzeni jak: strona startowa, pozdrowienia, ramówka, ekipa radia, czat radia, panel dj i konfiguracja ICQ. Tam znajdują sie wszystkie najistotniejsze informacje. Miejsca te pozwalają także na zawiązywanie nowych przyjaźni poprzez czat, czy możliwość wysłania pozdrowień.

Niezwykle rodzinną atmosferę na którą stawia Radio Sekret budują prezenterzy. Rewelacyjne jest to, że możemy poznać każdego z nich nie tylko poprzez przedstawiany przez nich repertuar, ale również wizualnie, ponieważ wszyscy na stronie radia zamieścili swoje zdjęcie, co niezwykle skraca dystans między słuchaczem a prezenterem i pozwala poczuć się jak w rodzinie.

Muzyka nie tylko daje nam ukojenie i dostarcza rozrywki. Jest czymś więcej. Można poznać człowieka po muzyce jakiej słucha. Te piękne słowa Paulo Coelho będą myślą przewodnią oraz zaproszeniem dla wszystkich tych, którzy zdecydują się razem z Radiem Sekret przeżywać swoją przygodę z muzyką.

Komentarze Radio Sekret

Formularz

Pozdrawiam całe Radio Sekret i ślicznie dziękuję za pozdrowienia miła przyjemna niespodzianką spotkała mnie w pracy .wszędzie jesteście ze mną a ja z Wami ściskam wszystkich bez wyjątku ????☕️????????‍♀️????❤️????????????????????????????????????
Życzę dużo zdrówka I niech nam to radyjko sekret gra jak najdłużej ze wspanialymi prezenterkami ,oraz prezenterami. Dziękuję.Bożena
Radio sekret codziennie nam gra i tu zbiera sie cała ferajna.Miło czas spędzamy i super muzyki słuchamy bo prezenterzy i admini o radyjko dbają i czas nam umilają.Nigdzie nie znajdziecie takiego radyjka w świecie.Pozdrowienia dla Małgosi Motylki i całej załogi sekretnego radyjka i tak dalej trzymajcie.
Pozdrawiam Elę i Zena ze Szwecji oraz prowadzących radyjko
Witam Małgosię Motylke z całą załoga Radia Sekret serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy na salonik muzyczny pozdrawiam wszystkich uczestników i miłośników radia sekret
Pozdrawiam mojego męża Roberta i moje córki Marcelinę i Magdalenę oraz całe radio ????
Witam przyjaciol super radyjka sekret,bo ma super muzyke
jestesśćenajlepszą

nic dodać nic ująć jestteście nalepsi prowadzeniu ałdycji i graniu oraz wystkich prezenterów adminów pozdrawiam serdecznie i miło kochany sekreciku prosze wybaczyc za pisownie

spaniałe radio i prezenterzy iadminy bardzo mi la atmosfera i zabawa
Najwspanialsza Małgorzato Motylko ..masz najlepsze Radio Sekret w Sieci i niech ta wieść w Świat poleci.. Zawsze z Sercem Jesteś z Nami a my z Tobą i Twoimi Niesamowitymi Prezenterami..Kochamy Was ????????
Witam serdecznie z Southampton !!! Pięknie gracie ❤️
Radyjko super super super
radyjko jest super super D.J:
Dziś są urodziny naszej założycielki dyrektorki Motylki tego wspaniałego radyjka sekret Życzę dużo zdrówka I niech nam to radyjko sekret gra jak najdłużej ze wspanialymi prezenterkami ,oraz prezenterami. Dziękuję.
Lubie radio sekret jest super muzyka
Witam miło słuchaczy
Milion białych róż dla przyjaciela
Teresko i przyjaciółki zapraszamy na stronę radia na pozdrowienia tu nie widzimy podczas audycji pozdrawiamy milutko
Witam serdecznie proszę Mariusza Kalaga siedem czerwonych róż dla Mirka
Witam chciałabym zamówić piosenkę Siedem czerwonych róż to mi się wydaje chyba śpiewa Mariusz Kalaga dla przyjaciela Mirka od przyjaciółki
Buziaki. Życzenia dla Wszystkich Słuchaczy Ania z Iławy
Bardzo fajna muza.. Do tanca i do różańca! ;-)
Kochane Radyjko! Chciałam wysłać życzenia Jolce koleżance... Są zamknięte pozdrowienia... Jak inaczej mogę jej wysłać?
Dziękuję za życzenia urodzinowe wszystkim którzy złożyli mi życzenia za okazaną mi pamięć i serce .I choć to świat wirtualny to ciepło się czuje za to że jesteście, serdecznie dziękuje dyrektorce Motylce, że tak ma wspaniałe prezenterki i prezenterów na radyjku sekret i słuchaczy .Za to ze jesteście po prostu dziękuję(*_*).
Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy, suto zastawionych stołów, dużo wody w poniedziałek, bogatego zająca i jak najmilszych spotkań w gronie przyjaciół i rodziny dla wszystkich wspaniałych słuchaczy życzy Załoga Radio Sekret.
Załoga Radia Sekret bardzo dziękuję Wspaniałym Słuchaczom za 9 wspaniałych lat miłej zabawy przy dobrej muzyce. Życzymy aby Wszyscy dalej przez wiele lat się bawili i miło czas spędzili na Radio Sekret.

Radio