Poprzednie Radio
Następne Radio
Poprzednie Radio
Następne Radio

Radio Vanessa FM

Player

Aktualnie Słuchaczy

Głosuj na Radio Vanessa FM

vote

Radio Vanessa FM

Radio Vanessa FM gra dla swoich słuchaczy nieprzerwanie od 5 czerwca 1994 roku. Początki radia nie były łatwe ze względu na ograniczone środki i małe doświadczenie ekipy. Jednak załoga radia stanęła na wysokości zadania i rozwinęła śląskie radio mające integrować środowisko lokalne i promować regionalną kulturę.

Radio Vanessa FM prezentuje obecnie muzykę głównie dla dorosłego odbiorcy, ze sloganem "Radio Vanessa - na każdy dzień!". Radio nadaje zarówno drogą tradycyjną (100,3 MHz z Raciborza, 95,8 MHz z Krapkowic i 94,9 MHz z Olesna) jak i online.

Na wniosek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Radio Vanessa FM otrzymało Nagrodę Mediów NIPTEL. Nagroda ta świadczy o obiektywizmie, profesjonalizmie oraz rzetelności nagradzanego.

Zespół radia robi wszystko, aby każdy słuchacz znalazł wśród audycji coś wyjątkowego dla siebie. Programy typu "Autoekspert", "VIP Mikser", "Dzieci mówią" czy "Muzyczne kalendarium" mają swoich stałych słuchaczy.

Muzyka w Radiu Vanessa FM nie ogranicza się do śląskich piosenek. W zakładce "muzyka" możemy zauważyć wpływy niemal wszystkich stylów muzycznych. Na uwagę zasługuje tu codzienna, wieczorna lista przebojów - Fresz Lista.

Komentarze Radio Vanessa FM

Formularz

pozdrawiam Janusz
Serdeczne pozdrowienia dla Wszystkich w Radio Vanessa, Dziękuje za piękny program i wspaniałych gości.
Pozdrowiynia do colkij zalogi Radia Vanessa i Zalogi Radia Wesole Slonzoki od Mariusza.
Serdecznie pozdrawiom Moja kochana ciotka Lucka i kuzynka Ula z Düren
serdecznie pozdrawiam mojego kochanego meza krystiana twoja zonka iwonka
serdzecznie pozdrawiam radio vanesa . chce pozdrowic mojego kochanego meza krystiana kocham cie iwonka twoja zonka.
Pozdrowienia dla mojej mamy i dziadków z Lubomi którzy słuchają radia vanessa oraz serdecznie życia dla Jurka z Lubomi pozdrawia Daria.
Podziękowanie za piękne granie pod przewodnictwem P. Piotra . Pozdrowionka dla P. Marzenki - tak to ja z pociągu !
Tomek Coral dziękujemy za udział w audycji. Jak zwykle było fajnie.
WZYWAJA DO MODLITWY ZA OJCZYZNE SLUNSK
przsylm pozdrowiena da moich rdzicow otto i agnes z dabrowki gornej co teraz obiad na balkone jedza i waszego radia sluchaja duzo slonca i milej niedzieli. prosze piosenke.
Pozdrowienia dla OSP MAKOW z okazji 130 lecia skladaja druhowie z JASTRZEBIA-ZDROJU.
Serdeczne życzenia składam kochającej mamie z okazji dnia matki życzę wszystkiego najlepszego dużo uśmiechu na co dzień zdrowia pogody ducha życzy syn Klaudiusz.
dla mojej mmy agnieszki mitteladt okazji dnia mamy wszyskiego najlepszego, zdrowia i podziekowania tysiac calusow
Słuchałem w niedzielę Radia vanessa. Program prowadził chyba jakiś nowy pan. Było rewelacyjnie. nowe piosenki ciekawe informacje. Pozdrawiam
Pozdrawiam serdecznie z Sycylii
Pozdrawiam serdecznie z Sycylii
POZDROWIENIA z RYBNIKA pięknie gracie super radio!!
Gdzie jest Krzysztof Ł ?
Pozdrawiam serdecznie zespół banita bend i pozdrawiam serdecznie ich i mamę oraz brata znajomych na FB i na działce i bym chciał od ich dwie fajne piosenki zespołu banita bend pierwsza piosenka lato a drugą piosenkę
dla mamy
wkurwiacie tymi reklamami fałszywymi sklepy spchar niema takich cen
Miej dobre słowo na, każdą okazję które jest zawsze innym przyjazne obdarzaj bliskich, życzliwych Ci ludzi tym co iskierkę radości wzbudzi. Niedługo potem otrzymasz to samo będzie to wtedy Twoja reklama gdy rzucisz w koło ciepłe spojrzenie odkryjesz przyjaźń i zrozumienie. Dając więc komuś ciepło w darze czynisz go lepszym w każdym wymiarze siejąc nasiona dobroci w rzędzie wtedy na pewno szczęśliwą /ym będziesz.. .
Wesolych Swiat Bozego Narodzenia dla calej rodziny Herzog z Brzezia duzo milosci radosci i spokoju przeysla corka Ania
WSZYSTKIEGO DOBREGO W TE SWIETA BOZEGO NARODZENIA ZYCZA DLA MOJCH KOCHANYCH DZIECI I ZNAJOMYCH ORAZ DLA CALEJ EKIPY RADIA WANNESA
kurdem mam nadzieja ze urodzinki Darka Sosny sa najfajniejsze z tego roku... pozdrowka Szczescia i Zdrowka dla solenizanta zycza Irka i duzy Hansik

Radio