Radio Sekret

Chat - Śląskie Radio Top Sender

Zapraszamy wszystkich na nasz nowopowstaly CHAT na Discordzie, jest to wirtualne miejsce spotkań dla wszystkich słuchaczy śląskiej muzyki na Śląskie Radio Top Sender. Jeśli jeszcze nie jesteś z nami na Discordzie, zachęcamy Cię do zalogowania się i dołączenia do naszej społeczności. Tam możesz porozmawiać z innymi słuchaczami, a także z nami


Link do naszego kanału na Discordzie znajdziesz tutaj:
https://discord.gg/wJyY4TanHw.

Do zobaczenia w naszym wirtualnym miejscu spotkań!

Śląskie Radio Top Sender

Top Sender

Serdecznie witamy na stronie Śląskie Radio Top Sender. Znajdziesz tu obszerną listę (w formie rankingu) śląskich internetowych stacji radiowych lub tych, które śląską muzykę na swoich audycjach prezentują.

Każdego dnia możesz zagłosować na swoje ulubione stacje radiowe lub zespoły muzyczne. Dołącz do naszej zabawy już dziś. Dla Twojej wygody posegregowaliśmy listę stacji tak, abyś za pomocą jednego przycisku mógł wybrać, czy chcesz korzystać z listy ułożonej alfabetycznie czy listy według poziomu aktualnej słuchalności.

Słuchając swojej ulubionej muzyki możesz śledzić prowadzone przez nas rankingi.

Ranking aktualnej słuchalności to widoczna w lewej kolumnie lista stacji posegregowana według liczby słuchaczy, którzy aktualnie słuchają poszczególnych stacji radiowych. tworzony jest na podstawie liczby głosów oddanych na stacje radiowe przez gości odwiedzających naszą stronę internetową w ciągu jednego miesiąca. Ranking średniej dziennej słuchalności prowadzony jest w oparciu o średnią liczbę słuchaczy, którzy w ciągu całego dnia słuchali poszczególnych stacji radiowych.

Wasza Muzyka

Prywatne stacje radiowe cieszą się coraz większą popularnością, zyskując nowych słuchaczy.

Poznaj zalety prywatnych radiostacji i przekonaj się, że to najlepszy wybór. Takie stacje są wolne od reklam, dzięki czemu możesz słuchać muzyki bez zakłóceń i rozpraszania. Chcesz posłuchać ulubionego utworu albo zrobić niespodziankę znajomemu? Nic prostszego – zamów wybraną piosenkę a prezenter zagra ją online. Nieważne, ile masz lat i jakiej muzyki słuchasz. Ogromy wybór prywatnych stacji radiowych sprawia, że nawet najbardziej wymagający słuchacze znajdą coś dla siebie. Odkryj swoje ulubione miejsce muzyczne i nastaw się na dobrą zabawę, rodzinną atmosferę i poznawanie nowych znajomych.

Wasze Radio

Gwarantujemy naszą rzetelność i dokładność. Wszystkie wyniki udostępniane na stronie Śląskie Radio Top Sender prowadzone są bardzo sumiennie i szczegółowo. Dodatkowo, w przypadku stacji, które mają kilka serwerów muzycznych nasze rankingi pokazują sumę wszystkich statystyk słuchalności. Prowadzone na naszej stronie rankingi słuchalności i popularności to świetny sposób na promowanie internetowych stacji radiowych. W dowolnej chwili do naszego rankingu może przystąpić każde niemieckojęzyczne radio internetowe, które udostępnia statystyki słuchalności.

Więcej informacji przeczytasz w regulaminie Śląskie Radio Top Sender. Znajdziesz w nim przydatne informacje dotyczące możliwości przystąpienia do rankingu, jak również zasady udziału w głosowaniu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zwycięzcy - radia prywatne

Prywatne stacje radiowe, które w poprzednim miesiącu uzyskały największą ilość głosów.
Podium 1
1
Radio Bercik Silesia
3319 głosów
Podium 2
2
Wesołe Slonzoki
1431 głosów
Podium 3
3
Radio u Gaby
1422 głosów

Zwycięzcy - radia komercyjne

Komercyjne stacje radiowe, które w poprzednim miesiącu uzyskały największą ilość głosów.
Podium 1
1
Silesia FM
141 głosów
Podium 2
2
Radio Opole
123 głosów
Podium 3
3
Radio Vanessa FM
110 głosów

Imprezy

Lista nadchodzących wydarzeń koncertowych śląskich zespołów
Krzysztof Koniarek
28.02.2024
PM.
Bałtycka 9
76-107 Jarosławiec
Koncert.
Koncert.
Krzysztof Wierzchowski
28.02.2024  10:00
Śląski Teatr Impresaryjny.
Piotra Niedurnego 69
41-709 Ruda Śląska
Spektakl pt ,,Mało Szcziga z Karmańskiego''
Impreza biletowana.
Baciary
29.02.2024
Restauracja Watra
Władysława Zamoyskiego 2
34-500 Zakopane
Koncert.
Koncert.
Dołącz do nas na Facebooku

Dołącz do nas na Facebook`u

Zachęcamy do odwiedzania naszego profilu na Facebook’u.

Znajdziesz tam najświeższe informacje z życia radia i dowiesz się, co się u nas aktualne dzieje. Jeśli lubisz naszą stronę, dołącz do nas i powiedz o niej znajomym. Spotkajmy się wszyscy online.

Komentarze

Wspaniale Radio Best. Słuchajcie bo warto my codziennie
24.02.2024
Christoph Best
Pozdrawiam całe Radio Sekret i ślicznie dziękuję za pozdrowienia miła przyjemna niespodzianką spotkała mnie w pracy .wszędzie jesteście ze mną a ja z Wami ściskam wszystkich bez wyjątku ????☕️????????‍♀️????❤️????????????????????????????????????
24.02.2024
Iwona Nowak ( Iwetka)
Kris ale Ty przepięknie grasz!!!!!!!!!!! jestem zachwycona. Pozdrawiam Cię
22.02.2024
Kasia
Witam można prosić o utwór grany wczoraj o 18 40 dziękuję
22.02.2024
Krzychu
Pozdrawiam serdecznie radio Arkadia
Pozdrawiam cieplutko wszystkich słuchaczy
Dziękuję że jesteście
20.02.2024
Beata
Gorące pozdrowienia dla całego radio Arkadia
Oraz dla cudownych słuchaczy którzy słuchają codziennie życzę wszystkim dużo radości miłego słuchania bo z muzyką żyje łatwiej o życzę sukcesów prowadzącym
19.02.2024
Beatka Warszawa
Najlepsze radio w internecie. Przede wszystkim profesjonalne radio. Polecacie wszystkim to radio.
19.02.2024
Marek silesia
SZKOCJA POZDRAWIA UK WIELKA BRYTANIA
19.02.2024
TADEUSZ PIETRUCHA
Życzę dużo zdrówka I niech nam to radyjko sekret gra jak najdłużej ze wspanialymi prezenterkami ,oraz prezenterami. Dziękuję.Bożena
17.02.2024
Bożena ze Stargardu
Radio sekret codziennie nam gra i tu zbiera sie cała ferajna.Miło czas spędzamy i super muzyki słuchamy bo prezenterzy i admini o radyjko dbają i czas nam umilają.Nigdzie nie znajdziecie takiego radyjka w świecie.Pozdrowienia dla Małgosi Motylki i całej załogi sekretnego radyjka i tak dalej trzymajcie.
17.02.2024
TajemniczyS
© Śląskie Radio Top Sender

Materiały na tej stronie są dostępne do wykorzystania pod warunkiem podania źródła lub linku do naszej strony. Prosimy o zachowanie zasad etyki dziennikarskiej i oznaczanie źródła w przypadku wykorzystania naszych treści. Wszelkie treści zamieszczone na stronie, takie jak opisy zespołów muzycznych czy radia internetowego, są chronione prawem autorskim.

Radio