Poprzednie Radio
Następne Radio
Poprzednie Radio
Następne Radio

Player

Aktualnie Słuchaczy

Głosuj

vote

Radio Kamraty

Jeżeli chcesz się poczuć częścią większej społeczności, uwielbiasz słuchać tanecznych szlagierów i śląskich piosenek – Radio Kamraty jest miejscem, w którym poczujesz się jak w domu. Już sama nazwa rozgłośni daje do zrozumienia, że zarówno redakcja jak i słuchacze to jedna wielka rodzina.

Radio Kamraty swoją premierę miało 25.10.2021 roku a stworzone zostało przez Jorga pochodzącego z Katowic, który chciał podzielić się swoją pasją do muzyki. Redakcja radiostacji Kamraty jest liczna i różnorodna. Oprócz założyciela, warto wymienić Roberta z Ciechocinka – który jest menagerem oraz grafikiem odpowiedzialnym za wygląd strony a także pozostałych prezenterów: Agnieszkę z Rybnika, Barbarę z Otwocka, Renatę z Piły, Sabinę z Jaworzna, Sławka z Zawiercia czy Wojtka z niewielkiej miejscowości Ramoty. Jak łatwo zauważyć, radio połączyło osoby o podobnych zainteresowaniach z zupełnie różnych i bardzo odległych miejsc w Polsce. Każdy z prezenterów w charakterystycznym dla siebie stylu prowadzi ciekawe muzyczne audycje na żywo, które usłyszymy w radiu przez cały tydzień. Słuchacze mogą spędzić przyjemne chwile przy takich programach jak: „Poniedziałkowe Granie” Wojtka, „Jaworznicki Misz-Masz” Sabiny, „Muzyczny wieczór z Agusią” Agnieszki, „Muzyczny kuferek” Barbarki oraz wielu innych wciągających audycjach, gdzie prezenterzy rozmawiają ze słuchaczami, czytają ich życzenia i puszczają wspaniałą muzykę.

Strona rozgłośni Kamraty jest stworzona w prosty i czytelny sposób. Łagodna kolorystyka i piękne śląskie przywitanie już od początku zachęcają do bliższego poznania stacji oraz pozostania tu na dłużej. Oprócz nazwy radia na sporym banerze, na głównej stronie widnieje postać Kamracika – radiowej maskotki. Ponadto, rozgłośnia posiada własne konto na Facebooku, na które serdecznie zaprasza i gdzie wstawia życzenia oraz aktualności związane z życiem stacji Kamraty. Główna strona posiada również odtwarzacz online, z którego dowiemy się kto prowadzi aktualną audycję, jaki jest jej tytuł oraz co akurat jest grane. Słuchacz znajdzie tutaj także odnośniki do najpopularniejszych odtwarzaczy/programów umożliwiających słuchanie radia bezpośrednio z poziomu komputera. Oprócz sympatycznych wiadomości i dodatków na witrynie – fani znajdą na pierwszej stronie menu przekierowujące do podstrony opisującej redakcję, ramówki, miejsca do przesyłania pozdrowień czy informacji kontaktowych.

Dobra zabawa i pozytywnie spędzony czas to priorytety jakimi kierują się prowadzący radio Kamraty. Jak sami piszą „Momy nadzieja co radio przipadnie Wom do gustu i bydziecie sie z nami dobrze bawic czego życzymy Wom i nom”. Takie oryginalne stacje, które powstały z potrzeby dzielenia się swoimi pasjami oraz poszukiwania bratnich muzycznych dusz z pewnością warte są poznania. Każdy słuchacz interesujący się szlagierową muzyką oraz śląską kulturą znajdzie w radiu Kamraty swój drugi dom.

Dodaj komentarz

Formularz

Witam wszystkich sympatykow radja kamraty i goraco pozdrawiam i dziekuje za oddane glosy na nasze radjo i prosimy o dalsze

Radio