Poprzednie Radio
Następne Radio
Poprzednie Radio
Następne Radio

Radio 4You FM

Player

Aktualnie Słuchaczy

Głosuj

vote

Radio 4You FM

Radio 4You FM to bardzo młode radio, które za swoimi sterami ma niezwykle doświadczonych prezenterów. 4You FM zaczęło nadawać 30.09.2020 r. i ciągle rozbudowuje swoją oficjalną stronę internetową.

Redakcja radia składa się z osób, które wiele lat poświęciły na szlifowanie swoich zdolności prezenterskich w innych radiostacjach. Za swój cel postawiło na pierwszym miejscu promowanie śląskiej kultury i muzyki zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Warto dodać, że radio posiada licencje GEMA I GVL.

W zakładkach na stronie radia znajdziemy "Ekipa", w miejscu tym możemy przyjrzeć się bliżej sympatycznym prezenterom, poznać ich imiona, miejsca zamieszkania oraz zainteresowania muzyczne i nie tylko. Kolejny dział to "Ramówka". Tutaj znajdziemy informacje na temat zbliżających się audycji - poznamy ich czas nadawania oraz imiona prowadzących. Nie obyłoby się także bez zakładki z pozdrowieniami, które możemy wysłać, by były odczytane w trakcie programu na żywo jak również "Chat" gdzie można porozmawiać z innymi słuchaczami.

Radio 4You FM, ma ogromny potencjał, przede wszystkim dzięki ludziom, którzy poświęcili się jego budowie od samych podstaw. Piękna śląska gwara oraz klimatyczna regionalna muzyka z pewnością zachwyci słuchaczy 4You FM.

Dodaj komentarz

Formularz

Super radio polecam ,życzę dalszych sukcesów.
Radio o wielkim sercu ze wspaniałą muzyką ❤️❤️❤️❤️Klimat rodzinny.
Witam milo cale radio i cala redakcje.Pieknie nam gracie.A pozdrawiam te dwie gryfne frelki Justine i Beatke.Grajcie nam dlugo tak fajnie.Pozdrawiam
Super radio.Polecam
Witamy i pozdrawiamy wszystkich i zapraszamy do wspolnej zabawy na naszym fajnym radyjku.Tutaj znajdziecie napewno cos dla siebie.A gramy rozna muzyke.Dla mlodszych srednich i starszych.
PIEKNIE GRACIE DZIEKUJE PROSZE TEZ O PIOSENKI MANKOWSKIEJ DE SILVERS ORAZ DARKA NOWICKIEGO DZIEKUJEMY
Staramy sie grać dla Was jak najlepiej, by sie Wam milo slucho i fajnie bawiło z nami na czacie radia...czy spelniamy Wasze oczekiwania??? Napiszcie nam o tym lub wyraźcie swoją aprobate w glosowoniu na nasze radio. Zapraszamy serdecznie.
Super radyjko i mile wesole prezenterki i prezentery pozdrawiam i buziaczki zostawiam dla Was kochani i sluchaczy cmokkkkkkkkkkkkkkk
WITAM MIŁO . POZDRAWIAM SUPER RADIO POLECAM -SUPER ZABAWA -DZIĘKUJĘ KASI ZA FAJNE KLIMATY
ale fajowe piosenki tu som
Super ekipa i super granie. Wszystkich pozdrawiam i życzę coraz więcej słuchaczy.
prosze tez o piosenki darka nowickiego
Pozdrowienia z Poznania dla ekipy 4you.fm i słuchaczy.
Super muza, gratulacje dla założyciela radia.
Pozdrawiam całą ekipę 4youfm rōbcie to co robicie najlepiej grajcie i umilajcie czas nam sluchaczom
Pozdrawiam 4you fm.eu fajna muzyka grajcie tak dalej.
Grejcie tak dalej.Pozdrawiom wszystkich
witajcie DZISIEJSZEJ NOCY ..Słuchałam waszego radia i 2 ,58 leciała piosenka niemiecka ale nie jestem wstanie sobie przypomnieć ..czy jest taka mozliwosc sprawdzenia co to za zespól z pozdrowieniami Lostra
Dziękuje wam słuchacze za miłe słowa.i uznanie dajecie radość nam aby was uszcześliwiać i zachencacie do większej pracy za to wam dziękuje z buziaczkiem radyjko bendzi zawsze was bawiło wesoło.
Milo pozdrawiam radio hajmat Beatko dziekuje za super audycje do milego
Szkoda ze nie grocie ale jest tysz radio hajmat super radyjko szef tego radja szuko prezynterow
"Radio Śląski Hajmat, w skrócie RŚH, ma ogromny potencjał, przede wszystkim dzięki ludziom, którzy poświęcili się jego budowie od samych podstaw. Oby motto radia - Muzyka i gwara z Twojego Hajmatu - zawsze brzmiało wyraźnie i głośno. "
--> I co z tego ostało ??? Chciwce chcieli pokazac co potrafiom.
jak jo widza tego radyjka juz niy ma ino jest pod radyjkiym RADIO SILESIA jak juz wlasciciel jedno radio zajechol teraz poszol na inne pozdrowiom wszystkich ocyganionych sluchaczy
serdecznie zapraszam do slaskiego radia
co to za radio bez DJ muzyka moga sie posluchac tam kaj som DJ fajnego sluchanio

Radio